Bir kaç ilginç olay.

apikadora

Kayıtlı Üye
Değerli arkadaşlar
Sizlerle son birkaç yıl içersinde başımdan geçen bana göre ilginç denilebilecek olayları paylaşmak istedim...Bu başımdan geçen olaylar nedeni ile internette araştırma gereği duydum ve bu olayların telekinezi ve telepati diye açıklayabileceğim olaylar olduğu konusunda karar kıldım.
Dikkatimi çeken ilk olay bundan bir kaç yıl önce kız arkadaşımla yaşadığım bir olaydı,o zamanlar işim gereği ben İstanbul'da kız arkadaşım İzmir'de yaşıyordu,bir akşamüstü ayrıntısına girmeyeceğim bir sebebten dolayı çok şiddetli bir tartışma yaşamıştık ve ciddi şekilde yara almıştım,o na karşı çok sinirliydim ve sabaha kadar uyumamıştım,o an için yapılanları hazmedemiyordum ve birdaha asla onunla görüşmemeyi düşünüyordum...
Gece boyunca belki yirmi sefer telefon açmıştı fakat hiç birine cevap vermedim... keza mesajlara da aynı şekilde.
Ertesi gün yine bir mesaj yolladı ve ne olur sadece bir şey söyleyip kapatacağım bir kez olsun telefonuma çık dedi. Bütün kızgınlığıma rağmen onu son kez aradım, telefona çıktığında yaşamış olduğu korkuyu konuşmasına olabildiğince yansıtıyordu ve bana Allah aşkına benim için kötü düşünme, bütün gece yüzümde çok şiddetli bir yanma oldu,içimi anlayamadığım bir korku kapladı ve tam bunlar olurken mutfakta fişi takılı olan ve tabiki o saatte kullanmadığım ekmek kızartma makinesinin kablosu tutuştu dedi ve aynı evde kalan arkadaşı da bunları yanından teyit ediyordu. O zamanlar bu tip konularla hiç ilgim olmadığı için kendisine ilahi adalet dedim ve bu konuyuda kendisiyle beraber tozlu rafa kaldırdım...
Bu olaydan bir kaç ay sonra çok yakın bir dostum ile sohbet ediyorduk, şiddetli baş ağrısı vardı ve bu ister istemez sohbetimize yansıyordu. Birden bire içimi değişik bir duygu kapladı, adını koyamadığım bir duygu,sevinç ve huzura yakın ama tam olarak bunlar değil. Elimi arkadaşımın başına götürdüm, tam olarak neresi dedim, o da bana tarif ederken bir yandan da şaşkınlıkla yüzüme bakıyordu. Tam ağrıyan yeri gösterdiğinde parmak uçlarımı o noktaya koyarak gözlerimi kapattım, sanki oradan bir şeyleri kendime çekiyordum. Ne olduğunu bilemiyorum ama benim koluma geçen bir şeyler vardı bunu çok net hissediyordum. Bu arada bir parantez açmak isterim, daha önce ne böyle bir deneyimim, ne de bu tip olaylar hakkında bir araştırmam olmamıştı yani tamamen doğaçlama diyebiliriz. Velhasıl yaklaşık 1,5 dk elimi başında tuttum ve elimi çekerken ağrın geçti dedim. Arkadaşım kahkahalarla gülüyordu, içimden acaba dalga mı geçiyor diye düşünürken vallahi billahi ağrım çok azaldı, inan gözümü açabildim dedi ve bunu nasıl yaptığımı sordu, inan bende bilmiyorum dedim...Fakat şu da çok ilginç takribi bir 10-15 dk kolum ağrıdı, sonra düzeldi herhangi bir ağrı falan hissetmedim. Konuyu daha fazla uzatmamak adına bu iki ilginç olayla burada bitiriyorum. Daha sonra telepati ile ilgili yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak isterim ve bu ve benzeri olaylarla karşılaşan dostlar var ise bilgi paylaşımı konusunda her zaman açığım. Saygılar...

gümüş

Kayıtlı Üye
Gülümseyerek okudum çünkü anım canlandı. Görüşmemek değil de elime geçirisem parçalamayı düşündüğüm arkadaşım sonrasında o gece deprem oldu zannıyla yataktan fırladığını ve öfkemşn onu çarptığını söylemişti :) O gece nasıl sinirlendim bilmiyorum , onun yatak şiddetle sallanmış alakam var mı onu da bilmiyorum ama vardıysa o yeteneğim bu aralar yine gelse iyi olacak, feci lazım :)

