I-Doser / Beyin Dalgalarıyla Psikolojinize Yön Verin

oscars

Kayıtlı Üye
Linkler mesajın altında I-Doser Premium v5 olarak yenilenmiştir.

I-Doser beyin dalgalarınızım (brainwaves) ses ve hareketlerini eş zamanlayarak sizin özel bir ruh haline veya tecrübe kazanmış bir duruma yada istenen herhangi bir ruh moduna girmenizi sağlar.

I-Doser 4.5-Beyin Dalgalarıyla İnsan Psikolojisini Etkileme programı bunu ise iki kulağınıza gönderdiği ritimlerle beyin dalgalarınızın modelini değiştirerek sizin belirlenen bir şekilde hissetmenizi sağlayarak yapar.
Konunun sonuna doğru linkler verilmiştir.

I-Doser uygulaması bilimsel olarak beyin dalgalarınızı aldığınız doz oranında özel bir ruhsal hale ya da tecrübeye eşler.

Yazılım binaural beat dozu sayesinde beyin dalga kalıplarınızı değiştirerek arzu ettiğiniz şekilde hissetmenizi sağlar. Binaural beyin dalgaları sizi hayal ettiğiniz her ruh haline geçirebilir.

Bazı Dozlar ve Tanıtımları:

Condition
Bu doz ile başlayın. Resmi kullanıcılar doz etkilerini %10 arttırdığını söylüyor ki tarafımdan onaylanmıştır. Bir nevi Beyninizi hazır hale getiriyor.

Gate of hades
En muhteşem dozlardan, korku, ölüm hissi ve hiçbir zaman yaşayamayacağınız bir heyecan.
Ben 10. dk.sına ulaşamadan attım kulaklıkları... Tecrübe kazanmadan denememenizi tavsiye ederim.

Hands of god
Orjinal fiyatı 200$. Ne kadar muhteşem bir doz olduğunu anlamak için youtube'a bakın. Tecrübe kazanmadan denememenizi tavsiye ederim.

Reset
Üst üste dinlediğiniz dozlar işe yaramaz. Birden fazla doz denemek istiyorsanız arada bunu dinleyin.

Lsd(hayal gördürücü)
Güçlü açık göz halüsinasyonları. Tecrübe kazanmadan denememenizi tavsiye ederim.

Lucid Dream
Rüyada, rüyalarınızı kontrol etmenizi sağlayan muhteşem doz. Uyku felci(karabasan) sorunu yaşayanlar uzak dursun. (Sadece yardımcı oluyor. Fakat en net rüyalarınızı ve güçlü karabasan tecrübenizi yaşatabilir...)

Out Of Body
Beden dışı deneyim yaşatıcı.

Quick happy
Mutlu edici doz. 5dk'lık. Başlangıç dozunuz olabilir.

Sleeping angel
Uyku getirici, uyku sorunlarına birebir. Şöyle ki, bu dozu henüz tamamlayabilmişliğim yok. Her seferinde uyuyakaldım.

Speed
Mutluluk yaratıcı, enerji arttırıcı, uyku kaçırıcı.

Tranquil
"Ruh Okşayıcı". En ilginç dozlardan. nasıl olduğunu anlamak için denemeniz lazım.

Adrenochrome
Çok güçlü hayalgördürücü, enerji verici.

Brain+
Yaratıcılık ve zeka arttırıcı, 10dk'lık hızlı doz.

Açıklamaya gerek olmayanlar; Alpha, Beta, Chakra, Delta, Gamma, Theta, Alkol, Astral, Orgazm, Kokain vs..

