PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sevdiğinin büyük bir pişmanlıkla sana dönmesi için

tubix
25.11.2010, 19:44
Kuvetlı olup haksız bırıne yapıldıgında sahıbını kesıcek kadar tehlıkelıdır. Yaparken ıkı kere dusunmek, haksız yere kullanılmaması ıcap eder. Matluba son derece sıkıntı verıp sızı dusunmesı ve vıcdan azabı cekmesını saglar...

YA ŞEDİDEL BATŞİ 660 DEFA ARKASINDAN

Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) ALLAHU MURADA VE LEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) AZABUN ELİMUN Bİ MA KANÜ YEKZİBÜNE Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ SERİÜL MÜCİBU (BIRDEFA OKURSUN)

Okurken kesinlikle haksız biri için yapmayın başınıza felaket açarsınız.
Uyguladığım ve son derece yüzde yüz çalışan bi terkiptir.

Haksız derken sadece hırs ve ınsana azap cektırmek manasında yapılmamalı cunku bu kısıye buyuk bır sıkıntı verır. Pısmanlık duygusu verır. Sureklı sızı dusunmesını saglar. En fazla yedı gun yapılması gereklı eve. Kısı erkek( ıcın ahmet bın fatma ) kısı bayansa (ayse bıntı hatıce ) gıbı olmalı.

Bugün arabi ay küçülüyor ve okunabilir.
Aralık 7'sine kadar okuyabilirsiniz.

KAYNAK : Arkadaşımdan öğrendim. Ona da dua ve havasla ilgilenen teyzesi söylemiş .

Bu arada ben denemedim , arkadasımdan alıntı yaptığım için öyle geçmiş oraya.
Şuan baska bir dua ile ilgiliyim, o yüzden o bitsin sonra bu duaya başlayacağım. Çünkü 2'si birden ters tepebilir.

YasinLY
25.11.2010, 19:55
Arkadaşlar bu kuvvetlidir. Kesinlikle ayrılmış sevgili için yapılmalı.

tubix
25.11.2010, 20:02
Evet arkadaşım baya bir sıkıntı veriyormus karşındakine ve yapan arkadaşlarım şöyle söyledi:

''İlk önce merhaba diye mesaj attı ben cevap vermedim. Gece gene okumaya devam ettim. Ertesi gün mesajlar ard arda gelip durdu.'' dediler.

Bir tanesi çaldırmış, sonra ki günler aramış falan baya birşeyler duydum. Bende yapmak istiyorum ama biraz beklemem gerekecek. :)

efsunperi
26.11.2010, 03:14
Bir şeyi merak ettım; bu söylenen ılk kendı adımızla onun adını mı söyleyeceğiz yoksa anne adını mı?

origanum
26.11.2010, 10:52
Bir şeyi merak ettim; bu söylenen ılk kendı adımızla onun adını mı söyleyeceğiz yoksa anne adını mı?

İlk onun adı olacak, sonraki de annesinin adı.

dünyalı
26.11.2010, 13:27
Peki başlamak için belirli bir gün veya bir saati var mıdır?

Warcraft
26.11.2010, 13:37
Bu duayı bir düşmanına yapıyorsun diyelim adı ufuk desek örnek nasıl yapacağız? Ahmed bin Ufuk mu dememiz gerek, bizi aydınlatır mısınız ?

dünyalı
26.11.2010, 13:41
Diyelim ki bunu bir bayan bir erkeğe yapacak, ilk isim belirtilecek olan kısıma;

''Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM ahmet BIN zehra (zehradan doğma ahmet dedik.)''

İkinci isim istenen yere ise ;

''ALLAHU MURADA VE LEHUM ayşe BIN semiha ( önce işlemi yapacak yani ahmeti kendisine baglamak isteyen kızın ismi sonrada işlemi yapacak olan kızın annesinin adı )'' okunacak değil mi?

Konuda bilgili arkadaşlarıma danışmaktayım.

ori24
26.11.2010, 13:47
İsimleri dua bittiğinde mi söyleyeceğiz?

Necromancy
26.11.2010, 16:32
Öncelikle Tşk Ediyorum..
Bundan 30 dakika önce bu konuyu okuyum ve dua'yı okumaya başladım.
Duayı son 4-5 gundur msjlaştığım eski kız arkadaşım için okumaya başladım.Okumaya başladan 10-15 dakika önce kız arkadaşım ders çalışıcam arada msj atarsan okurum diye bir msj attı bana ben bu duayı kız arkadaşım için okudum ve aradan 20-25 dakika geçtikten sonra bana Söyle bir msj yolladı..

Kız arkadaşım: Icımde bır sıkıntı var daralıyorum orda hava nasıllllll

Ben: Yağmurlu bebeğim hayırdır inş.

