yardım rica ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zeynep82

Kayıtlı Üye
bundan 4-5 sene öncesınd ekimse bana yaklaşmasın dıye büyü yapılmış bana bunu bozdurmustuk fakat hafif bir etkisi kalmış ve hala tam anlamıyla bana yaklaşamıyorlar. erkek arkadasımla evlenme planları yaparken bırden korktugunu evliliği ertelediğini söylemeye basladı bana bu konu ile yardımcı olabilir misiniz lütfe... çok teşekkürederim...:)

kemalilhan

Kayıtlı Üye
yaklaşmaktan kastın ne? yani kimse sana selam bile vermiyormu, kimse senle dost olmuyormu, kimse senle sevgili olmak istemiyor mu vb. belki biraz açarsan bu konuda ehil kişiler yardımcı olabilir.

zeynep82

Kayıtlı Üye
yook öyle değil mesela erkek arkadaşım var tam evlenme planı yaparken bırden korkuyorum demeye basladı.. bakan birine gitiğimd egeçmişte yapılan buyu yuzunden yarım kalıyor dedi aranızda nehir var gibi düşün birleşemiyorsunuz dedi :( sevmesine seviyor..

kemalilhan

Kayıtlı Üye
belki hakkatten korkmuştur, evlenmek zor zanaat, erkekler hakkatten korkar. bir yerde okumuştum, kızlar bebekliğinden beri oyuncak bebekler ile oynadığı için kendilerini bu ana hazırlarlar ama erkekler öyle değil :) bu işte ehil kişiler daha yararlı cevap verirler, ben sadece diğer taraftan cevap verdim :)

zeynep82

Kayıtlı Üye
:( ben ehli olan birinden de umarım cevap alabilirim....çünkü grçekten büyü yapılmıştı bana ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...