ip buyusu ve cesitleri hakkinda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rosemimosa

Kayıtlı Üye
sanirim bir ipe kirkbir defa dugum atip her dugumdede istenilen kisinin ismini soyleyince istenilen kisi baglaniyormus daha detayli bilgisi olan varmi:willy_nilly:

begonya75

Banlı Kullanıcı
bende merak ettim şimdi nasıl oluyor bu uygulama bilgilendirilecek kişi varmı?

tubix

Kayıtlı Üye
evet bilgilerinizi paylaşıın lütfen bizlerle arkadslar

tubix

Kayıtlı Üye
kimse cevap vermiyor valla demekki yok :s
ama yöneticiler bir el atarsa iyi olur bilgileniriz.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
benim bildiğim yaklşık 1m tboyunda ipek mavi bir ipe 41 besmele çekilir her seferinde düğümlenir ve istediğiniz kişi için niyet edilir.sonra bu ip kapının eşiğine veya paspasın altına saklanır.kişi üzrine basmalıdır

zona

Kayıtlı Üye
Büyü değil duadır genelde kırmızı bir kurdele tercih edilir 40 kere düğümlenir dileğiniz söylenir 2 gün yanında taşınır 3. günün sabahı sabah ezanı ile teker teker çözülür ve her seferinde besmele çekilir kimsenin dokunmayacağı bir yere konulur.

begonya75

Banlı Kullanıcı
Büyü değil duadır genelde kırmızı bir kurdele tercih edilir 40 kere düğümlenir dileğiniz söylenir 2 gün yanında taşınır 3. günün sabahı sabah ezanı ile teker teker çözülür ve her seferinde besmele çekilir kimsenin dokunmayacağı bir yere konulur.
zona sonuçları nedir ?ne gibi o kişide değişiklik olur
denedinizmi tesirlimi?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
YÜZDE YÜZ büyüdür. Kuran'da nerede yazıyor iple dua edin diye? Bu İslamiyet öncesi bir uygulama olup, diğer bir çok uygulama gibi İslami ögelerle harmanlanıp bu şekli almıştır. Yani bir kere yazan bir şeyi siz alıp yeni anlamlar çıkarıp, o anlamları yükleyip, bir şeye müdehale edecek biçimde kullanırsanız O BÜYÜDÜR. Artık herkes bunu anlasın. Büyünün akı karası kızılı olmaz. Büyü büyüdür. Kendinizi kandırmayın, vicdanınızı rahatlatmaya çalışmayın. :)
Dua dediğiniz inandığınız ne ise ona yakarıp, onun özelliklerini ve ona olan inancınızı yakarıp, isteğinizi belirtip, sizin için ve başkası için en doğrusu ne ise o inandığınız ne ise, onun takdirine bırakıp, niyetinizi tamamlamanız duadır. Yoksa ''senin adın ve senin şu özelliğinle şu düğüm bir olsun da, buna bu olsun da falan olsun da'' dediğiniz de bu bal gibi büyüdür.

begonya75

Banlı Kullanıcı
YÜZDE YÜZ büyüdür. Kuran'da nerede yazıyor iple dua edin diye? Bu İslamiyet öncesi bir uygulama olup, diğer bir çok uygulama gibi İslami ögelerle harmanlanıp bu şekli almıştır. Yani bir kere yazan bir şeyi siz alıp yeni anlamlar çıkarıp, o anlamları yükleyip, bir şeye müdehale edecek biçimde kullanırsanız O BÜYÜDÜR. Artık herkes bunu anlasın. Büyünün akı karası kızılı olmaz. Büyü büyüdür. Kendinizi kandırmayın, vicdanınızı rahatlatmaya çalışmayın. :)
Dua dediğiniz inandığınız ne ise ona yakarıp, onun özelliklerini ve ona olan inancınızı yakarıp, isteğinizi belirtip, sizin için ve başkası için en doğrusu ne ise o inandığınız ne ise, onun takdirine bırakıp, niyetinizi tamamlamanız duadır. Yoksa ''senin adın ve senin şu özelliğinle şu düğüm bir olsun da, buna bu olsun da falan olsun da'' dediğiniz de bu bal gibi büyüdür.
tabiki büyüdür kimi maji der kimi havvas der kimi muhabbet duası okur
doğal malzemelere enerjimizi yükleyip o insanın biliçaltına mesaj gönderiyoruz yapanda vebali günahı alacak boynuna allah izin vermese büyüde olmazdı dua bile edemezdik kanımca.

zona

Kayıtlı Üye
Kendimi rahatlatmak için büyü değildir demedim öyle öğrenmiştim yaptım ve gerçekleşti öyle biliyordum kusura bakmayın. Teşekkürler.

tubix

Kayıtlı Üye
zona ne gibi sonuclar aldın ne kadar sürede gerceklesti demek istemiyorum ama sormadan duramıyorum ;:D

zona

Kayıtlı Üye
2-3 hafta sonra gerçekleşti bi tane dilemedim bi kaç tane diledim onlar daha olmadı ama en olmayacak olanı oldu :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kendimi rahatlatmak için büyü değildir demedim öyle öğrenmiştim yaptım ve gerçekleşti öyle biliyordum kusura bakmayın. Teşekkürler.
Direk size demedim onu, yanlış anladınız. Genelde sürekli yapılanı yumuşatma çabası var. Yazdığım mesaj aynı zamanda genel olarak üyelerimiz içindi.

kırmızıdut

Kayıtlı Üye
hepsini okuyorum ellerinize sağlık iyiki varsınız. bu nedenle kendimim sizlerin yazılarını okuyabildiğim için çok mutluyum... hepinize çoook teşekkürlerimi ileteyim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...