Kız arkadaşım: burda yağmur yokda hava kapalı ruzgar çok uykumu aldım karnım tok bılmıyorum neden oluyor.Ders çalışasım yok.

Ben: Hımm ne düşünüyorsun.

Kız arkadaşım: Kafamda bissürü şey var huzursuzum.Hep gülüyorum ama yanlız kaldıgım zamanlarda oluyo.

Ben suanda Şok'dayım...

tubix
26.11.2010, 19:11
Arkadaşlar; vakti gece 12den sonra olsa daha iyi olur. Kişi adını nereye yazma sorusuna gelince şöyle yapıcaksınız;

Mesela istediğiniz kişinin adı ahmet, anne adı fatma diyelim. Ahmet ibni fatma demelisiniz. Burdaki fülan yazan yerlere de ilk istediğiniz kişinin adı, sonra anne adı denmeli. İlk fülana onun adı ve anne adı, 2.fülana gene onun adı ve anne adı gelecek.

Senin adına sevindim necromancy. Duanı bırakma, 7 güne tamamla. Dönse bile devam et.

silentblood
26.11.2010, 19:26
Benim kafamın en çok karıştığı kısım bir kaç yerde duymuştum büyü mü dua mı ikilemde herkes. Büyü ise yanaşmam, dua ise amenna.

tubix
26.11.2010, 19:53
"Ya şedidel batşi", Büruç suresinin 12. ayetidir. Şedidel, şiddetli, sert Batşi ise kıskıvrak yakalayan anlamına gelmektedir. Ayetin Türkçe açıklaması ise "Doğrusu, Rabbinin yakalayışı şiddetlidir" şeklindedir.

"Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun" ise (tamamı bu şekildedir.) Bakara suresinin 10. ayetidir. Anlamı ise " Kalplerinde hastalık vardır. Allah da onların hastalığını arttırmıştır. Yalan söylemelerine karşılık onlara elem verici bir azab vardır."

Chillout
26.11.2010, 20:20
Benim kafamın en çok karıştığı kısım bir kaç yerde duymuştum büyü mü dua mı ikilemde herkes. Büyü ise yanaşmam, dua ise amenna.
Teknik olarak büyüye girer.

tubix
26.11.2010, 21:19
Bazıları büyü diyor ama Kur'an'dan ayetler de var. O yüzden ben büyü diyemiycem ama tabii ki bilir kişiler olabilir. Benim arastırdığıma göre bu şekilde ama .

canavar
26.11.2010, 21:35
Arkadaşlar; vakti gece 12den sonra olsa daha iyi olur. Kişi adını nereye yazma sorusuna gelince şöyle yapıcaksınız;

Mesela istediğiniz kişinin adı ahmet, anne adı fatma diyelim. Ahmet ibni fatma demelisiniz. Burdaki fülan yazan yerlere de ilk istediğiniz kişinin adı, sonra anne adı denmeli. İlk fülana onun adı ve anne adı, 2.fülana gene onun adı ve anne adı gelecek.

Senin adına sevindim necromancy. Duanı bırakma, 7 güne tamamla. Dönse bile devam et.

İlk kısma istenilen kişinin adı ve anne adı; 2.kısıma da kendi isminiz yani yapacak olan kişinin adı ve anne adı yazılacak biliyorum. Doğrusunu bilgili arkadaşlar daha iyi bilir...

tubix
26.11.2010, 21:57
Bende iki yere de kendi adınızı ve anne adınızı söyleyeceksiniz diye biliyorum bana öyle dendi.

Chillout
26.11.2010, 22:14
Bende iki yere de kendi adınızı ve anne adınızı söyleyeceksiniz diye biliyorum bana öyle dendi.

Kendi adı mı? Yapan kişinin mi kendi adı? Eğer bunu kastediyorsanız bilgi yanlış.

canavar
26.11.2010, 22:22
Doğrusu nedir?Chillout bilgilendirirseniz sevinirim..

onelya
27.11.2010, 00:35
Chillout doğrusuyla yazarsanız sevinirim. Ben bu duayı yapmak istiyorum eğer büyü değilse dinimizce haram olan bir şeyide pek yapma taraftarı değilim. Bir sorum daha olucak; ben şu an beraber olduğum kişiye yapıcam. Son günlerde ilgisi biraz azaldı, her an ayrılık bayrağını çekecek gibi duruyor. Günde 1 kez zorla arıyor, ben ısrarla ararsam o da. Yapabilir miyim bir sakıncası olmaz değil mi?

