aşk

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
hani imkansız aşklar vardır ya aileler yüzünden imkansızdır ..buna bir dua bir çare bileniniz varmı.aileleri ikna etmek herşeyi yoluna sokmak için.

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
zaten tek yapabildiğim bu ama bildiğiniz iyi bir dilek duası yokmu

vivalavida

Kayıtlı Üye
Birincisi konunuz yanlış yerde, ikincisi ilk mesajınızda isteğiniz açık ve net değil. Yardım istiyorsunuz ama tam olarak nasıl bir yardım bu? Yardım kısmını daha açık anlatmalısınız ki istediğinizi alabilin. Son mesajınıza bakarak bir çeşit dua aradığınızı görüyorum. Şuraya bakınız, aradığınız tarzda onlarca dua mevcut. Hangisi size daha uygun gelirse onu okuyabilirsiniz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Konunuzu doğru yere taşıdım, telepati bölümüyle ilgisiz bir konu bu. Tam olarak ailesini mi ikna etmek istiyorsunuz? Sitemizdeki arama butonunu kullanmanız gerekmektedir konu açmadan önce. Tam da istediğiniz tarzda dualar ve kolaylaştırıcı tavsiyelerin olduğu yazaılar bulacaksınız.

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
Evet ailesinin ikna olmasını ve beni kabullenmelerini istiyorum. Bunun için hangi duayı okumam gerektiğini bilmiyorum. Yalnış yapmaktan da korkuyorum.. Beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Arkadaşlar lütfen birisi bana bir dua söylesin. İnanınki ne okuyacağımı bilemiyorum..

camel

Banlı Kullanıcı
İş
Oz Büyücü
adak ada arkadaşım *************** msjı uzun yazıcakmışım bende yıldız attım

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
adak işe yararmı peki..adaklar adadım zaten ama olmuyor bir türlü