mami

mami

Kayıtlı Üye
Bir hafta önce bir rüya gördüm. Rüyada evime yılan girmişti. Bende o yılanı kucaklayıp balkona koyuyordum. Daha sonra yanımda biri vardı, hatırlayamadım kim olduğunu. O da yılanın başını kopar diyor. Bende dur bir dakika diyorum ve sonra yılanın yanına başka bir yılan geliyor. Bu yılanlar daha sonra insana dönüşüyorlar ve sevişmeye başlıyorlar. Bende yılanların başını kesiyorum. Keserken kız olan yılan yapma falan diye yalvarıyor.

Bu rüyadan bir kaç gün sonra sevgilim garip davranmaya başladı. Bana karşı hemen sinirleniyor ve aptal muamelesi yapıyor. Yapmadığı şeyleri yapmaya başladı. Acaba bu rüya ile bir alakası var mıdır? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkürler.

korasoglu

Kayıtlı Üye
Selamün aleyküm kardeşim ben sitede yeniyim. Rüyalar ilk olarak kim tarafından yorulur ise o şekilde olur. o sebeple rüyanın tabiri inşallah hayır olur. Rüyalarını rüya yorumunu bilmeyenlere ve cahil kişilere anlatmamanı öneririm.

Kötü rüya gördüğün zaman hemen uyanırsan sol tarafına iki kez tükür ve kalk abdest al iki rekat namaz kıl ve Resulullah S.A.V. efendimeze salavat getir.

hayrani

Kayıtlı Üye
Yılan düşman anlamındadır. Yılanı evine alman: Senin hanene giren cıkan birisi. Yakın arkadaşların olabilir.Yani tanıdıgın birisi.

relax_28

Kayıtlı Üye
Yılan düşmandır. Ev hanene alacağın arkadaş ve kişilere dikkat etmen lazım. Sevişmeye gelince; fesat çıkacak, dikkatli olman lazım. Yılanların kafalarını koparmaya gelince; onların bu fesatı çıkarmalarına izin vermeyeceksin demektir. Yardımcı olabilmişimdir inşallah. Saygılar.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Rüyalarınızı çoğu zaman başkasıyla paylaşmak yerine musluğu açın ve akan suya anlatın. Anlatmadan önceki niyetiniz: "Gördüğüm rüya su gibi berrak ve temiz olması için niyet ediyorum" şeklinde olsun ve rüyanızı anlatın. Anlattıktan sonra su ile elinizi yıkayıp ağzınızı çalkalayın.
Bu yöntem rüyayı iyi yöne çevirir. Çoğu zaman, yani olumsuz bir etkisi varsa, olumluya çevirir.

mally

Kayıtlı Üye
Yılan düşman anlamındadır. Yılanı evine alman: Senin hanene giren cıkan birisi. Yakın arkadaşların olabilir.Yani tanıdıgın birisi.

Yılan düşmandır. Ev hanene alacağın arkadaş ve kişilere dikkat etmen lazım. Sevişmeye gelince; fesat çıkacak, dikkatli olman lazım. Yılanların kafalarını koparmaya gelince; onların bu fesatı çıkarmalarına izin vermeyeceksin demektir. Yardımcı olabilmişimdir inşallah. Saygılar.

Sevgili üyeler yetkisiz rüya yorumu yapmaktan cezalarınız hayırlı olsun. Aynı durumun tekrarlanmamasını temenni eder, iyi forumlar dilerim.

mally

Kayıtlı Üye
Selamün aleyküm kardeşim ben sitede yeniyim. Rüyalar ilk olarak kim tarafından yorulur ise o şekilde olur. o sebeple rüyanın tabiri inşallah hayır olur. Rüyalarını rüya yorumunu bilmeyenlere ve cahil kişilere anlatmamanı öneririm.

Kötü rüya gördüğün zaman hemen uyanırsan sol tarafına iki kez tükür ve kalk abdest al iki rekat namaz kıl ve Resulullah S.A.V. efendimeze salavat getir.

Hoşgeldiniz.

Önermiş olduğunuz yöntemi uygulamadaki amaç nedir ve neden bu tür bir uygulamaya gidilme gereksinimi hissedilir?

Bunları da belirtirseniz verilen bilgi daha verimli olacaktır.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

İlk olarak size hiç de dost niyetler beslemeyen biriyle ahbaplık yaptığınızı bildirmeliyim. Hatta bu kişi evinize girip çıkıyor.

Bir yakınız sizi düşmanınız konusunda uyaracak. Fakat siz buna pek ehemmiyet vermeyeceksiniz. Daha sonra yapılan kötülüklerin farkına varacaksınız ancak, bir takım olaylar vuku bulmuş, siz biraz gecikmiş olacaksınız. Kişileri iyi tanımadan içili dışlı olmayın, hele ki aile içine hiç sokmayın.

Erkek arkadaşınız konusunda önce bir araştırma yapın, kendisiyle oturup sakince bu tavırları için gerekçe göstermesini isteyin.

Sevgiler…