Enokyan maji de tılsım yapımı

• Konbuyu başlatan ERBEHILM
  • Başlangıç tarihi
E

ERBEHILM

Enokyan majide melek alfabesiyle tılsımlar nasıl yapılır?Hangi simgeleri kullanmak gerekiyor ve hangi malzemeler kullanılmalı?Bu konuda bilgi verebilirmiziniz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
enokyan büyü çok geniş bir konu burda tek mesaqjda yanıt vermek çok zor olur özelikle istediğin bir tılsım varsa yanıtlayayım ama genel anlamda bir bilgi istiyorsan yakın zamanda enokyan ile ilgili bir çok konuyu açıklayacağım

E

ERBEHILM

sn.urum bu konu hakkında ayrıntılı baslıklar acmayı dusunmeniz cok iyi olmus.Açacagınız konuları buyuk bir merakla bekliyorum umarım en kısa zamanda bu konuyu ogretmeye baslarsınız.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
enokyan majide belirlenmiş bir tılsım yoktur. bir çok büyü tarifinde olduğu gibi bir tarif söz konusu eğildir yapılan astral çalışmalarla kişiler kendi tılsımlarnı yapabilir daha önceden yapılmış bazı tılsımları sitede paylaşacağım ama onlar kullanılamaz yapana ve yapılan duruma özeldir.

kardanadam20

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar benim en çok ihtiyacim olan şey.üzerimdeki şanssizliğimi atabileceğim bir büyü tilisim varmi.bana bu konuda yardimci olurmusunuz

MAİDE1

Kayıtlı Üye
Ben sifacıyım. Enokyan majiye bu aralar meraklıyım daha genis bilgi alabilir miyim?

kajmir

Kayıtlı Üye
merhaba,Tılsım yapabilmem için Bana yarasa lazım.
Bana yarasa temin edecek biri olursa sevinirim.

malimara

Kayıtlı Üye
ben sevdiğim kızı bana bağlamak istiyorum nasıl yapacam teşekkürler

kıvep

Banlı Kullanıcı
Sevdiğin kız sana bağlanmak istiyorsa bağlanır.İnsan sonuçta bu eşya gibi bir yere düğüm attıramazsın ki...

hayaletnagme

Banlı Kullanıcı
ben kendi nesnelerime kendim için tılsım yapmak istiyorum. tılsımla ilgili geniş ilmi nerden alabilirim. yada bu geniş çaplı bilgiyi nerden bulabilirim?

termagant

Kayıtlı Üye
Merhabalar :)

Ben birşey sormak istiyorum. Enochian anahtarlarını söylemek ya da enochian ile ilgili bir çalışma yapmak için, belli bir inanca sahip olmamız gerekir mi?
Bazı inançlar islami uygulama yapamaz deniliyor, ya da islami inancı olanlar diğer uygulamaları yapamaz. Sitemizde de bununla ilgili farklı yorumlar daha önce yapılmış..Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim,
Sevgi ve saygılar :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
mümkünse inanmadığınız hiç birşey yapmayın. yoksa pek bir anlamı olmaz. çünkü bu tür sistemler kelimelerden ve onu söylemekten oluşmaz. binlerce ayrıntı vardır. inanmadığınız birşeye sevgi ve saygı duymazsınız. önem vermesiniz değerli değildir. illa o inanca bağlı olmak anlamında söylemiyorum.

evrensel bir din anlayışınız olabilir ya da din anlayışınız olmaya bilir bu gibi durumlarda başka. hoş enokyan bir din değildir. fakat içeriğinde dini öğeler bulunabilir. onların melek dediği sizin için melek olmayabilir.

termagant

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim Sayın Urum..
İnancımız tam olarak ne ise ona göre hareket etmemiz en uygunu sanırım.
Çok teşekkürler, Saygılar..

Nuri1472

Kayıtlı Üye
Sayın urum Tılsım formullerini ne zaman vereceksiniz

Nuri1472

Kayıtlı Üye
Özellikle cevreden gelen negatif etkileri geri sahibine gönderen ve negatif yollanan kişiye gelen negatif etkilesimleri pozitife ceviren formul lazım yuzuge yuklenecek varsa formul koy siteye