Kişisel Tavsiyelerim:

Epilepsi rahatsızlığı olanlar kesinlikle uzak durmalılar.
İç kulak rahatsızlığı bulunanlar uzak durmalılar.
Ağır dozları tek başınıza iken denemeyiniz. Küçük zararsız dozlar ile başlayınız.
Tavsiye edilenden fazla dinlenen dozlar duyma bozukluğuna yol açabilir!
Gereğinden fazla yüksek sesle dinleme duyma yetinize zarar verebilir!
Bana bu işe yaramaz, yaramıyor demeyiniz... İnanmak başlangıçtır.. Birşeyler tecrübe ettik ki paylaşıma açtık..
Dozların etkisi 2 saat kadar sürebiliyor. Birden fazla doz için 2 saat ara vermelisiniz. Kullandığınız dozun içeriğine göre Reset dozu almadan 2 saat içinde dikkat gerektiren işlerden uzak durunuz.. (araç sürmek, vinç operatörlüğü, açık kalp ameliyatı vs..)
En iyi sonucu yalnız sessiz bir ortamda gözlerimi havlu ile ışık sızmayacak şekilde kapatıp rahat şekilde uzanarak ve iyi bir kulaklık kullanarak elde ettim.
Dinlerken sese konsantre olmak esastır. Konsantre zorluğu çekenler ben gibi yüksek bir rakamdan geri sayım yapabilirler..

* Bu program bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup tecrübe edildikten sonra 24 saat içinde silinmesi gerekmektedir. ;)

I-Doser Nedir?

I-doser beyin dalgalarınızı etkiliyor ve, örneğin alkol dozunu aldığınızda, gerçekten alkol almış gibi hissetmenizi sağlıyor; ya da uyku sorunlarını gideren ve bir doz aldığınızda, rahat uyumanızı sağlıyor. Bunun gibi bir çok etkisi olan doz var. Etkiler dozun gücüne göre değişiyor.

Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Evet. Gerçekten işe yarıyor!
Binaural dalgalarla beyine etki edip, istenilen sonucun alınabileceği bilimsel olarak kanıtlanmış bir şeydir.

Ne Kadar Etkili?

Etkisi dozun gücüne göre değişiyor.
Dozların güçleri; Moderate(Orta), Strong(Güçlü), Very Strong(Çok Güçlü), VERY Strong(ÇOK Güçlü), Very Very Strong(Çok çok Güçlü) olarak ayrılıyor.
Dozlar ilk kullandığınızda etkili olmayabilir. Ama ikinci veya üçüncü kullanışınızda beyin alışır ve daha etkili olur.

Herhangi Bir Zararı Var mı?

Tabiki yok! Hiç bir dozun, hiç bir şekilde yan etkisi yok.
Uyuşturucu dozları da bağımlılık yapmıyor tabi ki.

Nasıl kullanmalıyım?

Program ile istediğiniz dozu açın. Kulaklığınızı takın. Gözlerinizi bir bezle bağlayın (ortam yeterince karanlıksa buna gerek yok), ve çalan sese konsantre olun. Doz bitmeden kapatmayın.

Not: Epilepsi hastalarının kullanması sakıncalıdı

Linkleri yeniledim. i-doser premium v5 i de ekledim arkadaşlar. Versiyon 5'in en önemli özelliği direk olarak dozunuzu mp3 dosyasına çevirebilmesi. Üstelik hiç kayıp olmadan.. I-Doser Premium v5

link:http://www.mediafire.com/?fdcgnho6bwbmg8w

alternatif1:http://yadi.sk/d/r_GFnytK3278d

alternatif2:https://hotfile.com/dl/196944797/89451ff/gizlimabetido_v5.rar.html

rar şifresi: www.gizlimabet.com

dose_zps310e6355.jpg

I-Doser v4.5 ocx dosyaları klasöre eklenmiştir...

link:http://www.mediafire.com/?6b0xoprazfbiuhd

alternatif1:http://yadi.sk/d/6lxNVvGG327BF

alternatif2:https://hotfile.com/dl/196943765/793b1e4/gizlimabetido_v4.5.rar.html

146 adet Sınırsız Doz dosyası link:http://www.mediafire.com/download.php?8sfunh89781kj14

alternatif1:http://yadi.sk/d/qMHJzJzH3274L

alternatif2:https://hotfile.com/dl/196943536/d6385a7/gizlimabet.com_dos.rar.html

ocx dosyaları gerekli anlatım rar içinde yapılmıştır... link:http://www.mediafire.com/?hxb5qzabdo3xub4

alternatif1:http://yadi.sk/d/KyhsfCbK327GV alternatif2:https://hotfile.com/dl/196944125/f65bf8d/gizlimabetocx.rar.html rar şifresi: www.gizlimabet.com