İkinci sorumda annesinin adını bilmiyorum. Şimdi insan görüştüğü kişinin anne adını bilmez mi derseniz ailesiyle 2 yıldır görüşmüyor ailevi sorunlar yüzünden. Anne ve babasıyla arası baya soğuk bu yüzden pek ailesinden konuşmuyoruz. Yarasına tuz basıp acısını deşmek istemediğimden bende hiç açmıyorum. Şimdi durduk yere soramam da zaten günde bir kez 2 dakika ancak konuşuyoruz. Havva'dan olma diyerek söyleyebilir miyim duanın içinde?

Chillout
27.11.2010, 02:49
Şimdi ben bütün sorulara cevap vereyim.
Birincisi bu bir büyüdür. Dua etmek başka belli bir sayıda bir şeyi tekrar edip, silaha dönüştürüp direk fırlatmak başka bir şeydir. Önce bunu bir anlayın, hür iradeye etki edebilecek her şey teknik olarak büyüdür bu konseptte. Ayrıca bunu sevdiğinize karşı değil asıl size zarar verene, size kötülük edene yapın. Bu okumanın karşıda yaratabileceği etkilerin farkında mısınız? Ayrıca siz bunu yaparken size de kötü şeyler olabilir, korkutulabilirsiniz. Ben size derim ki buna hiç girişmeyin. Ha cidden çok çok ciddi bir haksızlık oldu, sizin hakkınızı resmen gasp ettiler, size büyük kötülük yaptılar o zaman bir şey diyemem. Bu o size yapılanı geri de döndürmez, bu sadece o kötülüğü yapanın içinde inanılmaz acılar çekmesini ve pişmanlıklara girmesini sağlar. Yalnız dikkat edin ki, bu size göre bir haklılık olmasın. Zira gerçekten haklı değilseniz bu sefer hedefe yaşatacaklarınız gelir sizi bulur. Hem de en çabuğundan, en etkilisinden. Yani bence korkunuz daha ağır bassın benden size tavsiyedir. Çocuk işi değil bu. Hele bir de demişsiniz ki, benim şimdi bir sevgilim var ayrı değiliz ama ayrılabiliriz, yapsam mı? Oldu, yapın. Evde sinek gördüğünüzde de tank getirelim sineği onunla vururuz. Bakın bu dediğim gibi hakikaten size düşmanlık edene karşı bir okumadır. Belki bir çoğunuz bir hevesle kalktı yaptı bugün ama geri alabilirsiniz unutmayın. 660 kere okudunuz ya, daha fazlasıyla pişmanlığınızı sunun uygulamanın iptalini isteyin. Bazen 3. kerede de iptal edilir o ayrı bir konu.
Gelelim doğrusuna, burada hedefin adı sonra da hedefin annesinin adı söylenir. Bunu yaparken abdestli olun ve sonuna kadar, kesinlikle haklı olduğunuzda yapın.

blackangel85
27.11.2010, 03:03
Peki pişmanlık duyup af dileme, geri dönme söz konusu olabılır mı?

Chillout
27.11.2010, 03:10
Peki pişmanlık duyup af dileme, geri dönme söz konusu olabılır mı?

Anlamadınız galiba, ben düşman diyorum siz hala sevgili diyorsunuz. :)
Yok yukarıda saydıklarımı size yaptıysa yani sizin hakkınızı gasp etti, sizi büyük kötülükler yaptı, sizi mahvetti ve sizden ayrıldı ise ve siz hala onun geri dönmesini istiyorsanız kusura bakmayın dün size ne yaptı ise yarın yapması durumunda o haksız olduğu kadar siz de haksız olursunuz. Yani acaba diyorum dün ne oldu? Dünden önceki gün yine size aynı şeyleri yaptı da size geri döndü sonra da dün yine aynı şeyleri yaptı da siz bir daha dönmesini mi bekliyorsunuz? Ben kim haklı kim değil kesin bilemem elbette ama dediğim gibi sonra siz başınıza gelenlerle kalırsınız,dikkat edin diyorum.

blackangel85
27.11.2010, 03:19
O dönsün, af dilesin, yere yapışsın ama ben istemiyorum deyip yollayım; niyetim bu. Barışayım gibi bir düşüncem yok, nerden cıkardınız anlamadım... Sizden daha fazla kendimi düşüneceğim şüphesiz chillout;)

onelya
27.11.2010, 03:30
Vazgeçtim. :) Bu kadar detaylıca anlatıp uyardığın için çok teşekkürler. Dua dışında bir uygulama yapmak istemem zaten. Düşmanımda olsa kimse için yapmam, herkes elbet bir gün cezasını da mükafatını da alır zaten.

