hayaletlerle sıcak temas

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar hayalet çağırma seanslarını bilirsiniz birde şöyle bir durum var denedinizmi bilmem ama ellerinizi gece 2de şıkırdatın kapıya vurur gibi tık diye bir ses gelcek yada başka bir yerde ıslık çaldığınızda kulağınıza ilginç sesler duyulduğunu biliyor muydunuz bazılarına olmaz inanarak yaparsanız sizde anlayacaksınz çok çok eskiden ruhlarla bu şekilde iletişim kurarlarmış parmak şıkırdatması yapıp bilgi alırlarmış. kral bunların büyücü olduklarından şüphelenip bu işi yapan herkesi idam ettirmiş.

cybersinerji

Kayıtlı Üye
ıslıkla çağırdığın ruh değil kendine dikkat et hu.

La-edri

Kayıtlı Üye
Himm.. Ilginc .
Bazi insanlarin gece islik ve parmak kütletmenin kötü olduguna dayali batil inanclari vardir.. Sanirim bu durumla alakali birsey...

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
o gelenlerin ruh olması imkansız her neyse pek iyi bir şey değilmiş gibime gelio

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Benim bunu öğrendiğim kötü oldu.
Artık istem dışı da yaparım. Ama gece 2-3 saatlerinde zaten bir tuhaflık var
.
Bilgi alma kısmını anlamadım. Tıkırtıdan sonra fısıltılar mı gelecek?
Yoksa mors alfabesi gibi şu şöyleyse üç kere vur gibi mi bişeydi kastettiğiniz??

Voy

Kayıtlı Üye
Bilgi alma konusunda açıklama yapılmamış zaten.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
herkesin fikrine saygı duyarım ancak inanarak yapılırsa nelerin değişeceğini görebilir çıplak gözleriyle tarih hakkındada ruhlar aracılığı ile geleceğe dair konuşmalar yapılırmış parmak şıkırdatma ıslık yöntemleri ile ama bunu yapanlar medyumlar. cadılar kral zamanında ingilterede çok idam olmuş bu yöntemleri yapanlar cezalandırılmış.

wblackw

Kayıtlı Üye
warcraft kardes parmak olayını bilmiyorum ama geceleri ıslık çalmak 3 harflilere bir davet anlamına geliyor diye bir yazı okumuştum ben denemedim tabi deneyen ve aksini iddia edenlerede birşey diyemem ben denenmemesi taraftarıyım

garez234

Kayıtlı Üye
Evet öyle birşey var.Bir de kamerada görünüyorlarmış ...

Ori

Kayıtlı Üye
Çok ilginç bilmiyordum peki gelenlerin iyi mi kötü mü olduğunu nasıl anlayacağız?

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Çok ilginç bilmiyordum peki gelenlerin iyi mi kötü mü olduğunu nasıl anlayacağız?

İşde bu konuda fazla bilgim yok yani iyide gelebilir kötüde bu saatlerde 2.3.4 civarı genellikle inanarak onun gelmesini isteyerek şıkırdattığınızda parmağınızı kulaklarınız karıncalaşacak sesler duyacaksınız. ıslık çalarsanız daha farklı sesler duyarsınız ama meditasyon yapar gibi denemelisiniz. tabi kötü olanlarda gelebilir.
kolay gelsin..

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Bence Ruh Çağırma Diye Birşey Yoktur
İslam Dinine Göre Ölen Kişinin Ruhu Kabir Hayatı Yaşar
İyi İse Nurdan Yapılmış Bir Yatakta Yatar
Kötü İse Yattığı Mezar Onu Sıkıştırır Vs...
Yani Beden Ölünce Ruhu Bu Dünyaya Bağlayan Birşey Kalmaz

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Bence Ruh Çağırma Diye Birşey Yoktur
İslam Dinine Göre Ölen Kişinin Ruhu Kabir Hayatı Yaşar
İyi İse Nurdan Yapılmış Bir Yatakta Yatar
Kötü İse Yattığı Mezar Onu Sıkıştırır Vs...
Yani Beden Ölünce Ruhu Bu Dünyaya Bağlayan Birşey Kalmaz

tarih yalandan ibaret o zaman bir tek siz doğrusunuz ruh olmasa insanda olmaz insanlar medium yoluyla ruh hayalet cin çağırıyorlar herşey var.

