Astral seyehat enerji çalışması 13 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

origanum

Yönetici
Çalışmaya katılanlar deneyimlerini burada paylaşabilir.

OpterCop

Kayıtlı Üye
Ben dün saat 13.00 da ilk defa katıldım... Neden bilmiyorum ama değişiklik olmadı... Artı birşey hissetmememle birlikte, Mum söndürmeyi, ve mum ateşiyle oynamayı denedim, olmadı ne yazık ki... Yoksa bana çalışma yapılmadı mı ki?

origanum

Yönetici
Ben dün saat 13.00 da ilk defa katıldım... Neden bilmiyorum ama değişiklik olmadı... Artı birşey hissetmememle birlikte, Mum söndürmeyi, ve mum ateşiyle oynamayı denedim, olmadı ne yazık ki... Yoksa bana çalışma yapılmadı mı ki?

Bu çalışma astral seyahate çıkmaya çalışanları hazırlama çalışmasıdır. Adını ilgili çalışma için dilberhalaya kaydettiren herkese de yapılır.Tek başına çıkamayan, ama çıkabilecek güçteki üyelerle birlikte çıkılır, diğerleri ise katılarak enerji seviyelerini artırırlar. Mum ile ne alakası var? Onun için başka çalışmaya katılmalısınız, enerjileri yönlendirme gibi. Ayrıca ona katılınca da hemen yönlendirebileceğinizi mi sanıyorsunuz, yanlış, sadece o çalışma sizin seviyenize bir ivme katmak içindir, o enerjiyi aldıktan sonra daha rahat çalışmalar yaparak amacınıza ulaşırsınız.

Adramelech

Kayıtlı Üye
Dikkatsizliğimi mazur görün ama ben neden yeni yapılacak astral seyahat başlığını bulamıyorum :S Arıyorum arıyorum bir türlü rastlayamadım. Saatine uygun olacağım ayın 1inde ama başlık yok ortada.

origanum

Yönetici
Dikkatsizliğimi mazur görün ama ben neden yeni yapılacak astral seyahat başlığını bulamıyorum :S Arıyorum arıyorum bir türlü rastlayamadım. Saatine uygun olacağım ayın 1inde ama başlık yok ortada.

Takvim sabitlendiği için artık tek tek duyurulmuyor. Özel mesaj ile o ay katılmak istediğiniz çalışmayı bildiren başlıklı bir yazı yazıyorsunuz dilberhala nickine. Ve denilen saatte hazır bulunup katılıyorsunuz o kadar.

Adramelech

Kayıtlı Üye
Tamam çok teşekkür ederim. Eskisi gibi isim soyad anne ismi doğum tarihi gerekiyor mu?

akroniom

Kayıtlı Üye
nasıl çıkılıyor anlatırmısınız bende astral seyahate çıkmek istiyorum banada yardımcı olurmusunuz lütfen???

laserjetx

Kayıtlı Üye
İş
anestezi teknisyeni+ medikal
kolay çıkılmıyor öle söyleyim zaman sabır ve inanç gerekiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...