Chillout
27.11.2010, 03:32
O dönsün, af dilesin, yere yapışsın ama ben istemiyorum deyip yollayım; niyetim bu. Barışayım gibi bir düşüncem yok, nerden cıkardınız anlamadım... Sizden daha fazla kendimi düşüneceğim şüphesiz chillout;)

Açıklamalarınızdan sonra kendinizi havadaki bir toz zerresini umursadığınız kadar umursuyorsanız bile bu uygulamadan da diğer uygulamalardan da uzak kalırsınız. Zira yarın öbür gün başvuru yapıp, benim üstümde ne var, bana ne oluyor, aman Allah'ım bu gelenler de ne, uyku kalmadı, psikoloji kalmadı vs. vs. dersiniz. Sistemin adalet düzenine akıl sermez mazallah sırf bu niyetinizi sunduğunuz için bile kötü şeyler başınıza gelebilir. Ben son kez görevimi yaptım ve tehlikeleri bildirdim. Gerisi size kalmış. Allah bile yarattıktan sonra karışmamış benim ne haddime, ister alın uyarıyı ister almayın :)

Vazgeçtim. Bu kadar detaylıca anlatıp uyardığın için çok teşekkürler. Dua dışında bir uygulama yapmak istemem zaten. Düşmanımda olsa kimse için yapmam, herkes elbet bir gün cezasını da mükafatını da alır zaten.

İsabetli karar ;)

ela.deniz
27.11.2010, 08:06
Annesinin adini bilmiyorsak ne olacak, onun yerine ne diyebiliriz ?

canavar
27.11.2010, 13:21
Annesinin adini bilmiyorsak ne olacak, onun yerine ne diyebiliriz ?

Anne adını bilmiyorsanız; Havva diyebilirsiniz.

yule
27.11.2010, 13:44
Anne adını bilmiyorsanız; Havva diyebilirsiniz.

Anne adını bilmiyorsanız havva diyemezsiniz. Bütün işlemlerin bir uygulanış şekli vardır. Hepsini bir kenara atarak yaptığınız çalışmalardan yarar beklemek oldukça gülünç olur. Sevdiğiniz ya da size geri dönmesini isteidğiniz kişinin anne adını bile bilmiyorsanız nedne ilişki yaşıyor ve neden geri döndürmek için çabalıyorsunuz ki.

canavar
27.11.2010, 14:03
Bu konuda haklısınız. Anne adını bilmeyen biri yeterince tanımıyor anlamına gelir. Bu dua ile ilgili olarak, ''Anne adı bilinmiyorsa Havva denilebilir.'' diye yazıyor. Tabi, doğrusunu bilgili arkadaşlar daha iyi bilir.

tubix
27.11.2010, 16:33
Pardon arkadaslar ben yanlıs yazmısım. İki kısıma da onun adı ve anne adı gelecek.

Evet chilluot un dediği gibi size çok büyük bir kötülük ettiyse yapın. Çünkü basit seylerden yapınca ucu size de değer yani ama haksız yere bırakılanlar, pişman olmasını isteyenler bunu yapabilir. Herkesin hür kararı, iradesi...

OpterCop
28.11.2010, 01:44
Özür dileyerek birşey sormak istiyorum: Sorum yanlızca bu uygulama ile ilgili değil, genel olarak...

Benim sevdiğim kızın ve annesinin isimleri biraz bu gibi uygulamalar için kafa karıştırıcı.

Kızın ismi;
Kimlikte - Ayşe (örnek yanlızca)
Kullandığı ismi - Büşra (örnek yanlızca) - (Ailesi Dahil çoğunlukla Büşra ismi ile çağrılıyor. Etrafı da çoğunlukla Büşra ismini kullanıyor. Kendisini Büşra ismi ile tanıtıyor.

Annesinin; ismi
Kimlikte - Şahisde
Ama Malum türkçemiz %90 Şahisde demiyor ama "Şaheste, Şahesde, Şahiste vs. vs." gibi herkes yuvarlayarak, dili döndüğü şekilde hitap ediyorlar.

Şu durumda ben kendisine herhangi bir şekilde ulaşmak istesem eğer nasıl ulaşabilirim? Neleri hangi isimleri kullanmam gerekir? Bilgilendirirseniz çok sevirim. Şimdiden teşekkürler.

NOT: Belirttiğim isim örnektir. Esas bu değildir. Diğer söylediğim herşey gerçektir. Yanlızca içimden gerçek isimleri söylemek gelmedi, neden bilmiyorum...

Chillout
28.11.2010, 02:04
Özür dileyerek birşey sormak istiyorum: Sorum yanlızca bu uygulama ile ilgili değil, genel olarak...

Benim sevdiğim kızın ve annesinin isimleri biraz bu gibi uygulamalar için kafa karıştırıcı.

