şeytan ile anlaşma mümkün mü ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maz

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herkese merhaba ben şeytan ile anlaşmanın mümkün olup olmadığını merak ediyorum.Şeytana tapmıyorum ama evet anlaşma yapmayı istiyorum ruhum yada bir başka şey onunla nasıl iletişime geçebilirim ? kısacası tam olarak ne yapmam gerek sesimi duyurmam için bilgilerinize açığım.

Osiris

Kayıtlı Üye
Amacınız nedir?Bir varlığa ruh verilemez,ne olursa olsun =) Böyle anlaşmalar yoktur.Bazı varlıklarla,başka bedeller karşılığı işlem alabilirsiniz.

hayran_255

Kayıtlı Üye
Amacını anlamadım ben insanlarla şeytanlarımı barıştırcan yanı :)))) =))) =))

maz

Kayıtlı Üye
cahilliğime verin yeniyim ve daha çok toyum amacım bir şeyler karşılığı bir şeyler almak bunu hangi varlıktan ve nasıl temin edebilirim öğrenmek istediğim bu.

sayın hayran_255 lütfen konuşmalarınıza dikkat edin alaycı mesajlarınızı başka yerlere saklayın

methusos

Kayıtlı Üye
Ee adam haklı sen önce tam olarak niyetini bir yazsana ne amaclıyosun bileyim bir onu:p.
O bir tarafa,ne faust hayat kitabının adı, ne de ghost rider dikkatli ol hem dünyan hem ahiretin(inanıyosan tabi) cehhenem olabilir.

Voy

Kayıtlı Üye
cahilliğime verin yeniyim ve daha çok toyum amacım bir şeyler karşılığı bir şeyler almak bunu hangi varlıktan ve nasıl temin edebilirim öğrenmek istediğim bu.

Hepimiz bazı konularda cahiliz bu hep öyle kalacağımız anlamına gelmiyor,kim bilir biz sizin hangi uzman yada iyi olduğunuz konuda cahiliz.Sormuşsunuz ve sanırım sayın Chillout açıklamasını yapmış.

Rosenna

Kayıtlı Üye
arkadaşlar herkese merhaba ben şeytan ile anlaşmanın mümkün olup olmadığını merak ediyorum.Şeytana tapmıyorum ama evet anlaşma yapmayı istiyorum ruhum yada bir başka şey onunla nasıl iletişime geçebilirim ? kısacası tam olarak ne yapmam gerek sesimi duyurmam için bilgilerinize açığım.

tabiki böyle birsey mümkün, fakat benim tavsiyem: kendine zarar vermek istemiyorsan, seytanla oynama ve ruhunu ona satma! allah yolundan git. unutmaki, isik yolu her zaman daha iyidir.

Ori

Kayıtlı Üye
Süpernatural gibi dizilerden etkilenip kötü işlere kalkışmayın sonucu çok kötü olabilir.

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Arkadas aslinda guzel bir soru sormus.Site icinde bulunmasi gereken bir konu olmus kanaatindeyim.Umarim istedigi cevabi da en kisa surede bulur.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet yapabilirsiniz. Yalnız siz buna dayanabilecek misiniz önce buna karar verin. Şeytanla bire bir anlaşma yapmak gibi fantastik düşünceyi unutun. O kategöriye giren varlıklarla yaparsınız anlaşmanızı. Dediğim gibi dayanabilecek misiniz? Çünkü sizin de o kıvama gelmeniz gerekebilen durumlarla sizi sınayacaklar. Aileniz var mı mesela? Ya da sevdiğiniz insanlar? İşte onların üstüne çizgi çekip başlarına gelebilecek iğrenç şeyleri kaldırabilirseniz ve hatta bunları siz onlara yapabilirseniz anlaşmanız yapılır zaten. Hep diyoruz ya niyet etmek, gerçekten istemek işte bu konuda da bu yeterli olur. Elbette ritüeller ve şifreler var işi kolaylaştıran ama siz önce niyet kısmını halledebilin de gerisini onlar da size verirler. Yani öyle tapmıyorum ama anlaşıyorum falan bu işler böyle değil. Tapacaksınız, inanacaksınız hakikaten her şeyinizi satacaksınız. Türkçe yazmam gerekirse (size yakıştırma yapmıyorum sadece olması gerekeni söylüyorum) iğrenç, aşağılık, acımasız, pis bir insan olacaksınız ki size istediğinizin en alasını versinler. Evet özeti budur.

Parasych.

