İzmirde koruyucu tılsım-kolye satan yer?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suayda

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar izmirde koruyucuya da tılsımlı kolye veya aksesuar satan bildiğinz bir yer varsa lütfen yardım edn..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu tür tılsımlar satılmaya mı başlandı. aksesuar olarak alacaksan fatimanın elini alabilirsin fakat koruma işlevi yapmaz. tılsımlar özel olarak hazırlanmalıdır. yolu yordamı vardır. tezgahtan satın alınacak bişey değildir.

koruma için dışardan alabileceğiniz en uygun şey. kuvars kristali, mavi akik ve tuz taşıdır.

7 gün tuzlu suda bekletilir (sofra tuzu değil taneli fazla işlenmemiş tuz olacak) 7 gün toprağa gömülür sonra üzerinizde taşıayabilir evde tutabiliriiniz.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
koruma için dışardan alabileceğiniz en uygun şey. kuvars kristali, mavi akik ve tuz taşıdır.

7 gün tuzlu suda bekletilir (sofra tuzu değil taneli fazla işlenmemiş tuz olacak) 7 gün toprağa gömülür sonra üzerinizde taşıayabilir evde tutabiliriiniz.

Peki Aldığımız taşların sahte olma ihtimali varmıdır.
Ben bir ametist taşı almıştım 5 tl gibi düşük bir fiyarı vardı
Gerçek mi diye sordum kesinlikle gerçek dedi

Gerçek taşların fiyatı pahalımıdır?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
boyutuna bağlı ve cinsine bağlı 2 cm lik bir ametist 5 tl civarındadır.

sahte taş üretmeye başlamadılar henüz ki zaten kolay anlaşılır. plastikle taş ayırt edilebilir. çok endişe duyarsanız işlenmemiş taş alın onların sahtesini yapamazlar.

gothness

Kayıtlı Üye
Aslında doğal taşların çok kaliteli sahteleri artık ülkemizde de satılmaya başlandı.Fakat enerjisinden,ağırlığından ve en kötü ihtimalle çizerek öğrenmek mümkün sahte olup olmadığını.İzmir'de gerçek doğal taş satan bir çok yer var ama bilindik tılsımlara yerleştirilmiş olsalar dahi senin istediğin şekilde çalışanını hiç bir yerde bulamazsın.Urum'un da dediği gibi özel olarak hazırlanmaları gerekir.Fakat elbette doğal taşların enerjilerinden yararlanmak mümkündür.Bu noktada da "-git şu taştan al" gibi birşey söylemek mümkün değil.Çünkü her ne kadar burçlara göre vs taş satılıyorsa da aslında taş sizi seçer.Sizi çekim alanına aldığını hissedersiniz.En basit haliyle "kendinize yakın hissettiğiniz taşı alın"...Taşların ciddi enerjileri vardır.Tepki verebilirler.Arındırmadan hiç bir taş kullanılamaz.Taşlar arındırıldığında nötr hale gelirler,yani kendi enerji hallerine geri dönerler.Fakat başka enerjiler taşıyan taşlar size ciddi sıkıntı verebilir.Taşları asla hafife almamanızı şiddetle öneririm.Eğer amacınız sadece güzel görünmekse,lütfen doğal taşları tercih etmemeye çalışın.Bunun yanında Ametist arındırma ve yükleme gerektirmediği bilinen bir taştır.Eğer bir Ametist'ten enerji hissedemiyorsanız ya taşın ömrü bitmiştir(bu durumda yenisine ihtiyacınız olacaktır) yada üzerinde daha fazla çalıştığınızda onunla bütünleşmeyi çoktan başardığınızı görürsünüz.Ametist kullanan biri olarak şu ipucunu da vereyim size; Ametist'in gerçekten sizi sahiplenip,koruma özelliği vardır.Etrafınızda hiç anlamasanız bile sizi çekemeyen kişiler olabilir ve taşınız onlarla savaşır.Çok fazla negatif enerji etrafınızı çevrelediğinde Ametist'ler çatlar ve düşer.Eğer bunu yaşarsanız,çevrenizi yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ederim.....

Aslında neye niyet,neye kısmet bir yardım oldu bu :)

Kuvarsların genel özellikleri dışında,Yeşil Kuvars'a has özellikler/mitler/gözlemler bilen birileri var mı? Bu konuda yardımcı olacak birisi özelden yada buradan mutlaka bilgi paylaşırsa sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...