Siyah uzun Gölge

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu olayı askerliğimi yapmadan önce yengemgilde kaldığımda gördüm. Elektrikler kesilmişdi yengem ve iki kızı hala uyanıklardı ve gülümsüyorlardı ben uyku halindeydim ve ne olduysa bir anda uyandım dayımın kızından cep telefonunu istedim Lavaboya gitmek için ışıklar yanmıyordu. telefonun ışığında lavaboya gittim. neyse arkadaşlar lavabo dönüşü telefonu kıza verdim ve yatağıma uzandım bir apartman dairesi diyebilirim size. gözüm pencereye ilişdi upuzun başı sivri kocaman bir gölge inanmıycaksınız ama yengemin kızının yanından pencereden çıkdı bir adım sağa gitti bir adım sola çok korkdum. sonra halisinasyon görüyorum sandım
neyseki yengem bir anda sıçradı ve kalkdı biz ne oldu diye sorduk
karabasan gördüğünü söyledi. demekki gördüğüm bir çeşit karabasandı yada bir çeşit iblisdi ama okadar iri birşeydiki bu gördüğümü kimseye söyleyemedim..

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu yaşadığım olayı bir psikatri doktoruna anlatsamda onun bana deli gözüyle bakacağına eminim tam 7 yıl önce yaşadığım bu olay hiç aklımdan çıkmıyor bazen düşününce tek kaldığım zaman evde korkuyorum sonra hemen konuyu tazelemek için bir müzik açıyorum yada film izleyerek zihnimi boşaltıyorum ne zaman bunu düşünsem fena oluyorum. en iyisimi aldırmamak buna bu yüzden artık eskisi kadar Korkmuyorum..

felix

Kayıtlı Üye
Gecmisten,kadim gecmisten atalardan bize kalan korkular,hayaller,tecrubeler...saplantiya donusen tutkular! ve algiladigimiz her seyi kaydeden -sonsuz-bilincimiz zihnimiz ve ruhumuz.ayni frekansta bi suru insan ve biz insanlari hayatta tutan en guclu duygularimizdan biri olan korkunun tetikledigi bilincaltimizda orta cikan arkaik fenomenler...vs.yalniz ortada bir gercek daha varki oda bulundugumuz boyut.sicim teorisi bizim algilayamadigiz 11 boyut daha oldugunu soylerki buda isin baska bir tarafi.belkide o anki konumunuz bir kapi yada gecidle falan kesisti,bunlar olmuyor degil.ben gecmis uygarliklarin bunlari bildiklerine kullandiklarina inaniyorum...felix

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Gecmisten,kadim gecmisten atalardan bize kalan korkular,hayaller,tecrubeler...saplantiya donusen tutkular! ve algiladigimiz her seyi kaydeden -sonsuz-bilincimiz zihnimiz ve ruhumuz.ayni frekansta bi suru insan ve biz insanlari hayatta tutan en guclu duygularimizdan biri olan korkunun tetikledigi bilincaltimizda orta cikan arkaik fenomenler...vs.yalniz ortada bir gercek daha varki oda bulundugumuz boyut.sicim teorisi bizim algilayamadigiz 11 boyut daha oldugunu soylerki buda isin baska bir tarafi.belkide o anki konumunuz bir kapi yada gecidle falan kesisti,bunlar olmuyor degil.ben gecmis uygarliklarin bunlari bildiklerine kullandiklarina inaniyorum...felix
Tamam da kollektif bilinç sadece bu değil. Sadece bu olsa o halde her şey kollektif bilince ait olur ve günümüzde hiçbir şey yaşanmıyor anlamına gelir. Buradaki konuda tam irdelemedik ama durum bariz varlık karşılaşması.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
çok uzun bir boyu vardı o gece siyah varlığın resmen pencerenin içinden geçdi önce sağa sola doğru yürüdü yüzünü göremedim sadece arkasını gördüm tüylerim diken diken oldu..unutamam o geceyi gördüklerimi acaba iblismiydi.

Ori

Kayıtlı Üye
Buna benzer olaylar bir kaç yerden daha duydum ama ne olduğu hakkında bilgi sahibi değilim. İblis de olabilir başka birşey de olabilir.

RaV3N

Kayıtlı Üye
bende aynı şeklde siyah uzun bir gölge görüyorum bazen uzun bazen kısa günlük hayatımda da kendini belli ettiriyor küçüklüğümden beri ama bana rahatsızlık vermiyor.Bana ait bi varlıkmıdır bilemem.Sadece bazn evin içinde arkamda gelip geçerken görüyorum.o kadar.. sevgili warchcraft siz bu varlığı bir daha görmediyseniz ordan geçen bir varlık da olabilir eğer sana bu süreden sonra da rahatsızlık verdiyse bence yardım almalısın.Onun dışında zararlı olduğunu sanmıyorum.Kendi deneyimlerime dayanarak. sevgilerle...

