duygular nasıl yok edilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkraziel

Kayıtlı Üye
öncelikle herkeze selam yapmak istedğim şey biçoğunuza saçma yada tuhaf gelebilir ama kendime göre geçerli sebeplerim var. insanları sevme ,değer verme vb. bütün duygularımı öldürmek yada kilitlemek istiyorum bu tek bir insan için değil herkez için olmalı yani arkdaşlık ilişkilerinden ,sevgili vb. ilişkilerime kadar başkalarının sevgisine ve ilgisine ihtiyaç duymak yada onlara sevgimi vermem gerekiyomuş ilgi göstermeliymişim gbi dürtülerimi ,:lurk5:duygularımı yok etmek istiyorum site adminleri yada bu konularda biligili biri yardım edebilirse gerçekten çok sevinirim şimdiden teşekkürler

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
öncelikle herkeze selam yapmak istedğim şey biçoğunuza saçma yada tuhaf gelebilir ama kendime göre geçerli sebeplerim var. insanları sevme ,değer verme vb. bütün duygularımı öldürmek yada kilitlemek istiyorum bu tek bir insan için değil herkez için olmalı yani arkdaşlık ilişkilerinden ,sevgili vb. ilişkilerime kadar başkalarının sevgisine ve ilgisine ihtiyaç duymak yada onlara sevgimi vermem gerekiyomuş ilgi göstermeliymişim gbi dürtülerimi ,:lurk5:duygularımı yok etmek istiyorum site adminleri yada bu konularda biligili biri yardım edebilirse gerçekten çok sevinirim şimdiden teşekkürler
Pekala, diyelim ki yapabiliyoruz. Daha basit bir ifade ile şunu soracağım: Bunu neden yapalım? Ya da yapabilen biri bunu neden yapsın?
Yani siz bütün iyilikleri ve duyguları öldürtmek isterken diyelim ki aynen olmayı istediğiniz tarzda biriyim. Böyle bir şeyi size vermem için bana neden verebilir misiniz? ;)

BattleFury

Kayıtlı Üye
deneme! uzak dur ve asla ve asla aklından bile gecirme! hissetmek dunyadaki en guzel şeydir , ölüler bile hisseder(bazı duyguları)

sana bunu yapmıs ve basarılı olmus birisi olarak soyluorm :YAPMA:

ve hiçbir şekilde nasıl yapıldıgını soylemeyecegim. sahip oldugum ilmime ragmen bile bna bunu sorarsan sana anlatmam... o derece kotu birşey..

bnmde kendime has sebeplerim vardı , hiç aklıma gelmezdi ancak oldu ve su anda bazı hislerimi kaybettim.

size sunu soyliim sevgili Raziell , umarım bir an once bu isteginizden vazgeer ve hiç dilememiş olursunuz ..

kaynak isterseniz işte kaynagım :
denedim , godum , mumkun ..

gümüş

Kayıtlı Üye

Ne dilediğine dikkat et, gerçekleşebilir derler

Bana ne demeyi alışkanlık haline getirin sizin duygular yavaş yavaş körelir
Etrafınızdakiler de size karşı bana ne demeye başladığında ne dilediğinizi farkedersiniz :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Şahsen bu banada lazım :D

darkraziel

Kayıtlı Üye
ne dilediğimi her detayıyla farkındayım ilginiz için tekrar teşekkür ederim ayrıca

Osiris

Kayıtlı Üye
Güzel bir dilek değil.Ayrıca bunu yapabilecek seviyede majisyen var mıdır acaba şu an Türkiye de.

Tami

Kayıtlı Üye
güzel olabilirdi diye düşünüyorum bazı şeyleri hissetmezsek herşey daha güzel ve kolay olabilir...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bencede yok olması durumunda hayatın güzelleşeceği duygular var ama her duygu değil
Mesela aşk,
Hiç yaşamadım ama yaşamayı çok isterim hayatında asla tadamayacağın bir zevk yaşıyamayacağın bir heycan
Onsuz yaşayamayacağın bir varlık ruhunun diğer yarısını bulmak
Bu duygu asla köreltilmemeli Daha önce aşk acısı çekmiş olsanda

Ama başkalarına güven duygusu biraz körelse iyi olur.
Çünki bir çok durumda kötü şeyler gelebilir bu duygu yüzünden başımıza

Kadoramas

Kayıtlı Üye
İnsanı İnsan Yapandır Duygular
Eğer Duygularını Yok Edersen Veya Engellersen İnsanlıktan Çıkarsın

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Robot gibi bir beden ve insanları sevemeyeceksiniz.
Gün gelip de sevmek istediğiniz kişiler karşınıza çıkınca kendinize küsersiniz.
Ayrıca hayat değerini yitirecek, herşey sıradanlacak.
Bu konuyu etraflıca düşünmeli isteyenler.
Bugün istedikeri; yarın elde ettikerinde pişmanlıkları olmasın.

Ben bu konuda tek bir uygulamanın ömür boyu süreceğini düşünmüyorum.
Başarılı olsanız dahil etkisi kısa süreli olacaktır.

Bu isteklerinizi elde etmeniz için kişisel gelişim sürecinizi hızlandırmalısınız.
Herşeyden önce kendinize söz geçirmelisiniz.
Bu çok uzun ve inisiye gibi emekli bir süreç gerektirir.

Örnek vermem gerekirse öfke kontrolü üzerinde bile başarı etmek
zorlu ve kendinizi zorlayan bir süreçtir.
Size tavsiyem psikoloji, kişisel gelişim bölümlerine bakmanız.

Gene de ne olursa olsun ne istediğinize dikkat ediniz.
Evren bizim dileklerimizi (ki bu iyi de olur kötü de) yerine getirmek üzerine
kurulu bir sistematikle çalışır.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Duygular , gerçekliktir . Seninle gerçeklik arasında karşıtlık yoktur . Sen onun bir parçasısın , bu yüzden doğayla hiçbir mücadeleye , hiçbir çatışmaya , hiçbir karşı çıkışa gerek yoktur . Doğayı kullanmalısın ; öteye geçmek için her ne isen onu kullanmalısın .

Warcraft

Banlı Kullanıcı

Bunu sana kimsenin söylemesine gerek yok herhangi bir dua ile çözemezsin duygularını sana 2 önerim olacak 1cisi seviyorsan cesur olacaksın.
2.cisi seviyorsan konuşamıyorsan unutacaksın zaman herşeyin ilacı
mecnun leylanın aşkından çöllere düşmüş leyla dönüp bakmamış bile
şimdiki zaman bu aradığın herşey kitaplarda saklı bol bol oku hafızanı tazelersin
yinede sitede ben şansımı denemek istiyorum diyorsan büyücülük okuluna hoşgeldin diploma almadan çıkmazsın söyliyim:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...