Yöneticilere ricam linkleri ilk mesaja eklemeleri. Bu çalışma www.gizlimabet.com için yapılmış olup kaynak gösterilmeden paylaşılması çalınıp çırpılması yasak falan değildir ama yaparsanız çok küserim.. :)

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
gerçekten süper bir çalışma olmuş
Acaba kulaklıklamı dinlemek gerekli hoparlörden mi?
Şuan kulaklığım bozuldu hoperlörden dinlesem problem olurmu

+rep verdi
Paylaşım için teşekkürler...

oscars

Kayıtlı Üye
gerçekten süper bir çalışma olmuş
Acaba kulaklıklamı dinlemek gerekli hoparlörden mi?
Şuan kulaklığım bozuldu hoperlörden dinlesem problem olurmu

+rep verdi
Paylaşım için teşekkürler...

Rica ederim..

Kulaklıkla dinlemeniz şart. Ayrıca kulaklığın sol / Left ve sağ /Right tarafının doğru kulağa gelmesine bile özen göstermelisiniz. Dinlerken neden önemli olduğunu anlıyorsunuz. İyi bir kulaklık tavsiye ediyorum ben. Saygılarımla...

AphraeL

Kayıtlı Üye
Bir sorum olacaktı brain+ dozunu alsam ve ders çalışsam sonrasında konsantrasyon zorluğu yaşar mıyım acaba? Dikkat gerektiren işleri belli bir süre yapmamak gerektiğinden bahsetmişsiniz de aklıma takıldı..

oscars

Kayıtlı Üye
Bir sorum olacaktı brain+ dozunu alsam ve ders çalışsam sonrasında konsantrasyon zorluğu yaşar mıyım acaba? Dikkat gerektiren işleri belli bir süre yapmamak gerektiğinden bahsetmişsiniz de aklıma takıldı..

Bu doz çok güçlü (very strong) olarak işaretlenmiş. Doz süresi 30 dk. ve eğlence dozu olarak geçiyor. Açıklamasında Yaratıcılığın sınırlarında gezmenin ve derin düşünmenin sırrını içerdiği yazıyor. Gerçeklikten çıkmayı sağlayan bir doz olmadığı yazıyor. Hal böyle iken bence ders çalışmadan önce alınabilecek bir doz gibi geldi bana ama denemediğim için kesin birşey söylemem yanlış olur.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Demişsiniz ki '' Bu program bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup tecrübe edildikten sonra 24 saat içinde silinmesi gerekmektedir''
Bunu telif hakları için mi başka bir sebeple mi yazdınız. Bunu da açıklarsanız daha iyi olur.

oscars

Kayıtlı Üye
Demişsiniz ki '' Bu program bilgilendirme amacıyla paylaşılmış olup tecrübe edildikten sonra 24 saat içinde silinmesi gerekmektedir''
Bunu telif hakları için mi başka bir sebeple mi yazdınız. Bunu da açıklarsanız daha iyi olur.

Olası telif problemine karşı yazdım sayın Chillout. Hemen ardına birde göz kırpması ekledim. :)

yeniay

Kayıtlı Üye
indirdim deneyeceğim:) teşekkürler

AphraeL

Kayıtlı Üye
Bu doz çok güçlü (very strong) olarak işaretlenmiş. Doz süresi 30 dk. ve eğlence dozu olarak geçiyor. Açıklamasında Yaratıcılığın sınırlarında gezmenin ve derin düşünmenin sırrını içerdiği yazıyor. Gerçeklikten çıkmayı sağlayan bir doz olmadığı yazıyor. Hal böyle iken bence ders çalışmadan önce alınabilecek bir doz gibi geldi bana ama denemediğim için kesin birşey söylemem yanlış olur.