Ya aslında eskiden sinirleyken desem yanlış ama herhangi bir düşünceye çok daldığım zaman sokak lambaları çat çat beni takiple patlıyor ya da bazen ne alaka ama elimdeki cam ürünler tencere dahil çok parçaya kendiliğinden ayrılıyordu. Buna anlam yüklemek doğru mu bilmiyorum herkeste oluyor galiba bir şekilde ama burada bunu kontrollü yapmak anlatılıyor diye düşünüyorum. Öte taraftan egzersizlerden sonra tuzluk peçeteliklere parmağıyla sadece gel yapıp kendisine doğru sürüklemeyi başaran bir arkadaşım var ve oluyor uğrasınca . Bu galiba bilincsiz yapanlar icin bebeklerin doğduktan hemen sonra yüzebilmesi ama eğer bu yaptırılmazsa yüzmeyi unutup sonra tekrar öğrenmesi gibi geliyor bana. İlgili açıklamaları okumak isterim çünkü faraziye benim satırlarım :)

apikadora

Kayıtlı Üye
Gülümseyerek okudum çünkü anım canlandı. Görüşmemek değil de elime geçirisem parçalamayı düşündüğüm arkadaşım sonrasında o gece deprem oldu zannıyla yataktan fırladığını ve öfkemşn onu çarptığını söylemişti :) O gece nasıl sinirlendim bilmiyorum , onun yatak şiddetle sallanmış alakam var mı onu da bilmiyorum ama vardıysa o yeteneğim bu aralar yine gelse iyi olacak, feci lazım :)

Ya aslında eskiden sinirleyken desem yanlış ama herhangi bir düşünceye çok daldığım zaman sokak lambaları çat çat beni takiple patlıyor ya da bazen ne alaka ama elimdeki cam ürünler tencere dahil çok parçaya kendiliğinden ayrılıyordu. Buna anlam yüklemek doğru mu bilmiyorum herkeste oluyor galiba bir şekilde ama burada bunu kontrollü yapmak anlatılıyor diye düşünüyorum. Öte taraftan egzersizlerden sonra tuzluk peçeteliklere parmağıyla sadece gel yapıp kendisine doğru sürüklemeyi başaran bir arkadaşım var ve oluyor uğrasınca . Bu galiba bilincsiz yapanlar icin bebeklerin doğduktan hemen sonra yüzebilmesi ama eğer bu yaptırılmazsa yüzmeyi unutup sonra tekrar öğrenmesi gibi geliyor bana. İlgili açıklamaları okumak isterim çünkü faraziye benim satırlarım :)

Bütün bu olanlara çoğu zaman rastlantı deyip geçiyoruz. Telekinezi olayını bilemiyorum da telepati olayında rastlantı sayılmayacak, çok ilginç yaşanmışlıklarım var ve hala devam ediyor. Ben de buraya yüzmeyi öğrenmeye geldim diyebilirim. :)