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evet yapabilirsiniz. Yalnız siz buna dayanabilecek misiniz önce buna karar verin. Şeytanla bire bir anlaşma yapmak gibi fantastik düşünceyi unutun. O kategöriye giren varlıklarla yaparsınız anlaşmanızı. Dediğim gibi dayanabilecek misiniz? Çünkü sizin de o kıvama gelmeniz gerekebilen durumlarla sizi sınayacaklar. Aileniz var mı mesela? Ya da sevdiğiniz insanlar? İşte onların üstüne çizgi çekip başlarına gelebilecek iğrenç şeyleri kaldırabilirseniz ve hatta bunları siz onlara yapabilirseniz anlaşmanız yapılır zaten. Hep diyoruz ya niyet etmek, gerçekten istemek işte bu konuda da bu yeterli olur. Elbette ritüeller ve şifreler var işi kolaylaştıran ama siz önce niyet kısmını halledebilin de gerisini onlar da size verirler. Yani öyle tapmıyorum ama anlaşıyorum falan bu işler böyle değil. Tapacaksınız, inanacaksınız hakikaten her şeyinizi satacaksınız. Türkçe yazmam gerekirse (size yakıştırma yapmıyorum sadece olması gerekeni söylüyorum) iğrenç, aşağılık, acımasız, pis bir insan olacaksınız ki size istediğinizin en alasını versinler. Evet özeti budur.

Güzel bir bilgi olmuş. Benim de merak ettiğim bir konuydu. Sanırım bu geri seviyeli varlıkları kast ediliyor şeytan seviyesindeki yaratıklar olarak.

verd

Banlı Kullanıcı
Benim şahsi kanaatim; siz onlarla aşık atacak kıvama gelene kadar, onların sizin istediklerinizi zaten yapmayacağı yönündedir..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Güzel bir bilgi olmuş. Benim de merak ettiğim bir konuydu. Sanırım bu geri seviyeli varlıkları kast ediliyor şeytan seviyesindeki yaratıklar olarak.
Hayır sadece geri seviyeliler karanlık olmaz, çok çok çok ileri seviyeleri de vardır. Melek dediğimiz varlıklara neredeyse eş değer güçlerde olanlar.

darkkanqel

Kayıtlı Üye
şeytanla anlaşma konusunda bir bilgim yok ama önerim size şudur bozamıyacağınız şeyleri yapmayın. bu gün istediğiniz şeyden ilerde vaz geçebilirsiniz ve bunun bedelleri çok ağır olur

DreamDuality

Kayıtlı Üye

Şeytana adanma,ruhunu satma mümkündür.
Nette yazılan ritüellere pek itibar etmemenizi düşünüyorum.
Anlaşma adı altında geçen metinler eksik veya yanlış olabilir.
Satanistic bible adlı kitabı okursanız, bilgilenirsiniz.

Yalnız başına yapan var mı tam bilemeyeceğim.
Bildiğimse bu anlaşmanın yalnız değil; bir grupla yapılması
vaftiz törenine benzer bir ritüel olduğu.

maz

Kayıtlı Üye
hepinize çok teşekkür ederim ve dreamduality kitap için çok sağol umarım yararı dokunur

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Anlaşma Yapılabilir Karşılığında Bir Şey Alınır
Ama Şeytana Direk Ruhunuzu Verirsiniz Ki Şeytan Ruhunuz Üstünde Hak İdda Edemiyeceğinden Dolayı Ruhunuz Şeytan İle Cehenneme Gider
Anlaşmayı Yaptığınızda Geri Dönüşü Yoktur Ve Basit Birşey Değildir
Basit Dünya Zevkleri İçin Ahiret Hayatınızı Riske Atmaya Değmez Bence :)

Ori

Kayıtlı Üye
Çok güzel anlatmış Chillout.

begonya75

Banlı Kullanıcı
bedeli ağır bişeye niyetleniyorsun evet bu formun formatına uygun ama yapmaman
iyi şeytan iyi bişey istemez insanlar şeytan olmuş şeytana pabuçunu ters giydirme sözü varya aynen öyle chillout dediği gibi çok rezil biri olmayı göze alacaksın merak yada istek uğruna değermi kötülük aciz insanların işidir dilerim beni yanlış anlamazsın kardeşim akıl vermek gayem değil ama şeytan iyi bişey gelmeyeceği malum.

La-edri

Kayıtlı Üye
"Ruhu satmak"bu mana sözün disina cikamaz, zira ruh Size ait degildir,size ait olmayan birseyi satamazsiniz, satmis olacaginiz sey ahiretinizdir,Inancli olmus yada olmamis olmanizda gercekden bir pay degistirmez...
Evet Seytan sizin sahib oldugunuz bir seyi sizden almak ister,ama öyle alisveris gönül rizasi ile yapilan al gülüm ver gülüm muhabbetinde bir olay degildir bu..
Seytan öyle bir donanima sahibdirki Allah'in izni ile, siz fark etmeden zaten sizden alir alacagini.Ve bunun icinde Nefsinizi kulanir!
Size yeri gelmisken bir ayetten bahsetmek isterim.
"Süphesiz,Allah müminlerden nefis ve mallarini Cennet karsiliginda satin aldi!
Neden Allah Ruh demedi?Nefs dedi,cünki ruh zaten O'na aittir.
Yani mesele nefisde bitiyor cünki o zaten seytana yataklik ediyor
Ve emin olun siz istesenizde istemesenizde nefs birseyleri satiliga cikartmistir,aliciyida cok aramamistir..
Bu nefs seytan iliskisi tehliseki oldugu icin Allah nefsinizi bana satin size cennet vaad ediyorum diyor...
Allah yardimciniz olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...