Warcraft

Banlı Kullanıcı
bende aynı şeklde siyah uzun bir gölge görüyorum bazen uzun bazen kısa günlük hayatımda da kendini belli ettiriyor küçüklüğümden beri ama bana rahatsızlık vermiyor.Bana ait bi varlıkmıdır bilemem.Sadece bazn evin içinde arkamda gelip geçerken görüyorum.o kadar.. sevgili warchcraft siz bu varlığı bir daha görmediyseniz ordan geçen bir varlık da olabilir eğer sana bu süreden sonra da rahatsızlık verdiyse bence yardım almalısın.Onun dışında zararlı olduğunu sanmıyorum.Kendi deneyimlerime dayanarak. sevgilerle...

Merhaba Arkadaşım bu varlığı 7 sene önce gördüm ve gördüğüm yıldan beri sıkıntı içindeyim peşimi bırakmadığını düşünüyorum.. geceleri aklıma gelen tüm duaları okuyorum...

Parasych.

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Araştırdığım ve okuduğum kitaplara göre sadece hurafeden ibaret iblisler. Geri seviyeli varlıklar mevcut sadece.

Yanılıyorsam düzeltiniz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Araştırdığım ve okuduğum kitaplara göre sadece hurafeden ibaret iblisler. Geri seviyeli varlıklar mevcut sadece.

Yanılıyorsam düzeltiniz.
Araştırdığınız ve okudunuz kitaplar belli ki tek yanlı kitaplar. Yok değil diyorsanız bu kanıya nasıl vardığınızı merak ediyorum. Zira hem genel bilgilere hem de kendi nacizane majisyenlik kanallarıma göre ben gayet üst karanlık varlıklar da biliyorum.

Parasych.

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Araştırdığınız ve okudunuz kitaplar belli ki tek yanlı kitaplar. Yok değil diyorsanız bu kanıya nasıl vardığınızı merak ediyorum. Zira hem genel bilgilere hem de kendi nacizane majisyenlik kanallarıma göre ben gayet üst karanlık varlıklar da biliyorum.

Evet tek yanlı kitaplar. 4-5 kitap oldu daha okuduğum. Yeni sayılırım bu şeylerde

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Sanırım Gördünüz Bir Çeşit Karabasan Sadece Uyurken Size Rahatsızlık Verirler Onun Haricinde Bir Zararları Olmaz

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Sanırım Gördünüz Bir Çeşit Karabasan Sadece Uyurken Size Rahatsızlık Verirler Onun Haricinde Bir Zararları Olmaz

Uykudan yeni kalkdım. elektrikler kesilmiş yengemgilde. penceredeki ışığa gözlerimi kaydırdım kocaman dev simsiyah bir gölge pencereden dışarı çıkdı.
önce sağa gitti sonra sola pencerenin önünde sonra kayboldu...

Wolf

Banlı Kullanıcı
Karabasan olabilir arkadaşın dediği gibi.Madem halisünasyon ya da buna benzer bilinç altı bir şeyse arkadaş dediğine göre olayın olduğu yerde kalan birisi de irkilmiş.Demekki doğru.İki kişi birden halisünasyon göremez heralde.Buna benzer olaylar olduğunda hemen bir şeyler okuyun(aklınıza ne gelirse.Nas,Felak,Ayet-el Kursi vs.).Euzu-besmele çekin.Yoksa daha çok gelir.Korkmayın,dua edin;her şeyden emin olursunuz.Ölüm hariç.Sonra da rahatça yatın.

egsodia

Kayıtlı Üye
Aynı tarifte bir varlık kardeşimi de rahatsız etmişti. Kardeşimin üzerine doğru ellerini uzatarak yürümüş, sanki boğmak ister gibi... Biz karabasandır deyip geçmiştik ama aklımızın idrak edemediği milyonlarca varlıktan biri olma ihtimali olduça yüksek.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
O olaydan sonra rüyalarımda karabasanları daha çok görür oldum..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Karabasan denilen varlık uyanıkken de mi görünüyor?
Ben bir kere karabasan vakkası yaşadım.
Siyah pelerinli beyaz tenli ince uzun bir varlıktı.
Üstüme basmadan ben onu yakalmıştım.

Hazır konusu açılmışken bunu da sorayım:
Karabasan görünce yakalayıp dilek dilersen olurmuş.
Şapkasını alan zengin olurmuş.
Ayağından yakalarsan bir daha yanına gelemezmiş.
Bunların hurafeden öte gerçek bir yanı var mı?????

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Karabasan denilen varlık uyanıkken de mi görünüyor?
Ben bir kere karabasan vakkası yaşadım.
Siyah pelerinli beyaz tenli ince uzun bir varlıktı.
Üstüme basmadan ben onu yakalmıştım.

Hazır konusu açılmışken bunu da sorayım:
Karabasan görünce yakalayıp dilek dilersen olurmuş.
Şapkasını alan zengin olurmuş.
Ayağından yakalarsan bir daha yanına gelemezmiş.
Bunların hurafeden öte gerçek bir yanı var mı?????

böyle birşeyi dedelerimde söylerdi. belki gerçeklik payı vardır eğer lucid rüya görüp varlığı şuurun yerindeyken aklına getirebilirde yakalarsan dilek dile.