cekim yasasina bir tüyo da benden...

gulerezan

Kayıtlı Üye
merhaba sevgili arkadaslar.
cekim yasasiyla ilgili benim uyguladigim bir yöntemi sizlerle paylasmak istiyorum.umarim sizlerinde isine yarar.
parayi hayatima cekmenin bir yolunu buldum.belki cok büyük miktarlar degil ama eminimki zaman icinde mutlaka daha büyük cekimler yapabiliecegime inaniyorum.

.yöntem su;en kücük kagit para birimini sikca kullandiginiz ceket,pantolon ya da ev de sürekli elinizin gittigi yerlere koyun(ben 5 euro kullandim bu konuda)nereye el atsam para cikiyor düsüncesini benimsedim ve koydugum paralari unutturdum kendime.gün boyunca giydigim ceketten,el attigim cekmecelerden paralar cikti tabii ki.evrene elimi nereye atsam para cikiyor mesajini vermis oldum dolayisiyla.bir kac hafta icinde sagdan soldan hic de fena sayilmayacak paralar gelmeye basladi....basarilar diliyorum size,hadi durmayin ve deneyin;)

joseffb06

Kayıtlı Üye
Şaşırtıcı teknik yanlış anlamayın ama gerçekten bulduğunuz paralar bir zaman önce yerini unuttuğunuz paralar olabilir mi :)

gulerezan

Kayıtlı Üye
elbette ayni paralar onlar,alip harcamadim hcibirini....
dikkat ettiyseniz yaziya,beklenmedik yerlerden gelen paralar oldu diye belirttim;))

Lonika

Kayıtlı Üye
Ilginc bir yontem ve denemeye deger bence... Paylasim icin tesekkurler/

gulerezan

Kayıtlı Üye
bildiklerimizi paylasmak gerekli diye düsünüyorum.bilgide cimri olmamak gerekir;)
ben tesekkür ederim..

felix

Kayıtlı Üye
Bende kendimi bulduran,farkindalik sahibi olmami saglayan,gonulden ve inanarak istemenin gucunu gosteren mucizevi bas ucu kitabim...Edinin ve okuyun kardeslerim.SIMYACI nin gucunu gorun!!!

Pantea

Kayıtlı Üye
Sevgili gulerzan gecekden cok samimi icnten ve iyi niyetli buldum bu paylasiminizi bunca iyi niyet ve paylasim icin tesekkur ederim :)

RemotE

Kayıtlı Üye
Ben bereket istiyorum.
Her anımda oldukça bu yüzden bereketleniyor..
Ben bereket içinde yaşıyorum.
Ben bereket oluyorum.
Bereket içinde mutlu ve huzurlu bir hayat içindeyim.

gulerezan

Kayıtlı Üye
istemek yerine secmek kelimesini kullanin sevgili remote.

• Beğendim
Tepkiler: Voy

Elfangel

Kayıtlı Üye
Herkesin bu konuda kendi teknikleri olabilir. Önemli olan inanmaktır. Bence gülerezan arkadaşımız yaptığı şeye gerçekten inanmış ve sonunda istediği olmuş. Biz de yaptığından ya da okuduğumuz başka tekniklerden esinlenip kendi tekniklerimizi geliştirebiliriz. Bence en önemlisi niyet ve inanç bu konuda.
Paylaşımınız için teşekkürler.Umarım daha çok paralar gelir size :)

gulerezan

Kayıtlı Üye
Herkesin bu konuda kendi teknikleri olabilir. Önemli olan inanmaktır. Bence gülerezan arkadaşımız yaptığı şeye gerçekten inanmış ve sonunda istediği olmuş. Biz de yaptığından ya da okuduğumuz başka tekniklerden esinlenip kendi tekniklerimizi geliştirebiliriz. Bence en önemlisi niyet ve inanç bu konuda.
Paylaşımınız için teşekkürler.Umarım daha çok paralar gelir size :)

Cok haklisiniz Elfangel,niyet ve inanc cok önemli.Tesekkür ederim;)

• Beğendim
Tepkiler: Voy

erryyy

Kayıtlı Üye
Bende kendimi bulduran,farkindalik sahibi olmami saglayan,gonulden ve inanarak istemenin gucunu gosteren mucizevi bas ucu kitabim...Edinin ve okuyun kardeslerim.SIMYACI nin gucunu gorun!!!

kitabın ismi mi simyacı ve yazarının adı nedir??

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bazı insanlar, bildiklerini bencilliklerinden dolayı paylaşmazlar.. Aman en iyisi ben olayım, ben yapayım, ben kullanayım, en güçlü benim... Bu böyle uzar gider. Sevgili gulerezan üyemize de paylaşımından ötürü hem +rep puanı hem de teşekkürlerimi sunarım.