Kadoramas

Kayıtlı Üye
tarih yalandan ibaret o zaman bir tek siz doğrusunuz ruh olmasa insanda olmaz insanlar medium yoluyla ruh hayalet cin çağırıyorlar herşey var.

Ben Size Dinlerde Antılanlardan Mantıkla Yola Çıkarak Bir Söylemde Bulundum
Ama Siz Doğru Oldunuz Şeye İnanmakta Serbestsiniz Elbette

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Ben Size Dinlerde Antılanlardan Mantıkla Yola Çıkarak Bir Söylemde Bulundum
Ama Siz Doğru Oldunuz Şeye İnanmakta Serbestsiniz Elbette

bende bu konu hakkında yetenekli olduğumu söylemedim araştırdım tarih bu ruh çağırma bunlarla temas gelecek hakkında bilgilerle çalkalanıyor ne kadar doğru bilmiyorum ama gece saat 3 civarı yada 4 de parmağınızı şıkırdatın içinizden bir şeyi hayal edin hemen küçük bir kapı gıcırdaması ve bir parmak şıkırdatma sesi gelecek elektrikli soba kullanıyorsanız yada kombi çat çut sesler gelecek bu seslerin oda ortamında aynı olması imkansız ingilterede kral ve kraliçe elizabeth zamanında bir takım cadılar ve medyumlar hayaletleri çağırarak gelecekden bilgi alırlarmış. kral bunların deli saçması olduğuna safsatalık şarlatanlık olduğuna inanarak bir çok cadıyı diri diri yakmış..

gümüş

Kayıtlı Üye
Ruh çağırma icin aslında yok öyle bir şey denmişti sanki bir başka başlıkta, soran da bendim ama :)
Şimdi konu yine açıldığı için anlatmak istediğim bir anı var. Yoruma açık.

Bir kaç sene evvel yurt dışında spirituel okuyucu denen bir tür medyuma gittik bir arkadasımla. Tarot kart bakıyordu ve ben tarot okuyacağını düşünmüştüm. O beni kalabalık gelmişsiniz diye karsıladı ama ben anlamadım ne demek istediğini.

Bana tarot kart actı ve sonra anlatmaya basladıve benim tanıdığım ve tanımadığım ölmüş insanlardan bahsetti ve her birisinin bana güzel dileklerini, beklentilerini iletti ve onların türkçesi galiba hak helal etmek oluyor beni affettiklerini söyledi. Ama bunları söylerken kartlar acık olmasına rağmen kartlara hiç bakmıyordu.

Doğru söylemek lazımsa ilk 20 dakika atıyor dedim :) Medyum varsa okuyan kızmasın darılmasın lütfen :D
Hatta tarif ettiği bazı kişiler bana hiç tanıdık gelmedi ve söyledim yani hani şu diyecem bu diyeceğim ama diyorsun ki onda arthirit var benim tanıdığımda yok, kataraktlı diyorsun benim sandığım kişi duyma sorunlu vs gibi. Neyse o havayı dinledi gibi yaptı ve daha spesifik bilgiler verdi ve telaffuzda zorlansa da isimleri söyledi hatta hala hatırlamazsam diye onların çocuklarını falan saydı arkadaslarımı yani ve şimdi hatırlıyor musun bak ona kitap okumussun bunun yürümesine yardım etmissin o seni unutmamıs falan gibi. Etkilendiğimi itiraf ediyorum.
Ama sonra bana bir şey söyledi ki hala acaba? derim etkisindeyim her ne kadar yok öyle sey dense de. Benim onları o görebildiğimi sanıyormuş çünkü kalabalık gelmişsiniz derken onlarla yürümüşüm içeri. Göremiyor olmama çok şaşırmıstı.Ben de üzüldüm yani göremediğim için. Ama şimdi bazen nerede olsam eve bir odaya girdiğimde benden başkası yoksa ( deli demesinler diye) selam millet nasıldık bugün? keyifler nasıl falan soruyorum ve galiba aynı zamanda umuyorum ki onlar da buradalar :)