origanum

Yönetici
Değerli arkadaşlar
Sizlerle son birkaç yıl içersinde başımdan geçen bana göre ilginç denilebilecek olayları paylaşmak istedim...bu başımdan geçen olaylar nedeni ile internette araştırma gereği duydum ve bu olayların telekinezi ve telepati diye açıklayabileceğim olaylar olduğu konusunda karar kıldım.
Dikkatimi çeken ilk olay bundan birkaç yıl önce kız arkadaşımla yaşadığım bir olaydı,o zamanlar işim gereği ben İstanbul'da kız arkadaşım İzmir'de yaşıyordu,bir akşamüstü ayrıntısına girmeyeceğim bir sebebten dolayı çok şiddetli bir tartışma yaşamıştık,ve ciddi şekilde yara almıştım,ona karşı çok sinirliydim ve sabaha kadar uyumamıştım,o an için yapılanları hazmedemiyordum ve birdaha asla onunla görüşmemeyi düşünüyordum...
gece boyunca belki yirmi sefer telefon açmıştı fakat hiçbirine cevap vermedim... keza msj larda aynı şekilde.
Ertesi gün yine bir mesaj yolladı ve ne olur sadece bir şey söyleyip kapatacağım bir kez olsun telefonuma çık dedi,bütün kızgınlığıma rağmen onu son kez aradım,telefona çıktığında yaşamış olduğu korkuyu konuşmasına olabildiğince yansıtıyordu,ve bana allah aşkına benim için kötü düşünme,bütün gece yüzümde çok şiddetli bir yanma oldu,içimi anlayamadığım bir korku kapladı ve tam bunlar olurken mutfakta fişi takılı olan ve tabiki o saatde kullanmadığım ekmek kızartma makinesinin kablosu tutuştu dedi ve aynı evde kalan arkadaşıda bunları yanından teğit ediyordu o zamanlar bu tip konularla hiç ilgim olmadığı için kendisine ilahi adalet dedim ve bu konuyuda kendisiyle beraber tozlu rafa kaldırdım...
Bu olaydan birkaç ay sonra çok yakın bir dostum ile sohbet ediyorduk,şiddetli baş ağrısı vardı ve bu ister istemez sohbetimize yansıyordu,birden bire içimi değişik bir duygu kapladı,adını koyamadığım bir duygu,sevinç ve huzura yakın ama tam olarak bunlar değil,ve elimi arkadaşımın başına götürdüm,tam olarak neresi dedim,oda bana tarif ederken bir yandanda şaşkınlıkla yüzüme bakıyordu,tam ağrıyan yeri gösterdiğinde parmak uçlarımı o noktaya koyarak gözlerimi kapattım,sanki oradan birşeyleri kendime çekiyordum,ne olduğunu bilemiyorum ama benim koluma geçen birşeyler vardı bunu çok net hissediyordum,bu arada bir parantez açmak isterim,daha önce ne böyle bir deneyimim,nede bu tip olaylar hakkında bir araştırmam olmamıştı yani tamamen doğaçlama diyebiliriz, velhasıl yaklaşık 1,5 dk elimi başında tuttum ve elimi çekerken ağrın geçti dedim,arkadaşım kahkahalarla gülüyordu içimden acaba dalgamı geçiyor diye düşünürken vallahi billahi ağrım çok azaldı inan gözümü açabildim dedi ve bunu nasıl yaptığımı sordu,inan bende bilmiyorum dedim...fakat şuda çok ilginç takribi bir 10-15 dk kolum ağrıdı,sonra düzeldi herhangi bir ağrı falan hissetmedim,konuyu daha fazla uzatmamak adına bu iki ilginç olayla burada bitiriyorum,daha sonra telepati ile ilgili yaşadıklarımı sizlerle paylaşmak isterim ve bu ve benzeri olaylarla karşılaşan dostlar var ise bilgi paylaşımı konusunda her zaman açığım Saygılar...

Şifa verme deneyiminiz çok yanlış, ağrıyı yani rahatsızlığı kendinize çekmişsiniz. Gerçek şifacılar bu işi kendine çekerek yapmazlar. Çok sakıncalı. Düşünsenize kanser olsaydı onu kendinize çekmiş olabilirdiniz. Eğer şifa vermek istiyorsanız önce evrensel enerjilerle uyumlanmalı ve kişinin ağrısını çekmek yerine evrenden şifa enerjisi çekip hastaya nakletmelisiniz. Bir daha denemeyin böyle. Yetenek pırıltısı var eğitim görün.

apikadora

Kayıtlı Üye
Şifa verme deneyiminiz çok yanlış, ağrıyı yani rahatsızlığı kendinize çekmişsiniz. Gerçek şifacılar bu işi kendine çekerek yapmazlar. Çok sakıncalı. Düşünsenize kanser olsaydı onu kendinize çekmiş olabilirdiniz. Eğer şifa vermek istiyorsanız önce evrensel enerjilerle uyumlanmalı ve kişinin ağrısını çekmek yerine evrenden şifa enerjisi çekip hastaya nakletmelisiniz. Bir daha denemeyin böyle. Yetenek pırıltısı var eğitim görün.

Evet söylediklerinizi dikkate alacağım fakat şifa vermek gibi iddialı bir söylem içinde bulunmuyorum. Sadece bir anlık gelişen bir olayı, siz değerli dostlarla paylaşmak istedim. Eğitim konusu ile ilgili de araştırmaya devam ediyorum...İlginize teşekkürler.