Ucuncu Goz acma yontemi

daniel

Kayıtlı Üye
Sayin Urum bu kitabi onerdiginde, hemen siparisini vermistim. Okurken gozume ilisti ve paylasmak istedim.

Ruhsal alginin(yazarin deyimiyle ucuncu goz'un) acilmasi uzerine bir metod.

Koruyucu Meleginizle Irtibat/ Sayfa/ 214

Richard Webster/Ceviri: Aylin Erdogmus

Kaliteli bir ayna alin. Yaklasik 30 cm. genisligi ve 50 cm yuksekliginde olmali..

Aynanizi sandalyeye oturdugunuzda tam karsiniza gelecek sekilde asin.

2 cm capinda halka seklinde, bir kagit parcasini aynanin merkezinin biraz ustune gelecek sekilde, aynanin uzerine yapistirin. Yani baska bir deyisle sandalyede oturur vaziyette iken kagit parcasina bakmak icin basiniz bir parca yukari dogru bakiyor olmali.

Bir beyaz mum alin ve yakin, mumu sol elinizin hizasina gelecek sekilde aynanin alt tarafina dogru koyun. Oyle ki; sandalyeye oturdugunuzda mumun hem kendisini, hem de aynadaki aksini gorebiliyor olmalisiniz.

Butun isiklari sondurun.

Sandalyeye oturup rahatlayin, mumkun oldugunca gevsemis bir halde olmalisiniz ve sabitlenmis bir sekilde aynaya astiginiz kagit parcasina bakin.

Bir sure sonra gozleriniz yorulacak. Onemsemeyin.

Kisa bir sure sonra aynada birseyler gormeye baslayacaksiniz ancak bu beliren seyleri gormek icin asla kagit parcasindan bakisinizi kacirmayin. kagit halkaya sabit sekilde bakmaya devam edin.

Aniden halka yok olacak ve aynadaki goruntuleri daha net sekilde gormeye baslayacaksiniz.

Bu durumda rehber ruhunuzu gorebilir veya gormeyebilirsiniz de.. Bazen ondan gelen mesajlari ayna uzerinde kelimeler halinde gorursunuz. Birtakim sahneler ve olaylar da gorebilirsiniz.

Buradaki en onemli tehlike, bunlari gormeye basladiginizda, heyecanlanip bakisinizi sabitlediginiz yerden kacirmanizdir. Eger boyle birsey yasarsaniz ki ilk seferde yasanmasi muhtemeldir, islemi birakip, dinlenip bir daha hazir oldugunuzu hissettiginiz zaman tekrarlayiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Aura görmek, çakra açmak gibi pek çok konuda fiziki nesneleri kullanmak çok faydalıdır. sebeplerine gelince;

1. insan beyni fiziki bir dünyda yaşadığı için ve bedeni fiziki olduğu için diğer bennleri ile fiziki nesneler kullanarak daha rahat bir iletişime geçebilir. Daha sonra bunlara ihtiyacı kalmaz.

2. Beeli bir yaşa gelinceye kadar aslında bizler enerjileri görebiliyor. beynimizin büyük bir kısmını kullanabiliyor. inanılmaz yeteneklerle geliyoruz. zamanla bunları unutuyoruz. büyüdükçe daha fazla maddi temellere bağımlı kalıyoruz. birden bire unuttuğumuz yetilerimize kavuşmaşamıyoruz , ya da daha fazla geliştiemiyoruz bu nedenle bu tür çalışmalar yapmak başlangıç için çok faydalı oluyor.

3. bu türlü yöntemler keskin hatlarla belirlenmemiştir. özgünleştirilebilir. materyaller değiştirilebilir. farklı farklı çalışmalar yapılabilir. işin özgür ve keyifli kısmıdır.

4. fiziki maddelern kendilerine özgü enerjileri vardır. kendi enerjimizle birlikte onların enerjileri birleştiğinde daha başarılı sonuçlar elde edilebilir.

5. fiziki maddelerin birde sembollik anlamları vardır. titreşim seviyeleri farklı ve özeldir. ayna ve geometrik açılar gibi.

6. renkerin enerjileri ise tartılmaz bir konu zaten.

7. ateş , su gibi elementlerinde gücünden faydalanmak gerekir.

not: hangi çalışma olursa olsun eğer kağıt kullanmanız gerekirse beyaz kağıt tercih etmeyiniz. mümkünse beyaz mumda tercih etmeyiniz. (yeni başlayanlar) beyazın enerjisi daha farkılıdır dikkatli kullanmak gerekir çünkü

daniel

Kayıtlı Üye
Dikkat etmemiz gereken materyalleri vurguladiginiz icin tesekkurler Urum.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Yeni başlayanların beyaz haricinde bir mum kullanmalarını önermişsiniz.Hangi rengin kullanılmasını önerirsiniz?

paranoise

Kayıtlı Üye
Buna benzer bir metodu daha önce araştırmıştım. Konu için teşekkürler.

azra-

Kayıtlı Üye
sayın urumhamatahayil bu tür uygulamalar bir rehber eşliğinde daha doğru olmazmı?ben tek korkarım mesela

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
hayır gerek yok. korkularınız için bişey diyemem ama bu yöntemde korkacak bişey yok

Emm*

Kayıtlı Üye
Yöntem için çok teşekkürler en kısa zamanda deneyeceğimm.

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Yeni cag´da koruyucu Meleginizle irtibat
Richard Webster/
Ceviri: Aylin Erdogmus

Ilginc bir kitaba benziyor ve Sayin Urum´da tavsiye etmisse yararlidirda hic suphesiz. Benim gibi yurtdisinda yasayan bazilarimiz icin belki bu tur kitaplari bulmak zor, benim icin en azindan yukarida kutuplarda yasayan biri olarak :).
Simdi merak ettim bu kitabi Upload edebilecek bir arkadasimiz varmi acaba?

Sevgi ile/