bendeki ne olabilir?

sagoparap

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar,
öncelikle buraya üyeliğimi yeni başalattım ve beni aranıza aldığınız için teşekkür ederim sayın yöneticiler.
benim sorunum uzun ama konuyu başından ele almak istedim.
şimdi 22 yaşındayım. 1999 depreminden sora annem kendine bişiler gözüktüyünü söylerdi. tabi ne olduğunu anlamzdım bu konular hakkında pek bilgim yoktu. sora geceleri rahatsız edilmeler çekiştirilmeler odamda ayak sesleri duymaya başladım. aldırış etmedim biara kesildi.
sora 18 yaşında biriyle çıkmaya başlamıştım. ve bir süre sora ikimizde bir büyüye maruz kaldık. bu büyünün etkisinden olmalı tuhaf şekilli insanlar görmeye başladım. köpekler etrafımı çevirir yürüyemezdim. geceleri sürekli onları görürdüm ensemde sıcak nefesler vs tabi asıl yapılan kişinin yaşadıkları büyüktü. yapan kişinin ölmesiyle buda sona erdi. geçen sene üniversiteye başladım. evde kalıyodum herşey cok iyiydi. soraları uykularımda karabasanlar beni boğan siyah gölgeler görmeye başladım ve bu gittikçe artıyodu . arkadaşlarımın evinde kalıyordum ve her uykuya daldığımda çığlık çığlığa uyanıyordum ve beni uyandırmaları gittikçe zorlaşmıştı. dualara daha çok sarıldım ve gene biraz duruldu. evimde kalmaya başladım. sora tekrardan başladılar. gece birden bire uyanırdım ve tepemde beni izleyen siyah gölgeler görürdüm . uzun siyah bişey bana bakardı hep. diğer odalardan eşyalarım düşerdi. çatır çutur sesler gelirdi. banyoya yaparken ensemde domuz sesleri duyardım. gece köpek seslerine uyanırdım camdan baktığımda etrafını çevirmiş olurlardı evimin. arkadaşlarım bazen bana geldiklerinde kapıda siyah bi gölge gördüklerini söylerlerdi. artık uyuyamaz olmuştum. gece nezman uyumaya çalışsam koltuğa biri vururdu ben beynimde onun mantıklı açıklamasını yapmaya çalışsamda sanki o duyuyormuş gibi daha fazla vururdu. rüyalarımdaki irkilmelerim fazlalaşmıştı. gece uyuyamadığım için gündüz okula gidemez olmuştum. kimseyede anlatamaz durumda bitirdim ve istanbula geldim. şimdilerde kesildi biraz ama rüyalarımda hala korkutuluyorum.tek başına karanlığa yürüyemiyorum.sanki birileri arkamdan geliyor gibi hissediyorum. yaşadıklarım ağır belki psikolojisi bozuk diye düşünebilirsiniz . ama aksine çok güçlüymüş yapım ki delirmeden atlattım :) ama hep aklıma takılıyo olanlar neydi .
biraz uzun yazdım ama umarım sıkmamışımdır saygılar. :)

chucky

Kayıtlı Üye
baba sen boşver bunları aklına çok taktığınadn oluyodur bence yoktur öyle şeyler düşünmemeye çalış onların hepsi senin zihninde en yakın zamanda bir pskiyaytra görün eminim sana yardımcı olacak kişi odur diye düşünüyorum saygılarımla...

sagoparap

Kayıtlı Üye
baba sen boşver bunları aklına çok taktığınadn oluyodur bence yoktur öyle şeyler düşünmemeye çalış onların hepsi senin zihninde en yakın zamanda bir pskiyaytra görün eminim sana yardımcı olacak kişi odur diye düşünüyorum saygılarımla...

pskiyatra ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum sonuçta bunlar olan bir şey :) ama şimdi sadece eşyalarım kayboluyor we korkuyorum :D :D :D

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
pskiyatra ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum sonuçta bunlar olan bir şey :) ama şimdi sadece eşyalarım kayboluyor we korkuyorum :D :D :D
Site yöneticilerine rica et elbette yardımcı olurlar diye umuyorum..Aramıza hoşgeldin..