Kadoramas

Kayıtlı Üye
bende bu konu hakkında yetenekli olduğumu söylemedim araştırdım tarih bu ruh çağırma bunlarla temas gelecek hakkında bilgilerle çalkalanıyor ne kadar doğru bilmiyorum ama gece saat 3 civarı yada 4 de parmağınızı şıkırdatın içinizden bir şeyi hayal edin hemen küçük bir kapı gıcırdaması ve bir parmak şıkırdatma sesi gelecek elektrikli soba kullanıyorsanız yada kombi çat çut sesler gelecek bu seslerin oda ortamında aynı olması imkansız ingilterede kral ve kraliçe elizabeth zamanında bir takım cadılar ve medyumlar hayaletleri çağırarak gelecekden bilgi alırlarmış. kral bunların deli saçması olduğuna safsatalık şarlatanlık olduğuna inanarak bir çok cadıyı diri diri yakmış..

Sn. Warcraft Size Şunu Söylüyebilirim Ki Tarih Değişen Bir İlimdir.Bunu Bütün Tarih Profesörleri Söyler Ve Doğru Oldukların %100 Emin Olunmayan Şeylerde Vardır :) Şunuda Ekliyeyim.Gelecek Ve Geçmiş Levh-i Mahfuz Adlı İlahi Bir Kitapta Yazılıdır.Bunu Tanrı Yazmış Ve Sadece Tanrı Biliyor.Ama İstediği Kişiyede Aktarabilir.Ama Size Söyledim Gibi Bana Göre Beden Ölünce Ruhu Dünyaya Bağlayan Birşey Kalmaz.Bu Arada Cinler Ölen Kişinin Ruhu Yerine Geçip Karşıdakı İnsanla Bir Güzel Alay Ederler.Bunuda Düşünün.Bende Evdeki Tak Tuk Sesleri Duyuyorum.Sadece Gülüp "Kimmiş Bu Şakacı Cin " Diyorum.Fazla Sorgulayış İnsanı Yıpratır.Meraklı Kalmak Ve Araştırma En İyisidir :)

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Sn. Warcraft Size Şunu Söylüyebilirim Ki Tarih Değişen Bir İlimdir.Bunu Bütün Tarih Profesörleri Söyler Ve Doğru Oldukların %100 Emin Olunmayan Şeylerde Vardır :) Şunuda Ekliyeyim.Gelecek Ve Geçmiş Levh-i Mahfuz Adlı İlahi Bir Kitapta Yazılıdır.Bunu Tanrı Yazmış Ve Sadece Tanrı Biliyor.Ama İstediği Kişiyede Aktarabilir.Ama Size Söyledim Gibi Bana Göre Beden Ölünce Ruhu Dünyaya Bağlayan Birşey Kalmaz.Bu Arada Cinler Ölen Kişinin Ruhu Yerine Geçip Karşıdakı İnsanla Bir Güzel Alay Ederler.Bunuda Düşünün.Bende Evdeki Tak Tuk Sesleri Duyuyorum.Sadece Gülüp "Kimmiş Bu Şakacı Cin " Diyorum.Fazla Sorgulayış İnsanı Yıpratır.Meraklı Kalmak Ve Araştırma En İyisidir :)

Siz hiç şakacı bir cin gördünüz mü? gecenin bir vakti seni uyutmayan sizinle uğraşan dışarda gezerken bile karanlık olan yere götüren eskiden karanlıkdan çok ürkerdim şimdi karanlığı seviyorum bu ne demek yaw ?

La-edri

Kayıtlı Üye
Ruh cagirma ayinleri vardir,cagirildiginda gelen varliklarda vardir,ama bunlar ruh degildir,cin olabilir yada farkli varliklar, ama ruh degildir.