Kızın ismi;
Kimlikte - Ayşe (örnek yanlızca)
Kullandığı ismi - Büşra (örnek yanlızca) - (Ailesi Dahil çoğunlukla Büşra ismi ile çağrılıyor. Etrafı da çoğunlukla Büşra ismini kullanıyor. Kendisini Büşra ismi ile tanıtıyor.

Annesinin; ismi
Kimlikte - Şahisde
Ama Malum türkçemiz %90 Şahisde demiyor ama "Şaheste, Şahesde, Şahiste vs. vs." gibi herkes yuvarlayarak, dili döndüğü şekilde hitap ediyorlar.

Şu durumda ben kendisine herhangi bir şekilde ulaşmak istesem eğer nasıl ulaşabilirim? Neleri hangi isimleri kullanmam gerekir? Bilgilendirirseniz çok sevirim. Şimdiden teşekkürler.

NOT: Belirttiğim isim örnektir. Esas bu değildir. Diğer söylediğim herşey gerçektir. Yanlızca içimden gerçek isimleri söylemek gelmedi, neden bilmiyorum...
Böyle durumlarda hem kimlikteki adını hem de kendi kullandığı adını bir kullanmanızda sakınca yok.

OpterCop
28.11.2010, 02:13
Çift isimliymiş gibi yani, çok teşekkür ederim. Annesinin ismini de kimliğindeki şekilde vurgulayarak yani "şahisde" şeklinde hitap etmem yeterli olacaktır sanırım. Tekrar çok teşekkür ederim.

yule
28.11.2010, 11:55
Aslında kulağa okunan ismi hangisi ise onunla yapılması gerekiyor işlemler. Ve en çok kullanılan isme göre hareket ediliyor. Bu yüzden ikisini de kullanabilirsiniz. Önce seslenilen isimi tercih ediniz ama.

tubix
28.11.2010, 15:28
Evet yule'ye katılıyorum. Sonuçta ona seslenilen ismi daha etkili olur.

~WAMPIR~
28.11.2010, 16:43
YA ŞEDİDEL BATŞİ diye mi sadece 660 kere soyluyoruz, diğerlerini 1 kere mi sadece ?

tubix
28.11.2010, 18:56
YA ŞEDİDEL BATŞİ yi 660 kere söleyip sonrasında yazan duayı 1 kere okuyacaksınız.

oxxo34
05.12.2010, 15:52
Okuma saati olarak gece 12'den sonra denmiş. Saat kısmı tamam, peki gün olarak herhangi bir günde okunabilir mi yoksa özellikle okunması gereken bir gün var mı ?

hand_Some
06.12.2010, 00:09
Okuduğunuz kişinin sizi önceden sevmesi gerekiyor mu yoksa herkes için okunabilir mi?

azra212
06.12.2010, 01:13
Uygulamayı yaptık bir gelişme olmadıysa bu uygulamanın tutmadığı anlamına mı gelir? Yoksa devam etmek gerekir mi?

mameky
06.12.2010, 11:04
7 gün deva ediliyor ve hiç bir uygulamada ya tutmazsa diye düşünmeyin bunu düşünürseniz zaten duanın frekansını düşürürsünüz

hand_Some
07.12.2010, 12:41
Ben yedi gün yaptım sonuç alamadım. Bilmiyorum baştan çok umutluydum ama sonradan acabalar başladı denemediğim dua kalmadı ki.

tubix
07.12.2010, 15:33
Hakkında hayırlısı değilse bırak, zorlama bence.

ironik
07.12.2010, 17:02
Sevdiğini senden ayıran kişiye yapılsa ama ismini soy ismini nerde okuduğunu hangi okulu bitrdiğini biliyorum ama annesinin adını bilmiyorum. O zaman anne ismi yazan yere ne yazılacak? Yukarılarda bir yerde okudum, Havva olmaz deniyor da.

ata_berk10
07.12.2010, 17:07
Ben yaptım bana yine çok soğuk. Mesajlarıma karşılık vermiyor.

oneybu
07.12.2010, 18:35
Ben yedi gün yaptım sonuç alamadım. Bilmiyorum baştan çok umutluydum ama sonradan acabalar başladı denemediğim dua kalmadı ki.

Belkide sonuç almışsındır ama haberin olmamıştır. Sayın Chillout yukarıda kişinin dönmesini sağlamaz acı çekmesini sağlar demiş.

hand_Some
07.12.2010, 18:54
Konubaşlığının sonunda dönmesi için yazıyor ama...

canavar
12.12.2010, 02:35
Gerçekten etkili arkadaşlar.Haklıysanız yapın,tarafımdan denenmiştir.

sarsel
12.12.2010, 22:15
Ne zaman okunabilir?

