alpha ve tetha titreşimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suticenadam

Kayıtlı Üye
İş
TASAVVUF
---
alpha ve tetha titreşimini yaratıcak mp3ler var.
astral için aspirin vazifesi görür.sırayla dinleyin ,sabırlı olun dinlerken çünkü büyük bir çekim başlıyor üstten üsten.:driving:
meditasyonda dinlerken içinizden dileklerinizi ve olumlamalarınızı yapın ilk yarım saat bir şey düşünmeyin sonrası size kalmış.
---

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
alpha ve tetha titreşimini yaratıcak mp3ler var.
astral için aspirin vazifesi görür.sırayla dinleyin ,sabırlı olun dinlerken çünkü büyük bir çekim başlıyor üstten üsten.:driving:
meditasyonda dinlerken içinizden dileklerinizi ve olumlamalarınızı yapın ilk yarım saat bir şey düşünmeyin sonrası size kalmış.

Yahu kim hazırlıyor bunları? Hangi methodla hazırlıyor? Nedir ne değildir? Bir yerde daha paylaşmışsınız. Uzmanlığınız olduğunu da sanmıyorum. Peki neye göre aspirin, kime göre üstten üstten çekim başlıyor? Yahu bunlar çocuk oyuncağımı? Tamam iyi niyetlisiniz belki bilemem, paylaştınız ona da tamam. Ben bu sitenin yöneticisi olarak üyelere diyorum ki, bilmediğiniz ve ''ONAYLIDIR,KONTROL EDİLDİ'' ibaresi vermediğimiz şeyleri dinlemeyin, indirmeyin. Biz mesuliyet kabul etmiyoruz.

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
Yahu kim hazırlıyor bunları? Hangi methodla hazırlıyor? Nedir ne değildir? Bir yerde daha paylaşmışsınız. Uzmanlığınız olduğunu da sanmıyorum. Peki neye göre aspirin, kime göre üstten üstten çekim başlıyor? Yahu bunlar çocuk oyuncağımı? Tamam iyi niyetlisiniz belki bilemem, paylaştınız ona da tamam. Ben bu sitenin yöneticisi olarak üyelere diyorum ki, bilmediğiniz ve ''ONAYLIDIR,KONTROL EDİLDİ'' ibaresi vermediğimiz şeyleri dinlemeyin, indirmeyin. Biz mesuliyet kabul etmiyoruz.

Katılıyorum,
Hemen bilgi verin, yoksa anket açılsın kapatılsın mı konularınız diye ?

suticenadam

Kayıtlı Üye
İş
TASAVVUF
çok güzel ben dinledim.sadece beynin gözlerimizi kapattığımızda devamlı soru sormasını engellemek bilinçaltımıza ulaşmak için kullanıcak bir doser tarzı müziktir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
çok güzel ben dinledim.sadece beynin gözlerimizi kapattığımızda devamlı soru sormasını engellemek bilinçaltımıza ulaşmak için kullanıcak bir doser tarzı müziktir.
Bütün açıklama bu mu? 'Çok güzel ben dinledim' yani tamam siz beğendiyseniz hiç sorun yok. :) Anlaşılan siz bir yerden buldunuz hoşunuza gitti iyi niyetle paylaştınız. Biz bu şekilde içinde neler olabileceği belli olmayan, nasıl hazırlandığı bilinmeyen, yanlış ellerde bir silah gibi çalışan böyle şeylerin yayınlanmasına izin vermiyoruz. Linkler kaldırılıp konu kapatılmıştır. Diğer açtığınız benzeri de kapatılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...