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
inşallah. fikirlerini ve yorumlarını bekliyorum yöneticilerinde. hoşbulduk . teşekkür ederim :)
benim düşüncem bunların psikolojik bir etki olduğunu düşünmüyorum seni korkutmuş olmak gibi olmasın ama benim düşüncem bu yani peki namaz kılıyormusunuz ? yani namaz kılarken (kılıyorsanız) sizi rahatsız ediyorlarmı ? veya burnunuza olmadık yerde kötü bir koku geliyormu ? sitede bir çok bilgi var varlık kovma ile ilgili araştırabilirsin

Voy

Kayıtlı Üye
Syn Sagoparap,öncelikle tüm yaşadıklarınızdan dolayı geçmiş olsun demek istiyorum.Yaşadığınız olaylar benim anlattığınızdan anladığım kadarıyla ayrı ayrı olaylar.Aslında birçoğumuz varlıklarla aşağı yukarı karşılaşırız,dikkatlerini bize yönelttikleri olur.Fakat bazılarımız bunları algılarız,bazılarımız algımayız.Haliyle algıyana daha bir eğilim gösterilir.Umursamayınca olayların azalması mesela buna bir örnektir.Yaşadığınız olaylar ayrı ayrı.Şuan bir rahatsızlık varsa bunu bakım yaptırarak öğrenebilirsiniz.Negatif bir durum söz konusu ise temizlik yapılır.

sagoparap

Kayıtlı Üye
benim düşüncem bunların psikolojik bir etki olduğunu düşünmüyorum seni korkutmuş olmak gibi olmasın ama benim düşüncem bu yani peki namaz kılıyormusunuz ? yani namaz kılarken (kılıyorsanız) sizi rahatsız ediyorlarmı ? veya burnunuza olmadık yerde kötü bir koku geliyormu ? sitede bir çok bilgi var varlık kovma ile ilgili araştırabilirsin

O zamanlar namaz kılmıyordum ama sürekli dua okuduğum halde oluyordu.Anlattıklarımın yanında unuttuklarımda vardır.Namaza başladım şimdi ise eşyalarım kayboluyor rüyalarımda korkuyorum eciş bücüş şeyler görüyorum, bazen de etrafımda karatılar görüyorum.
Bir de musallat olabilr mi ilerki yaşlarda daha da artar mı?

Syn Sagoparap,öncelikle tüm yaşadıklarınızdan dolayı geçmiş olsun demek istiyorum.Yaşadığınız olaylar benim anlattığınızdan anladığım kadarıyla ayrı ayrı olaylar.Aslında birçoğumuz varlıklarla aşağı yukarı karşılaşırız,dikkatlerini bize yönelttikleri olur.Fakat bazılarımız bunları algılarız,bazılarımız algımayız.Haliyle algıyana daha bir eğilim gösterilir.Umursamayınca olayların azalması mesela buna bir örnektir.Yaşadığınız olaylar ayrı ayrı.Şuan bir rahatsızlık varsa bunu bakım yaptırarak öğrenebilirsiniz.Negatif bir durum söz konusu ise temizlik yapılır.

Aslında olayları özet geçtim biraz.Sürekli yaşadığım zamanlarda oldu.Farketmediğimde umursamadığımda rüyalarda fena hallerle gözüktüler.Gördüğüm rüyaları anlatsam korku film birinciliği alırım herhalde.:)
Vesselam bakım yaptırma ve temizlik konusunu tam anlayamadım . Ayrıca ilgilendiğinz için teşekkür ederim
saygılar.

Pantea

Kayıtlı Üye
Yasadiklariniz parapsikolojik olabilir ama bundan kesin emin olmak icin oncelikle bir uzmandan yardim almalisiniz terapi yada ilac kullanimiyla tamamen sona ermesi halinde psikolojik olduguna devam etmesi halinde parapsikolojik bir durumla karsi karsiya oldugunuza emin olursunuz.Dikkat ettim mekan degisiklikleriniz yada yasantinizda olan degisiklikler sonrasi bu durum bir sure duzelir gibi oluyor ve daha sonra yeniden bas gosteriyor , parapsikolojik olsa asla kesilmez hic bir sartda rahat ve huzur vermezdi .Buda bana olumlu bir takim gelismeler sonrasi psikolojinizde meydana gelen olumlu degisimlerin bu olaylari yasamamaniza neden oldugunu ve bir sure sonra yasantiniz siradan bir hal almaya basladikca yeniden kendini gostermeye basladigini farkettirdi .Bu yuzden buyuk ihtimalle parapsikolojik bir durum soz konusu degil sizde .Anennizin " bir seyler gordugu " seklindeki anlatilarida sizde mutlaka bir etki yaratmisdir buda yasadiklarinizi o yonde degerlendirmenize neden oluyor .

cybersinerji

Kayıtlı Üye
hu zikri ve la havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim zikrine devam et kalbinden abdest al .ezan sesi dinle Allah yardımcın olacak amin.