Yesil Cingene
13.12.2010, 01:31
Uygun yıldız saatlerinde uygulanabilir. 30 Aralık'a kadar Merkür gezegeni geri harekettedir. Mümkünse, bu dönemde karar vermekten kaçının. Her konuda.

oscars
18.12.2010, 23:12
Birincisi bu bir büyüdür. Dua etmek başka belli bir sayıda bir şeyi tekrar edip, silaha dönüştürüp direk fırlatmak başka bir şeydir. Önce bunu bir anlayın, hür iradeye etki edebilecek her şey teknik olarak büyüdür bu konseptte. Ayrıca bunu sevdiğinize karşı değil asıl size zarar verene, size kötülük edene yapın. Bu okumanın karşıda yaratabileceği etkilerin farkında mısınız? Ayrıca siz bunu yaparken size de kötü şeyler olabilir, korkutulabilirsiniz. Ben size derim ki buna hiç girişmeyin. Ha cidden çok çok ciddi bir haksızlık oldu, sizin hakkınızı resmen gasp ettiler, size büyük kötülük yaptılar o zaman bir şey diyemem. Bu o size yapılanı geri de döndürmez, bu sadece o kötülüğü yapanın içinde inanılmaz acılar çekmesini ve pişmanlıklara girmesini sağlar. Yalnız dikkat edin ki, bu size göre bir haklılık olmasın. Zira gerçekten haklı değilseniz bu sefer hedefe yaşatacaklarınız gelir sizi bulur. Hem de en çabuğundan, en etkilisinden. Yani bence korkunuz daha ağır bassın benden size tavsiyedir. Çocuk işi değil bu. Hele bir de demişsiniz ki, benim şimdi bir sevgilim var ayrı değiliz ama ayrılabiliriz, yapsam mı? Oldu, yapın. Evde sinek gördüğünüzde de tank getirelim sineği onunla vururuz. Bakın bu dediğim gibi hakikaten size düşmanlık edene karşı bir okumadır. Belki bir çoğunuz bir hevesle kalktı yaptı bugün ama geri alabilirsiniz unutmayın. 660 kere okudunuz ya, daha fazlasıyla pişmanlığınızı sunun uygulamanın iptalini isteyin. Bazen 3. kerede de iptal edilir o ayrı bir konu.
Gelelim doğrusuna, burada hedefin adı sonra da hedefin annesinin adı söylenir. Bunu yaparken abdestli olun ve sonuna kadar, kesinlikle haklı olduğunuzda yapın.

Peki sevgili Chillout. Sonuna kadar haklı olduğumuza inanıyoruz ve hak gereği bizim yaşadığımız kadar sıkıntı yaşamasını istiyoruz. Bize yaşattıklarını yaşamasını istiyoruz. Bunu bir kere okunan o alt metinde bir değişikle sağlayabilir miyiz? Ne azı ne fazlası. Bize yaşattığı sıkıntının, günler haftalar süren açlığın uykusuzluğun, gözyaşının bizdeki etkisi neyse aynısını yaşamasını istiyoruz. Ne olurdu tavsiyeniz?

ecrend
29.12.2010, 05:24
Merhaba;
Ben iki gündür bunu yapmaya başladım. Benim hikayem biraz garip aslında salaklığım da diyebiliriz ama canım yandı ciddi anlamda ki birde karşı taraftan yediğim hakaretlerde cabası. Söylenilen onca yalanın yanı sıra neyse asıl konu şu ki ben okumaya başlıyorum ve ortalama 330 civarına gelince yanaklarımda hafif bir uyuşma, esneme ve biraz miğde bulantısı oluyor. Bunun sebebi aşırı konsantrasyon mu yoksa başka bir sebebi olabilir mi?

lütfen
03.02.2011, 02:31
Ben 3 gün önce ayrıldıgım ama bana 3 aydır çok cektırmiş olan sevgilime sadece dönsün diye yaptım. Üstelik aynı gece iki defa üst üste devam ettim okumaya. Aslında 3'lemek istedimde cok uykum gelmıstı, devam edemedım. Sabahta iş vardı malum uyudum ama salı gecesi yaptıgım seyın sabahı carsamba yani dun işe gittigimde onu gormeyı beklerken yan dukkanlardayız cunku akşama kadar hıc goremedım ve hatta gece gelmedı mı nerede kaldı bırı mı var dıye gunahını bıle aldım ama akşam bızım dukkanın onunden sekeleyerek gecti. Arkasından baktım baya topallıyor, merak ettım aradım ne oldu gecmış olsun dedım. ''Gece 3 cıvarı su ıcmeye kalktım, dusup bayılmısım.'' dedı. Duserkende ayagını zedelemış, butun gecede sabaha kadar agrıları gecsın dıye ıgne yapmışlar uyumus. Yanı ben duayı bıtırdıgımde saat 2:59'du, o 3'de oldu dedı. Bana cok ıyı davranmadı, donmedı de ama bu olanlar benı cok korkuttu. Cunku ben sadece donmesı ve yaptıgından pişman olması ıcın dıye bılıyordum.

alexandra
18.02.2011, 00:39
İlk onun adı olacak, sonraki de annesinin adı.

