Şans dileyin

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Arkadaşlar yarın dans grubum ve benim için çok önemli bir gün.Türkiye elemesine katılıyoruz seçilirsek dünyada Türkiye'yi temsil edeceğiz Break Dans,Hiphop kategorisinde :)
Dualarınızı,enerjilerinizi,ışığınızı eksik etmeyin inşallah başarırız :) Saygılar..

Voy

Kayıtlı Üye
İyi şanslar diliyorum size ,şanstan da öte başarılar diliyorum.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
çok teşekkür ediyorum bu arada eklemeyi unuttum biliyorsunuzki herşeyin başı inanmaktan geçer birşeye inanmadan başarı olamaz.Size sormak istediğim bir soru gruptaki diğer üyeler ile ilgili bir çalışma yapabilirmiyim ne önerirsiniz ? telepati ile onların bilinçaltına girip inançlarını güçlendirebilirmiyim ? veya herhangi bir dua veya benzeri bir çalışma önerisi olan varmı ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Başarı olacak gibi görünüyor. :D

Kar

Elit Üye
Bu sitenin güzelliği burda işde.Geçmiş , şimdi, gelecek ,anlaşılan yakında sizden ikinci bir şans isteği tekrar gelecek.İyi şanslar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
çok teşekkür ediyorum bu arada eklemeyi unuttum biliyorsunuzki herşeyin başı inanmaktan geçer birşeye inanmadan başarı olamaz.Size sormak istediğim bir soru gruptaki diğer üyeler ile ilgili bir çalışma yapabilirmiyim ne önerirsiniz ? telepati ile onların bilinçaltına girip inançlarını güçlendirebilirmiyim ? veya herhangi bir dua veya benzeri bir çalışma önerisi olan varmı ?
Müsabakadan önce krımızı ışık veya boya ile doldurulmuş bir odada olun. Yapabiliyorsanız rakiplerin odalarında mavi tonlarını hakim kılın. Arkadaşlarınızı kırmızı enerjiyle, rakipleri mavi ve siyah enerjiyle boyayın. ;)

Pantea

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yarın dans grubum ve benim için çok önemli bir gün.Türkiye elemesine katılıyoruz seçilirsek dünyada Türkiye'yi temsil edeceğiz Break Dans,Hiphop kategorisinde :)
Dualarınızı,enerjilerinizi,ışığınızı eksik etmeyin inşallah başarırız :) Saygılar..
Butun iyi dilek lerim ve duam sizinle olacak inanmak basarmak demekdir kendinize ve yapabileceginize kesinlikle inanin gurup olarak katilacaginiz icin takim ruhu ve uyumunuz cok onemli birbirinize inanin guzel haberlerinizi bekliyoruz:)

Ori

Kayıtlı Üye
Bol şans inşallah kazanırsınız. :)

vivalavida

Kayıtlı Üye
Konuyu yeni görüyorum, sonuçlanmıştır herhalde. Durum nedir acaba? :)

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Yarışmaya katıldık gerçekten çok ilginç geçti herşey sabah müzik üzerinde oynama yapmak zorundaydık yarışma saat 12'de başlıyordu.Saat 9 gibi elektirik kesildi 1 saat bekledik geldi daha sonra kostümde ufak bi sorun yaşadık hallettik tam oraya giden son otobüsü kaçırdık adamın birisi bizi minibüsüne aldı ve öyle götürdü herşey resmen kurulu bir düzen gibiydi kader desek daha doğru olur elektrik kesilmeseydi otobüse yine yetişemeyecektik...

yarışmaya geçecek olursak gösterimiz tam istediğimiz gibi 4 4'lük geçti süper bir show sergiledik şimdi 20 gün içinde haber verecekler onu bekliyoruz :) herkese herşey için teşekkürler iyiki varsınız... acaba sonuç ne olacak onu çok merak ediyorum hissedebilen varmı acabaa ? :)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Biraz negatif enerji almış;şanssızlıklar yaşamışsınız.
Ama bunlar size nazar boncuğu olacak.

Birincilik olur mu bilemem;
onları sezgileri güçlü olan, üstatlarımız söylesin.

Benim hissim şu yönde;
yarışmada dereceye gireceksiniz.
Aileniz çevreniz buna sevinecek,siz bu duruma soğukkanlılıkla yaklaşacaksınız.