kişiyi istenilen yere getirmek

Auraile6his

Kayıtlı Üye
Büyü Tahlil, Maji,Resim Analiz,Tarot,Biyoenerji ,V
İş
Medyum
En üste isteyenin, alta, üçgenin içine
istenenin isimleri yazılır. En alta getirici
olarak seçilen zikir, ayet veya dua her neyse
o yazılır. Bu talisman da öncekiler gibi bilinen
diğer çalışmalara ek olarak kullanılır. Mesela
bir İslami vefkle birleştirilir. İsteyen kimse, bu
talismanı ve vefki muska halinde, mumlanmış
olarak üzerinde taşır veya yatağının,
yastığının altında saklar. Kırmızı kağıt
üzerine gümüş kalemle yazılır veya kalıcı
olması istenirse gümüş levha üzerine
kazılarak boyunda taşınır. Çarşamba veya
Cuma günü 01:30 ve 03:30 arasında hazırlanır.

getrmexv5.jpg

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
eksik olan bişey yok sadece zikir verilmemiş esmalradn uygun olan bir tane seçilebilir sitede esmalrına anlamları veridi. islami bir vefk eklemek isterseniz yine sitede bu konuda yapacağınız vefkte mevcut eksik olduğunu idea eden kişinin bu talismanıda gördüğü yada okuduğunu sanmıyorum

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
kısıyı kendıne cekmek ıcın

Tevhid

Banlı Kullanıcı
birsey soracagim arkadaslar, burada verilenler madem ki eksik veriliyor... ozaman hicbirinin asli yok ? yani denemeye bile degmez ? mesela ben bir arkadasimi getirmek istesem yanima, deneme olarak...basarisiz olacagim kesin oylemi ?

crucifixion

Kayıtlı Üye
talisman eksik değil ki.. sadece vefk yapmayı bilmeniz gerek ek olarak.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
latin harfleri ile hiç denemedim arapça olması uygundur . Urumhamatahiyil in site içinde bazı isimlerin arapçalarını verdiği bölümden belki isimleri bulabilirsiniz.

yelda

Kayıtlı Üye
arkadaşıma yapacaktık ama onun vefki yokki bulamadık harfleri nasıl yapacagız vefki daha acık yazılsa tşkl

AkeLdan

Kayıtlı Üye
eksik olan bişey yok sadece zikir verilmemiş esmalradn uygun olan bir tane seçilebilir sitede esmalrına anlamları veridi. islami bir vefk eklemek isterseniz yine sitede bu konuda yapacağınız vefkte mevcut eksik olduğunu idea eden kişinin bu talismanıda gördüğü yada okuduğunu sanmıyorum

ben bu talısmanı görmustum ancak bıraz dhaa degısık yapıldıgını bılıyorum bu talısman hazırlandıktan sonra balmumumdan bı bebek yapıyorsun ıcıne ısmı azam hatemını de eklıyorsun bu talısmanı da bır kursun lewhaya erkek ıcın toplu kadın ıcın dıkıs ıgnesıyle yazıyorsun.sonra bunları bebegın gogsune gömuyorsun.bu ıslemden sonra kırmızı bır beze ısmı azam hatemını yazıyorsun bebegı bu beze sarıp tenıne degecek sekıld boynunda tasıyorsun haa unutmadan hazırladıgın talısmanın ustundekı ısımler ve esmanın adetınce bebege okuyorsun yedı gece boyunca aynı saatlerde kolay gelsın