Anladım.. Teşekkürler..

AphraeL

Kayıtlı Üye
Acaba bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum? Kurmak için exe dosyasına tıkladığım da şöyle bir hata veriyor: 'component "COMDL...." or one of its dependencies not correctly registered : a file is missing or invalid'.. Sonuçta ne indirdiysem onu çıkarttım rar dosyasından, ama neden eksik ya da geçersiz diyor anlayamadım.. Yardımcı olabilecek var mı?

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Gate of hades'i dinledim süperdi gerçekten içimde müthiş bi yangı vardı.5. dakikadan sonra hafifbi trans yaşadım yaklaşık %79 larda birden transtan çıktı titredim biraz daha sonra tam bitirmeden çıkardım kulaklığı :D nefes alamadım çünki yoksa beklerdim sonunu
birazdan hands of god'u dinlicem deneyimimi yarın sizinle paylaşırım
ışığınız daim olsun iyi geceler..

alize

Kayıtlı Üye
Acaba bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum? Kurmak için exe dosyasına tıkladığım da şöyle bir hata veriyor: 'component "COMDL...." or one of its dependencies not correctly registered : a file is missing or invalid'.. Sonuçta ne indirdiysem onu çıkarttım rar dosyasından, ama neden eksik ya da geçersiz diyor anlayamadım.. Yardımcı olabilecek var mı?
Eksik ocx dosyasından kaynaklanıyor, libraryfiles programını yüklerseniz düzelir, libraryfiles olarak Google'dan aratırsanız bulabilirsiniz.

pepilo

Kayıtlı Üye
nası teşekkür etsem bilemedim nette okumuştum tekrar bulamadım bunu arıyordum 10 numara paylaşım deniyecem ona göre tekrar yorum yazarım harikasın ya :)

egsodia

Kayıtlı Üye
Böyle bir programı paylaştığınız için çok teşekkür ederim sevgili oscars,yararlı ve güzel bir paylaşım olmuş.Saygılarımla...

oscars

Kayıtlı Üye

Eksik .dll veya .ocx dosyası mesajı alıyorsanız BU PAKETİ indiriniz. İhtiyacınız olan dosyayı programı çıkardığınız klasöre veya c:\windows\system32 klasörü içine atmanız yeterli olacaktır.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
teşekkür ederim bend ekuramamıştım iyi oldu. ama ilginç bişey oldu. rüyamda programı kuruyorum. chillouta bahsediyorum. bizde oturuyoruz. bak diyorum böyle bişey varmış deneyelimmi diyorum. bir şey açıyorum. 2 dakika sonra nefes alamıyorum. dozu abarttım galiba diyorum. chillout bu ne ya diyor. başka bişey açıyuoruz bu defada sebepsiz gülmeye başlıyoruz. ne kadar ilgimi çektiyse artık.

bu arada sevgili arkadaşlar teşekkürlerimizi rep+ vererekte ifade edelim lütfen :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
teşekkür ederim bend ekuramamıştım iyi oldu. ama ilginç bişey oldu. rüyamda programı kuruyorum. chillouta bahsediyorum. bizde oturuyoruz. bak diyorum böyle bişey varmış deneyelimmi diyorum. bir şey açıyorum. 2 dakika sonra nefes alamıyorum. dozu abarttım galiba diyorum. chillout bu ne ya diyor. başka bişey açıyuoruz bu defada sebepsiz gülmeye başlıyoruz. ne kadar ilgimi çektiyse artık.

bu arada sevgili arkadaşlar teşekkürlerimizi rep+ vererekte ifade edelim lütfen :D
Hakikaten deneyelim o halde :D

logii

Kayıtlı Üye
Bende bir kaç ses dosyasını dinledim fakat bi etki yaratmadı nedense, nasıl bir bünye varsa :D:D

wimayn

Kayıtlı Üye
Programı yükledim fakat içerisinde hiç doz yok. Ne yapmalıyım?