evlilik duası çok etkiliymiş

Auraile6his

Kayıtlı Üye
Büyü Tahlil, Maji,Resim Analiz,Tarot,Biyoenerji ,V
İş
Medyum
evlenmek isteyen kardeşlerimiz için etkili bir dua yazıyorum.Allah herkese hayırlı eşler nasip etsiN

1)ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİNİL FATİHİL EBVAB.
BU DUA 1001 DEFA PAZARTESİ VE PERŞEMBE GECELERİ OKUNUR.ÇOK ETKİLİ BİR DUA.BU DUAYI OKUDUKTAN SONRA 3500 YA SEMİ`U DERSENİZ DAHA ETKİLİ OLDUĞU SÖYLENDİ. SELAMETLE KALIN.BİLİYORSUNUZ YA SEMİU EVLİLİK İÇİN OKUNAN GÜZEL BİR ESMADIR.BENCE YA NINDA YA FETTAH DA OKUMAK LAZIM 489

2)KEZALİKE ZEVVECNAHÜM BİHURİN IYN 1000 HERGÜN

peril

Kayıtlı Üye
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİNİL FATİHİL EBVAB. bu duayı okuyup digerlerini okumasak tutmuyo mu dua anlamadım ki :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
gereksiz yere soru sormaktan kaçınsanız diyorum.

görüldüğü üzere bir tarif verilmiş eğer gerkli olmsaydı sadece dua verilirdi yeterli olurdu.

dua okumadan yazı yazmadanda büyüler yapılabilir astral plan çalışması yaparsın ama o çalışmayı yapmak içinde öncesinde bir ton çalışma yapmak gerekiyor.

kolay bişey yapmayı umut ediyorsanız hiç yorlmayın büyü yapacağım büyü olacağım diye kılı kırk yarmanız gerekiyor

DreaMLife

Kayıtlı Üye
e bu çok iyiymiş teşekkür ederim zaten aklıma esti bi bakayım dedim varmı böyle bişi varmış hemen elimle koymuş gibi buldum konuyu :D

ByShissa

Kayıtlı Üye
ben bunu bitirene kadar süslenirim çıkarım dışarı mutlaka bulurum birini...:willy_nilly::D

DNZ33

Kayıtlı Üye
sokakta bulduğunu sokakta kaybedersin dikkat et:hurray: her bulduğunla evlenilmez Allah karşımıza hayırlısını çıkarsın...

ByShissa

Kayıtlı Üye
Amin....ama daha kısa bildğin bi gerii döndürme büyüsü var mı?:Dacilllll........

elleyla

Kayıtlı Üye
akadaslar dua dıyoruz allahtan dılıyoruz bunun neresı buyuculuk oluyor nıye buyuculuk dıyorsunuz bırde merak etdıyorum hıc abdst almaktan bahsedılmıyır abdest alınmadan okundugu ıcınmı buyuculuk dnıyor cözemedım ya

SanGlade

Banlı Kullanıcı
akadaslar dua dıyoruz allahtan dılıyoruz bunun neresı buyuculuk oluyor nıye buyuculuk dıyorsunuz bırde merak etdıyorum hıc abdst almaktan bahsedılmıyır abdest alınmadan okundugu ıcınmı buyuculuk dnıyor cözemedım ya
havvas ilmi islam dan gelmektedir yani bir nevi islamın gerekli liklerinden nasibini alır kısa ve özü ise islamın emrettigi üzere abdestsiz dua edilmez

gizli_sır

Kayıtlı Üye
bişey soramk istiyorum bu istediğin kişi için mi okunuyo özellikle yoksa herhangi biri için de mi okunuyo ?