Uri Geller Fenomen mi Fiyasko mu?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
"FENOMEN"DE BÜYÜK FİYASKO... MASALAR UÇAMADI !...

Yarışmacılar hünerlerini gösterdi. Sıra Uri Geller'in o büyük şovuna geldi. Geller, konuklardan 12 kişiyi seçti. Konukları sahnede ki dört masaya , 4'erli şekilde paylaştırdı. Sonra???

Sinan Çetin ve dünyanın en büyük mentalisti olarak gösterilen Uri Geller her hafta Perşembe akşamları yayın yapıyor.
Program akşam yayına girdi ve girer girmez izleyicilere bir duyuru yapıldı. Uri Galler gösterisinde ekran başındaki tüm seyircilerin evlerindeki masaları yerinden oynatacak hatta havalara kaldıracaktı.

TÜRKİYE EKRANA KİTLENDİ.

Yarışmacılar hünerlerini gösterdi. Sıra Uri Geller'in o büyük şovuna geldi. Geller, konuklardan 12 kişiyi seçti. Konukları sahnede ki dört masaya , 4'erli şekilde paylaştırdı. Sonra Geller masalar konuldu, serçe parmakların birbirine değmesi istendi. Uri Geller ekran başındaki izleyicilere dönüp aynı işlemleri onların da yapmasını istedi.

KONSANTRE OLUN

Geller tüm izleyecilerin konsantre olmasını istedi. Sahnedeki konuklardan bazıları masalarının oynadığını söyledi. Sıra izleyicilerden gelecek görüntüleri yayınlamaya geldi. Sinan Çetin yardımcı sunucusu olan Tuba Ünsal'a bağlandı. Fakat Ünsal'ın elinde görüntü yoktu. Sadece ismini vermeyen izleyicilerin faksları vardı.

ÇETİN SİNİRLENDİ

Sinan çetin sinirlendi. Reklam arası istedi. Görüntülerin geldiğini ve reklamdan hemen sonra izleyicilerle paylaşılacağını açıkladı

FİYASKOYA ADIM,ADIM

10 dakikalık reklam arası bitti.Çetin yayındaydı. Herkes görüntüleri bekliyordu. Sinan Çetin konuya mutlulukla gösterileri ile başladı. "Mutlu olmak kolay değil, mutlu olmak için kendinize önce bir hedef koyacaksınız, sonra ona ulaşacaksınız ardından onu elde edip mutlu olacaksınız" dedi

AÇIKLAMA

Kimse ne olduğunu anlamadı. Görüntüler gelmedi ve Çetin'den kısa bir açıklama geldi. "Görüntülerde sorun oldu MMS'te sanırım sorun var, o yüzden haftaya yayınlayacağız" dedi. Tüm izleyilerin güveni bu açıklama ile büyük ölçüde sarsıldı.

bu konuyu açarak birşeyi kanıtlamıyorum sadece rastladığım bir haberi sizinle paylaşmak istedim saygılar...

kaynak : İnternet siteleri