Burçlara Göre İntihar

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Liverpool Üniversitesi danışman psikiyatristi olan Salib E.'nin Warrington, Hollins Park Hospital'da 1989-2000 yılları arasında 60 yaş üzerindeki hastaların intiharını araştıran çalışmasına göre kendi asarak intihar edenlerde en çok Başak, en az da Yay ve Akrep burçlarına rastlanmış. Vahşi olan ve olmayan yöntemlerle intihar edenlere bakıldığında ise, vahşi yöntemleri en çok yaz aylarında doğanların kullandığı görülmüş.

Kaynak : İnternet

yeniay

Kayıtlı Üye
60 yaşıma kadar yaşadıysam o saatten sonra intihar etmem sanırım. Ecelimi beklerim. :)

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
60 yaşıma kadar yaşadıysam o saatten sonra intihar etmem sanırım.ecelimi beklerim:)
Bence hayatın asıl zorluğu 60 yaşından sonra başlıyor. Elden ayaktan düşüyorsun, yiyecek ekmeğin yoksa ne yapacaksın? Çalışamazsın da... ;)

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Bence hayatın asıl zorluğu 60 yaşından sonra başlıyor. Elden ayaktan düşüyorsun, yiyecek ekmeğin yoksa ne yapacaksın? Çalışamazsın da... ;)

Açıkcası ben katılmıyorum bu düşüncene. Hayat her türlü güzel, yaşlılığı da gençliği de. Hayatı seveceksin, kimsen yoksa mis gibi huzur evin var. Devletin himayesi altındasın 60 yaşından sonra. Ben de başak burcuyum. :)

schutze07

Kayıtlı Üye
Doğru bir tespit olmadığını düşünüyorum :)

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
60 yaşıma kadar yaşadıysam o saatten sonra intihar etmem sanırım.ecelimi beklerim:)

60 yaş dediğiniz nedir? Niye 60-70 de elden ayaktan düşelim yav?
Eskiden insanlar 1000 yıl yaşamaktalarmış. Niye 140 yaşına gelemeyesin?
kendinizi böyle şartlandırırsanız tabii ki 60 yaşında kafayı mezar taşına vurursunuz...
Ufkunuzdur sizin yaşınızı belirleyen aslen...

Ori

Kayıtlı Üye
Emekli olmadan ölmeyelimde :D şaka bir yana ben Akrep burçlarının en çok intihar eden burç olduğunu biliyordum. Paylaşım için teşekkürler.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
60 Yaş Dediğiniz Nedir?
Niye 60-70 De Elden Ayaktan Düşelim yav.
Eskiden İnsanlar 1000 Yıl Yaşamaktalarmış.
Niye 140 Yaşına Gelemeyesin.
Kendinizi Böyle Şartlandırırsanız Tabi Ki 60 Yaşında Kafayı Mezar Taşına Vurursunuz...
Ufkunuzdur Sizin Yaşınızı Belirleyen ASlen...

Malesef dediginiz durum gunumuzde gecerli degil . bircok kisitlama ve benzeri olaylar var o yuzden zor bir durum su dediginiz .

Elfangel

Kayıtlı Üye
Malesef dediginiz durum gunumuzde gecerli degil . bircok kisitlama ve benzeri olaylar var o yuzden zor bir durum su dediginiz .

Yine de yaşlanma kişiye has bir şey. Tamamen psikolojik. Benim gözlemlediğim örneklerde eğer insanın hayatla bağları kopmadıysa, mutlu bir yaşantısı ve yapacağı işler varsa kolay kolay yaşlanmıyor ya da yaşlılık belirtilerini kolay hissetmiyor ve hissettirmiyor. Ancak mutsuz bir hayatı varsa, örneğin çocuklarıyla ilişkileri kötüyse çok daha kolay koyveriyor kendisini.

