Çakra inisiyasyonu nedir?

AJA

Elit Üye
Okudum fakat şunu merak ediyorum çalışma sırasında yapılması gereken şeyler varmı varsa bunu nasıl öğreneceğiz :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çalışma sırasında yapılacaklar özel mesajla katılımcılara yollandı!!!

Not: Söylenecek zikirde her hangi bir kelime, harf hatası yoktur!! Tereddüte düşmeyin
Mesajı ulaşmamış olan varsa bana bildirsin.

parıltı

Kayıtlı Üye
Bende katılmak isterim,bir dahaki zamanda katılım ne zaman olacak...Bu bir tür uyumlama mı?Reki 1.ci aşamayı almıştım...Bu konuda beni aydınlatırmısınız..sevgiler..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bende katılmak isterim,bir dahaki zamanda katılım ne zaman olacak...Bu bir tür uyumlama mı?Reki 1.ci aşamayı almıştım...Bu konuda beni aydınlatırmısınız..sevgiler..

Başka bir çakra konusunda rebinizin yeterli olmadığını zaten yazmıştım. Ancak başka çalışmalara katılabilmek için site içeriğiyle ilgili, faydalı konular açarsanız üyelerimizden alacağınız değerlendirmelerle puanınızı arttırabilirsiniz.
Reiki almanızın bu çalışmayla bir bağlantısı yoktur. Çakra inisiyasyonu bir çeşit uyumlanmadır, yapılan 7 çalışmada her bir çakra temizlenir, dengelenir ve yeni enerjiye uyumlanır. Sonrasında yapılan Aura inisiyasyonu ile de aynı şekilde Aura katmanları için çalışılır.