Bir uzaylıdan mesaj

anyokaremi

Kayıtlı Üye
Ben çok sık rüya görürüm.1999 depreminden önce gördüğüm bir rüyayı sizinle paylaşmak istiyorum.Rüyamda uzaylılar beni ve birkaç kişiyi Aksaray'a götürdüler.Açık bir arazide bizler yerde oturduk.Uzaylının birisi kara tahtaya 3 kelime ve karşılığını yazdı.Tahtada MADİ=ÇOCUK,SAY=ARAÇ,ANYOKA=ÖRGÜT. yazıyordu.Bu kelimelerin anlamlarını birtürlü bulamadım.Vermek istedikleri mesaj neydi anlayamadım.

glfm

Kayıtlı Üye
Bu mesaj ülkeye de olabilir ya da sizinle ilgili de olabilir.Tartışması uzun.Ama hakikatten çözmek isterdim.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
ilginç bir rüya gerçekden anlamını merak ediyorum

anyokaremi

Kayıtlı Üye
MADİ=(MA)rmara,(D)eprem(İ),SAY=Ters çevir Yas.Olarak yorumlamıştım.Anyoka'yı çözemedim.Eski bir uygarlık veya bilinmeyen bir gezegen olabilir.

mikael

Kayıtlı Üye
belki farklı bir bakış açısı getirir diye yazmak istedim
marmara depremi olduğu gün denizin yakın suları bile dokunamayacak kadar ısınmış ve depremle alakalı olmayan bir çok palamada meydan gelmiştir. yapılana çalışmalar olanlara kulp uydurmaktan öteye geçmemiştir. asıl olan ise dış destekli bir tetiklemenin olduğu ve istanbula göz dağı vermek amacıyla olduğudur. örgüt ve araç bir nevi bilgide olabilir bu bağlamda ama çocuk kısmı için bir ikrim yok.

sécréd

Kayıtlı Üye
Belkide Japonya'daki depremle ilgilidir rüyan :)

taakuk

Banlı Kullanıcı
çocuk masumiyeti:yani kötülükten habersiz halkı, araç:marmara depreminin daha sonra en geç 2014 te beklediğim bir felaketin küçük bir habercisi,örgüt ise bu konudan haberdar olup ekonomi zarar görmesin diye ege ve marmara bölgesini hala boşaltmayan kesimdir. ANYOKA:Kapadokya bölgesidir aynı zamanda.O bölgeyi gezenleriniz varsa bilirler yer altında her türlü riskten insanları koruyacak yeraltı şehri var.Aynı zamanda belli bir süre yetecek kadar yiyecek de bozulmadan kalabiliyor. Riskli bölgelerdeki halkın orada güvende olacağına yorumluyorum. Zaten ülkemizde 2 güvenli bölge var. Torosların iç kesimleri ve kapadokya bölgesi. umarım bilmeden yanlış bişey yazmamışımdır.teşkler

kayabey

Kayıtlı Üye
Eğer ki karşılıklarını da yazdılarsa karşılarına benim çıkardığım anlam: Çocukları bir araçla dünyaya gelmiş olabilir ve bağlantıları kesildiyse kimler tarafından hangi örgüt anlamında yani tahminimce çocuklarını arayan bir gurup uzaylı olabilir senin gördüğün de rüya olmayabilir. Anlatabiliyor muyum?

M

maça.kızı

durum gerçekse yorumu şudur bence; "uzaylılar insanları uyarmak için çocukları kullanacaklar." çocuklara inananlar kurtulurken diğerleri ne yazık ki kurtulamayacak. burada çocukların kullanılması manidar tabii ki; çocuklar hem günahsızlar, hem de bir çocuğun uzaylı gördüm demesiyle bir yetişkinin uzaylı gördüm demesi bir değil. yetişkini akıl hastanesine kapatırken çocuğun hayal gücüne yorulacaktır. bu sayede çocuklar daha fazla dışarıda kalıp daha fazla insanı uyarabilirler. bir başka durumsa, çocuklarla iletişime geçebilen insanların, başta anne ve ya baba olma şerefine erişmiş insanların (tabi burada kastım çocuk yapan değil gerçekten anne baba olmayı becerebilmiş insanların), daha kurtarılmaya değer olduğu.

tamtan

Kayıtlı Üye
1999 depreminden öncesi görülen bir rüya,
Rüyanda uzaylılar ve birkaç kişiyi Aksaray'a götürürler.
Aksarayda Açık bir arazide sizleri yere oturtmuşlar.
Uzaylının birisi kara tahtaya 3 kelime ve karşılığını yazmış.
Tahtada
MADİ=ÇOCUK,
SAY=ARAÇ,
ANYOKA=ÖRGÜT.
Bu kelimelerin anlamlarını zaten = işareti ile vermişler.
ben ...... ..... bi olay gibi anladım bu yazılanları ama,
sonuçta rüya bu,
yani 3 türden bi yakınlaşma yaşamamışsın uzaylılarla... :)

Seçilmiş

Kayıtlı Üye
Rüyayı ben görseydim elimden geldiğince araştırırdım çünkü çok merak ederdim :D şuanda merak ettim gerçi :D

excellency

Kayıtlı Üye
Şifreleri birleştir sonuçu bul formalitesi var burada da ..
Bu şöyle açıklanabilir. Madi Veriyolu frekansı olarakta geçer bunu sağlar sinyalleri güçlüdür.
Bir Nevi telepati kurma gibi bir olay olabilir.. Çocuksa bir diğer kelimeden sonra dikkat edilmesi gereken..
Araç = Say denmiş,

Kısa bir bakışıma göre,
Sudan'da Anyoka diye bir yer var yüksek yerleşime ait.
Buraya bir Araç yani bir gemi inebilir..
Say- Örgüt derken de,Bence uzaylıların görüştüğü ya da maşası olarak kullandığı insanlar var.. Ya da bunu sana haber veriyor ya da secilmiş biri olarak seni gösteriyor.
Orasıyla ilgili gizemi cöz demek istiyor..

Bunlar sadece bir teori cünkü benzeri olayları ben cok yasadım peşinden gittim ve cevaplar aldım.
İnsanlara şifreler genelde uyku halinde gösteriliyor,ve bunu dikkate almaksa bilinçaltını kullanabilmek ve farkındalıktan geçiyor..
Bu Hayatının en güzel macerası olabilir hayal gücünün sınırı yoktur,bence sınırlarını aşmaya çalış..

musashi

Banlı Kullanıcı
madi uzaylıların denek olarak yolladıkları kopya cocukları,,, bunları teknolojisi yüksek araçlarla israilin bir kenti anyoka ya yolladılar. israilelrde onların o teknolojisi ile hem planlarını hemde uzaylıların istediklerini gerçekleştiriyor. olabilirmi acaba