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
Başak burcu bir yakınım vardı.3 kez intihar etti.Doğru bir çalışma :) :) :)
Yay burçları neşelerinden dolayı,Akrep burçları hırslarından dolayı intihar etmiyordur.Hayata tutunabilecekleri amaçları var.Bazı Başak burçları en iyi durumda olsalar dahi hep şikayetçidirler. ;)

janet

Kayıtlı Üye
intihar olayı burçla alakalı değildir, kişinin horoskopunda 12, 4, ve 8 ev ve gezegen açılarıyla ile ilişkilidir.

essanti

Kayıtlı Üye
İş
reklamcılık
İntihar haberini duyduğum kişinin 12. evi başak, 4. evi oğlak, 8. evi boğa, ayrıca güçlü kavuşumları var. Mutlaka farklı etkiler etkisindedir. Horoskobunu iyi incelemek gerekiyor. Genel araştırma sonucuna göre konuşursak, tablo şaşkınlık veren bir durum değil.

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
İntihar mutsuzluktan, acıdan dolayı gerçekleşir. Bu yüzden yaylar ve akrepler hayatı dolu dolu, neşeyle, sevimlilikle yaşayıp bu velinimeti değerlendirirler.

janet

Kayıtlı Üye
İntihar haberini duyduğum kişinin ;12.evi başak 4.cü evi oğlak,8.evi boğa ayrıca güçlü kavuşumları var .Mutlaka farklı etkiler etkisindedir.Horoskobunu iyi incelemek gerekiyor.Genel araştırma sonucuna göre konuşursak tablo şaşkınlık veren bir durum değil.

Eğer intihar eden kişinin horoskop resmini buraya koyarsan ve intihar tarihini yazarsan bilgi alışverişinde bulunabiliriz.

Sadece evler değil, evlerin yöneticileri, konumları ve intihar zamanında transit gezegenlerin açıları da önemli.

Yıllar önce, bir yıl kadar süreyle sırf ölüm/intihar anı horoskoplarını incelemiştim, ve hepsine ortak noktalar aynıydı.

Lankowa

Kayıtlı Üye
İş
öğrencilik
Bence bu burçların özelliğine göre bir şey çünkü yay burçları neşeli ve hayatı seven bir tipler bir de her yarın kendine göre sevecenligi vardır kim 60 yaşında ton ton bir dede yi sevmez ki:):):)

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Başakın titizliği, yayın dengesizliği, akrebin depresifliği intihara sürükleyebilir doğrudur ama kendilerini mi, çevrelerindekileri mi karar veremedim :)

berula

Kayıtlı Üye
Ben başak burcu insanın en çok intihar edenler arasında olduğunu okuyunca kendimce şunu düşündüm; Başak burcu oldukça titiz, detaycı, mantık delisi ve duygu yoksunudur belki bu aşırıklıkları Başak burcunu intihara sürüklemeye yetiyordur.

Perina

Banlı Kullanıcı
Başakın titizliği, yayın dengesizliği, akrebin depresifliği intihara sürükleyebilir doğrudur ama kendilerini mi, çevrelerindekileri mi karar veremedim :)

Yay ve akrep en çok intihar eden burç denilmemiş ki yazıda:)

Aman iyiki denilmemiş..Çünkü bu ikisinin etkisi bende var:)Ama bunları hadi atladık..Bende başak etkisi de var zaten:)Düşündüm de başak neden intihar eder diye..Suçluluk duygusundan nefret etmesi ve titizliği ilk aklıma gelen oldu..Başak çok dürüst bir insandır..Ve ne kendi hatasına nede başkalarının hatalarına tahammülü vardır..Daha çok neden yazabilirim başak adına..Ama yay tarafım hayat güzel diyor ne olursa olsun güzeldir diyor..(Allah'dan öyle diyor)

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Yay ve akrep en çok intihar eden burç denilmemiş ki yazıda:)

Aman iyiki denilmemiş..Çünkü bu ikisinin etkisi bende var:)Ama bunları hadi atladık..Bende başak etkisi de var zaten:)Düşündüm de başak neden intihar eder diye..Suçluluk duygusundan nefret etmesi ve titizliği ilk aklıma gelen oldu..Başak çok dürüst bir insandır..Ve ne kendi hatasına nede başkalarının hatalarına tahammülü vardır..Daha çok neden yazabilirim başak adına..Ama yay tarafım hayat güzel diyor ne olursa olsun güzeldir diyor..(Allah'dan öyle diyor)

Evet şimdi farkettim...
Olsun yine de intihara sürükleyebilecek kapasitede olduklarını düşünüyorum :)