Peki ikinci falan kendi adımız ve annemizin adı mı söylenecek? Ben yapıyorum 3.gün oldu ve bu şekilde yaptım.

arkadaşlar
vakti gece 12den sonra olsa daha iyi olur
kişi adını nereye yazma sorusuna gelince şöyle yapıcaksınız

mesela istediğiniz kişinin adı ahmet anne adı fatma diyelim
ahmet ibni fatma diceksiniz
burdaki fülan yazan yerlerede ilk istediğiniz kişinin adı sonra anne adı denicek

ilk fülana onun adı ve anne adı
2.fülana gene onun adı ve anne adı gelicek

Off başka bir kaynakta bulmuştum bunu orada ikinciye kendi adımız ve anne adımız söylenecek diyordu ve 3 gündür öyle yapıyorum. :( Ne olacak şimdi?

origanum
18.02.2011, 00:47
Off başka bir kaynakta bulmuştum bunu orada ikinciye kendi adımız ve anne adımız söylenecek diyordu ve 3 gündür öyle yapıyorum. Ne olacak şimdi?

Yeniden yapacaksınız tabi. Örneğin Fatma oğlu Ahmet diyeceğiniz yerde, Ahmet oğlu Fatma demişsiniz:D Pek çok kaynak yanlış tercümedir, o yüzden her kaynağa itibar etmeyiniz.

BattleFury
18.02.2011, 21:45
Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) ALLAHU MURADA VE LEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) AZABUN ELİMUN Bİ MA KANÜ YEKZİBÜNE Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ SERİÜL MÜCİBU (BIRDEFA OKURSUN)

Bunun Turkce olarak anlamlarını birisi verebilirse sevinirim. Tesekkurler. :)

wolf77
10.05.2011, 19:30
Bunu bu gece deneyecegim. Karim cocuklarimizi alip evden kacti. Cok seyler denedim, tutmadi. Bakalim insallah bu tutar. Benim bildigim bu sedidel batsi kelimeler baska bir uygulamada birisinden intikam almak icindi galiba...

serfiraz
10.05.2011, 21:24
Ya birşey söyleyeceğim, bunu bir yakınım eşi için okuyordu. Duayı ortada bırakmış, eşi de bu duayı görünce amacını okuyunca parlamı. Benim için mi okuyorsun felan diye kavga etmişler. Acaba duanın yan etkisi mi oldu ki?

darkangels
10.05.2011, 22:52
Ben tam bir sene önce sevgilimden çok severek ayrıldım.Bana yapmadıkları kalmadı ama çok seviyordum.Arkasından çok dua ettim geri dönsün die sabah ezanına kadar ağlayarak. Kısmet değilmiş belki de kadere bıraktım kendimi :(((

mehmet1975
17.05.2011, 22:27
Bu büyünün en büyük özelliği rüyada yaptıgınız kişiyi iyi yada kötü görüyorsunuz. Bağlama-celp için yapılmaz sadece sıkıntı vermek ve hastanelik etme ölüm korkusu verme gibi azap veren birşeydir. Evet zamanında yaptım ve yaptığım kişiyle şöyle bir diyalog geçti;

- ya dün gece hastaneye kaldırdılar
-alla alla hayırdır :)
- ya gece bir anda kalbim sıkıştı ölüm korkusu geldi
-ciddenmi geçmiş olsun sebeb
-test yaptırdım kolestrol çıktı
- cidden geçmiş olsun çok üzüldüm :)

ilinurhalife
22.06.2011, 15:50
Bu işe yarıyor arkadaşlar. Bende yaptım; gece 12:30 - 01:30 arası okumamı bitirdim. Uyumusum ve gece 3'de mesajı geldi.

angel_a
27.06.2011, 11:23
Anne adını bilmiyorsanız havva diyemezsiniz. Bütün işlemlerin bir uygulanış şekli vardır. Hepsini bir kenara atarak yaptığınız çalışmalardan yarar beklemek oldukça gülünç olur. Sevdiğiniz ya da size geri dönmesini isteidğiniz kişinin anne adını bile bilmiyorsanız nedne ilişki yaşıyor ve neden geri döndürmek için çabalıyorsunuz ki.

