Psişik Saldırı-Koruma

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Psişik güçlerle aşağı yukarı 5-6 aydır ilgilenmekteyim ve kullandığım yöntem her seferinde olumlu sonuçlar vermekte.
Aslında saldırı ve korumanın teknikleri pek de farklı değil...
Öncelikle ortam ne kadar yoğun (kalabalık, gürültülü vs.) olursa olsun kendinizi ortamdan soyutlamalısınız.
Bunu daha rahat yapabilmek için, saldırı ya da koruma sağlayacağınız kişiyi seçin ve ona bakarak soyutlanmaya çalışın.
Dış dünyayla kendi aranıza bir set çektiğinizde, bunu farkedersiniz zaten.
Şimdi 2. aşama olarak kişiye odaklanın.
1)Saldırı tekniği:
Eğer başarılı olmak istiyorsanız, tek yönden saldırınız.
Burada saldırıdan kasıt, kişinin ince ayarlarını bozar, nasıl yani?
Mesela ben basket maçında bunu kullanmıştım:
Tekniği uyguladığım oyuncu, önceki faul atışlarında 4 te 4 yapmıştı.
Kişide denediğim sırada, bir sonraki 4 atışın 4 üde başarısız oldu.
Ben bu örneklem üzerinden giderek size anlatıcağım, siz de uygulacağınız alanı seçerek uygularsınız.
Kişiye odaklandıktan sonra (ki odaklanınca kişinin beyin gücünü bir parça hissedersiniz, mesela ben dengesine odaklanmıştım) beyninde bir denge metali olduğunu düşünün.
Bunun sabit olduğunu zaten hissedeceksiniz.
Bu metalin önce sallandığına, sonra da habire döndüğüne odaklanın.
Ancak odaklanmak çok önemlidir.
Bir süre sonra daha da zorlaştığını düşünün ve daha fazla odaklanın.
Başarılı olduğunuzu göreceksiniz...
2)Koruma tekniği:
Bu sefer durum tam tersi olacak.
Ben yine basketboldan yola çıkarak anlatacağım:
Yine kendinizi ortamdan soyutlayın ve koruyacağınız kişiye odaklanın.
Mesela maçtaki oyuncuların beyin faaliyetleri çok hızlıdır, bu yüzden onları hissetmeye başladığınız an, içiniz heyecanla dolar.
Öncelikle bu hissi bastırın...
Daha sonra kişinin etrafında, sıvımsı bir zar oluşturduğunuzu hayal edin.
Bu zarı gittikce sert ama sıvımsı tutun.
Ben yine atış sırasında desteklediğim oyuncudan devam ediyorum:
Kişinin etrafında bir zar oluşturduktan sonra, kişiyi sakinleştirin.
Mesela size huzur veren bir şey düşünün, mesela deniz karşısında oturmak gibi.
Ancak bu düşündüğünüz şeyi daha önceden yaşamış olun ki gerçekten bu sakinliği siz de hissedebilesiniz.
Sonra bu sakinliğin sizden kayıp, ona aktığını hayal edin.
Veya ortama göre farklı duygular da aşılayabilirsiniz kişiye.
Korkuyorsa güven, zayıfsa cesaret vs. Gibi...

Yalnız deneyen arkadaşlar, olaya olur mu acaba gözüyle bakmayın, eğer siz tedirgin olursanız, beyniniz sizden daha tedirgin.
Sakin olun ki yeterince odaklanabilesiniz.
\\se-zer//

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Korunma demişsiniz fakat korunma ile ilgili bir şey yazmamışsınız. Yazdıklarınız pozitif ve negatif etkiye giriyor.

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
Bir şey soracağım kişiyi görmemiz şart mıdır saldırı için, yoksa zihnimizde de imajinasyon yaparak saldırabilirmiyiz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
bişey sorucam kişiyi görmemiz şartmıdır saldırı için yoksa zihnimizde de imajinasyon yaparak saldırabilirmiyiz
Saldırılarda da, korumada da, temizlikte de karşınızda olması şart değil. Ama her zaman dediğim gibi daha korumayı çözmeden kimseye saldırı niyeti taşımayın. Kötü olur. :)

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
Benimkisi sadece merak etmekten dolayı bir soruydu sayın Chillout..kimseye saldırı yapmak amacında değilim.açıklamayıda borç bildim

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Korunma demişsiniz fakat korunma ile ilgili bir şey yazmamışsınız. Yazdıklarınız pozitif ve negatif etkiye giriyor.
Korunma ile ilgili kısımda belirtmiştim sayın chillout, devamını net tamamlayamamışım, şimdi ben de farkettim, yarın dökümanın o kısmını genişleticeğim...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Korunma İle İlgili Kısımda Belirtmiştim Sayın Chillout, Devamını Net Tamamlayamamışım, Şimdi bende Farkettim, Yarın Dökümanın O Kısmını Genişleticeğim...
Pekala onu da yazdığınızda düzenler yazınıza ekleriz o halde. Böylece başlık ve konu bütünlüğü tamamlanmış olur. Paylaşım için teşekkür ederiz. Kaliteli ve iyi forumlar.