gece başlayan ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

glfm

Kayıtlı Üye
merhaba benim gözlemlediğim artık paylaşmam gerektiğini düşündüğüm olayı anlatıcam,her gece ışığı kapatıp yattığım anda etrafımda gezen kıpırtılı ışık aslında çok belli değil ama baktığımda kelebek hızında ama az miktarda ışık kıpırtısı var.bakıyorum başka birşeyde göremiyorum daha önce bazı konularda durumumu iletmiştim rahatsızlıklarımı,ama bu sefer rüyada başladı,rüyamda net olarak bana dokunan bana tacizde bulunan ama göremedğim biri.önceden normalde yatakda hissediyordum..şimdi rüyalarda başladı. yorumunuza ihtiyacım var..düşünmekden deliricem:eek:fftopic:

oscars

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamayın yardım edebileceğimden değilde merakımdan soruyorum...

Bu ibareler tam olarak nasıl ortaya çıktı? Herhangi bir uygulama sonrası mı? Travma sonrası mı? Dua - Beddua sonrası mı?

glfm

Kayıtlı Üye
4 yıl içinde ortaya çıkdı,biçok yardım etmeye çalışna ilimli insanlar aslında senelerdir annemin üzerinde üçharfli musalatı olduğunu söylüyorlardı anneme eğer bunları kovmazsak kızına yapışırlar dediler..ozamnalardan sonra ilk belirtiler sırtımda birinin nefes alıp vermesi gibi hisseder oldum. daha sonrasıda daha fzalasıyla oldu.ayrıca hiç uygulama yapmadım.daha önceden olduğu için

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kontrol edebiliriz talep ederseniz.

kemal67

Kayıtlı Üye
Bilinç altı ile alakalı olabilir..
Ama taciz şaşırtıcı..

Pantea

Kayıtlı Üye
merhaba benim gözlemlediğim artık paylaşmam gerektiğini düşündüğüm olayı anlatıcam,her gece ışığı kapatıp yattığım anda etrafımda gezen kıpırtılı ışık aslında çok belli değil ama baktığımda kelebek hızında ama az miktarda ışık kıpırtısı var.bakıyorum başka birşeyde göremiyorum daha önce bazı konularda durumumu iletmiştim rahatsızlıklarımı,ama bu sefer rüyada başladı,rüyamda net olarak bana dokunan bana tacizde bulunan ama göremedğim biri.önceden normalde yatakda hissediyordum..şimdi rüyalarda başladı. yorumunuza ihtiyacım var..düşünmekden deliricem:eek:fftopic:
Ilk once bu durumuzunu bir hekimle gorusmenizi tavsiye ederim sorun parapsikolojik olmakdan cok psikolojik gorunuyor .

Bilinç altı ile alakalı olabilir..
Ama taciz şaşırtıcı..
Taciz de diger tum hissettigini soyledigi seyler gibi normal aslinda ailede bu tur seylere inanis zaten var " kizina da yapisir" cumlesi olayin kokukeni bence ben ne annede nede kizda gercek anlamda parapsikolojik bi durum oldugunu dusunmuyorum bir uzman yardimiyla oncelikle bu dusuncelerden arinmalari ve ardindan sarsilmis ruh sagliklarini geri kazanmalari gerekli .Gercek anlamda yasanan musallat olaylari cok daha agir etkiler yaratir .

glfm

Kayıtlı Üye
Bakın ben ne hisettiğimi biliyorum,tabiki dedikleriniz psikolojik olabilir ama yaşadıklarımdan, hissetiklerimden çıkan bir olay. Gayetde sağlıklıyım.Korkmuyorum ama yaşadıklarımı bir de sizlerin açısından anlamak istedim.Eminim ,bir varlık var etrafımda .
Dua okuduğumda daha fazla rahatsız ediyor ,eklemeyi unuttum bir de aşırı dercede onun etrafımda bulunduğu yerde sıcaklık oluyor,kolum uyuşuyor yavaş yavaş.

Pantea

Kayıtlı Üye
Yanlis anlamayin glfm elbette siz bisey hissediyorsunuz bunalri duyumsuyorsunuz ama bu yasadiklariniz kanimca olaylarin sizi asiri etkilemis olmasindan oturu fizyolojik olarakda tepki vermenizden baska bisi degil bu ruhsal yada fiziksel acidan sagliksizsiniz demek degil tipki bir panik atak hastasi gibi dusunun kendinizi aslinda fiziksel olarak hic bir sorunu olmadigi halde psikolojik olarak olum korkusunu oyle yogun yasiyoki kalp atislari yukselerek kalp krizi gecirecegini net bicimde hissediyor ama hastahaneye kaldirildiginda tum bulgulari normal cikiyor bire bir ortusmesede sizinkide buna benzer bir durum olabilir bu yuzden lutfen herseyden once psikolojik oalrak bu konunun ustune gidip bir uzmanla gorusun .

Voy

Kayıtlı Üye
Syn glmf,her türlü olasılığı ölçüyoruz biz de bizimle paylaştığınız için.

glfm

Kayıtlı Üye
teşekkürederim yorumlarınız için..bakım derken?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...