Enerji sömürme hakkında yardım

estara

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar...

Bu sorum yanlış anlaşılmasın sadece bilgi sahibi olmak istiyorum.Zor durumdayım bu sebepten dolayı bu soruyu soruyorum.
Kişinin veya varlığın ,enerjisi veya yeteneğini sömürmek nasıl yapılıyor ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
-----------------------

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Bir çok yolu var. Enerji sömürmekten kasıt hedefin enerjisini düşürmek mi, kendine çekmek mi? Burada iki anlamda da hedefin enerjisinde düşüş meydana gelir. İkisinin de yöntemleri ayrılır. Gün içinde farkında olmadan insanlar enerjiyi kendine çekmek değil de, sadece karşısındakilerin enerjilerini düşürmeyi bilinçsizce yapıyor. Buradan da anlaşılacağı üzere hedefin enerjisini düşürmek daha kolay ama o enerjiyi kendinize almak daha zordur. İkisinin de ileri boyutları var. Mesela bir insana musibet vermek için dolaylı yoldan, enerjisini sürekli düşürürler böylece ne kalkan kalır ne de pozitif etki. Haliyle çevresindeki her negatiflikten etki alır böylece lanetli gibi dolaşır. Çok geniş ve karmaşıklaşabilen yolları var bu biçimde.
Sormak istediğim sorunun açıklamasını yaptınız bunun uygulama yollarını öğrenmek istiyorum çünkü düşmanı yenebilmen için önce onun yapabileceklerini öğrenmen lazım diye bir söz vardır zor durumda olduğum için öğrenmem gerekiyor.Bana bir kaynak,bilgi veya izleyeceğim bir yol gözterirmisiniz Sayın Chillout.dediğiniz cümle ; "enerjisini sürekli düşürürler böylece ne kalkan kalır ne de pozitif etki." dediniz peki bunun hiç bir kalkanı yokmu ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
----------------------

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Saldırı kadar savunma da mümkün ve bunun inanılmaz çok yolu var.
Saldırı kolları var. Mesela:
-Hızlı / Yavaş / Orta
-Zayıf / Güçlü / Orta
-Enerjiyi boşaltırken bilinçli negatif enerji doldurma tipi.
-Öldürmeye Yönelik / Genel negativite mıknatısı haline getirme / Kendi enerjisini yenileme.
Ben elbette bunun uygulama yollarını yazmayacağım. :)
Koruma istiyorsanız size ufak uygulamalar söyleyebilirim ki bunları zaten paylaştık önceden. Bazıları resimli anlatımlardı hatta. Önce araştırın hala tatmin olmadıysanız bana neyi bulup tatmin olmadığınızı söyleyin size daha farklı yollar önereyim.
Çoğu zaman dediğiniz mantık elbette doğrudur. Yani saldırı yollarını bilmeden savunmayı yapamam dediniz. Çok doğru ama sitede paylaştığımız korunma yollarının işe yaramadığı yerlerde bilin ki sizi kat be kat aşan biriyle karşı karşıyasınız.
Bu şuna benzer:
Size silah karşısında ne yapabileceğiniz öğretilir yani normal askeri eğitim verilir ama karşınıza özel kuvvetler komandosu çıkarsa ne öğrenirseniz öğrenin şansınız olmaz. O sebeple özel kuvvetler mensubu olana kadar size verdiğimiz standart korumalar işinize yarayacaktır standart saldırılar karşısında. Umarım yeterince açıklayıcı olabilmişimdir.
Sizi çok iyi anladım ne demek istediğiniz ama ortada biraz özel bir durum var.Sitedeki bütün korunma yollarını denedim uygulamaya devamda ediyorum ama işte yinede tedirginim.Büyük güç büyük sorumluluk sözüne gerçekten inanıyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sizi çok iyi anladım ne demek istediğiniz ama ortada biraz özel bir durum var.Sitedeki bütün korunma yollarını denedim uygulamaya devamda ediyorum ama işte yinede tedirginim.Büyük güç büyük sorumluluk sözüne gerçekten inanıyorum.
Özel durumu açıklayın lütfen. Çok özelse, özel mesajla anlatın duruma bakalım.

PESS

Kayıtlı Üye
İş

kosovali2016

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aranızda daha yeniyim ama. Fakat benimde sormak istediğim bişi var 84 doğumluyum ama 90 dan beri anlam veremediğim karışıklıklar yaşıyorum.hayatım alt üst oldu. Elimi attığım dal kuruyo misali. Bu konuda bir bilgi yada yönlendirmeye ihtiyacım var.ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun.. Şimdiden teşekkürler.

origanum

Yönetici
arkadaşlar aranızda daha yeniyim ama. Fakat benimde sormak istediğim bişi var 84 doğumluyum ama 90 dan beri anlam veremediğim karışıklıklar yaşıyorum.hayatım alt üst oldu. Elimi attığım dal kuruyo misali. Bu konuda bir bilgi yada yönlendirmeye ihtiyacım var.ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun.. Şimdiden teşekkürler.

Yeni olduğunuz için uyarı vermiyorum ama bu sitede konu başlığı dışında birşey yazılmasına izin vermiyoruz. Sorularınızı ayrı başlık altında ve konunun ait oldukları bölüme yazmalısınız. Bir de sorunuzu daha açıkça belirtin ki ne olduğu anlaşılabilsin ve ona göre de cevap verebilsinler.
İyi forumlar dilerim.