Sevdiğinizi kendinize aşık etmek (Çingene Aşk Büyüsü)

Auraile6his

Kayıtlı Üye
Büyü Tahlil, Maji,Resim Analiz,Tarot,Biyoenerji ,V
İş
Medyum
Çingenelere göre bu büyü arzuladığınız kişinin sizi de arzulamasını sağlarmış.

Bu büyü için 1adet kırmızı taze gül, 2adet kırmızı mum gerekiyor. Uyumadan önce kırmızı gülü iki mumun arasına koyun. Şafak sökerken uyanın ve doğuya bakan açık bir pencere önünde gülü koklarken şu sözleri söyleyin:

''Bu kırmızı gül arzuladığım aşkım için,gerçek aşkım gel bana.''

Sonra içeriye girip gülü mumların arasına koyun. Mumları yakarak onu hayal edin. (Arzu ettiğiniz kişinin kalbi de o mumlar gibi yanıyor)
Bu mumların güller soluncaya kadar gece gündüz yanması gerekirmiş. Mumlar sönerse büyü tutmamış demektir.
Gül solduğunda mumlar söndürülecek ve güller ise evin çevresinde bir toprağa gömülecek.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Tam olarak büyü değilde Bir çeşit enerji verme çalışması gibi geldi bana

peril

Kayıtlı Üye
denemi ve olumlu sonuc almıs mı ben bunu deneyeceqim :D

AkeLdan

Kayıtlı Üye
kadın dergılerındekı modern buyuler bunlar bence hıc ıse yaramaz :D:D:D:D bunu yapacagıma karabıber yakarım yedı gece daha evlaaa:D:D

yasemen63

Kayıtlı Üye
insan gizemli olan şeylere aşırı ilgi duyuyor.insanın güce karşı aşırı bir ilgisi var.herkes sihirli bir değnek,sihirli bir yüzük,sihirli bir lamba arayışında ama unuttuğumuz bir şey var beynimiz...beynimizi kullanmayı öğrenebilirsek bunların hepsini zaten başarabiliriz.süleyman peygamber ve belkıs kıssasını okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.bu konuda bir sorunuz olursa açıklayabilirim...

amethyst23

Kayıtlı Üye
keyifli ve kolay bi büyüye benziyor aslında arkadaşın dediği gibi büyü gibi de değil sanki.günah değildir inşallah çünkü dediğim gibi büyüden çok telepati kurma arkadaşın dediği gibi de enerji çalışması gibi bişeye benziyor.bir de yapan arkadaşlar varsa yorum yazarlarsa daha iyi olur