Arkadaşlar hemen yargılamayalım insanları. Bende birine yapmayı düşünüyorum henüz karar veremesem de ancak anne adından emin değilim. Emin değilim çünkü annesi çok küçükken onu terkedip gitmiş ve kesinlikle onunla ilgili ne konuşmak istiyor ne de sorulara yanıt veriyor. Annesi yaşıyormuş ama ben aylarca öldü biliyordum mesela. Benden kaynaklanan birşey değil ki bu.

Bu arada kesin olarak Havva diyemez miyiz?

saat
27.06.2011, 18:22
Yani şimdi bunun sevgiliyi döndürmek için bir etkisi olmadığı, sadece sıkıntı vermek amaçlı bir şey olduğu söyleniyor anladığım kadarıyla. Doğru muyum?

origanum
27.06.2011, 18:50
Bu büyünün en büyük özelliği rüyada yaptıgınız kişiyi iyi yada kötü görüyorsunuz. Bağlama-celp için yapılmaz sadece sıkıntı vermek ve hastanelik etme ölüm korkusu verme gibi azap veren birşeydir. Evet zamanında yaptım ve yaptığım kişiyle şöyle bir diyalog geçti;

- ya dün gece hastaneye kaldırdılar
-alla alla hayırdır
- ya gece bir anda kalbim sıkıştı ölüm korkusu geldi
-ciddenmi geçmiş olsun sebeb
-test yaptırdım kolestrol çıktı
- cidden geçmiş olsun çok üzüldüm

Yani şimdi bunun sevgiliyi döndürmek için bir etkisi olmadığı, sadece sıkıntı vermek amaçlı bir şey olduğu söyleniyor anladığım kadarıyla. Doğru muyum?

Üyemizin de açıkça belirttiği gibi birisini hastanelik edip ona ölüm korkusu yaşatmak suretiyle sizi düşünmesi amaçlıdır. Sevgilinin seveceği nereden çıktı? Eğer ona ölüm azabı yaşatmak istiyorsanız uygulayabilirsiniz. Sadece hastanelik olduğuyla kalır o kadar. Ölmez de başka birşey de olmaz. Sevdiğiniz size ettiği yüzünden başına bu sıkıntının takdiri ilahi sonucunu geldiğini düşünüp yanınıza gelebilir. Ne halde olduğunu da rüyanızda görüp öğreniyorsunuz. Veya bir şekilde haberdar oluyorsunuz. Ama burada aslolan yaptığınız kişinin size aşık olması değil sıkıntı çekmesidir. Sıkıntının sonucu haber olarak size döner. Yeterince çektiyse vicdanı size dönmesini söyleyebilir bir ihtimal. Daha öteye gitmez yani sevgi sağlamaz, mutluluk vermez. Amacı yaptığından dolayı pişmanlık duyduğu ve eziyet çektiğini haber vermesidir size.
Bazı kelimeler konunun yanlış anlaşılmasına neden oluyor diye açık olarak yazdım. Umarım bu sefer yeterli olmuştur.

sevimkoşkatilgeldi
27.06.2011, 19:02
Yapan kişinin bunu okurken kendini koruması gerektiğini düşünüyorum.

origanum
27.06.2011, 23:23
Yapan kişinin bunu okurken kendini koruması gerektiğini düşünüyorum.

Çok haklısınız. Sadece bunda değil tüm uygulamalarda yapılmalıdır.

bazı sitelerde ilk onun adı ve anne adı ikinci kendi anne adımız ve adımız deniyor gerçekten kafamız karıştı ??

Bunu konu içinde zaten cevaplamıştım. Hepsini okumadınız galiba.

nowarosta
28.06.2011, 11:26
Dua gördüğüm kadarıyla Arapça ve Arapçada önce anne ismi geçer.
Ya şedid el batşi bence fazla keskin hemde çok fazla, yaparken küçücükte olsa içinizde kötü fikir varsa veya haksızsanız geri tepme ihtimali yok denemez bile. :)

perihan
18.07.2011, 18:17
Duayı okudum ve uyudum sabah kalktığımda şöyle bir mail gelmiş;

"Ne olur daha fazla beddua etme çok kötü durumdayım."

Ertesi gece yine okudum. Bu sefer sabah kalktığımda upuzun bir mail atmış. Hayatının en büyük hatasını bana karşı yaptığını belirtmiş kısacası. Üçüncü günde yine upuzun mail atmış bazı sebeplerden dolayı o kişiyi engellemek zorunda kaldım. Engellemesem inanıyorum ki halen yazardı ve çok pişman olurdu. (Attığı mailler çok uzundu.) Yani dua kesinlikle işe yarıyor eğer gerçekten haklıysanız.

ruzucrezzaj
16.08.2011, 02:28
Arkadaşlar bu kuvvetlidir. Kesinlikle ayrılmış sevgili için yapılmalı.

Neden ayrılmış sevgiliye yapmamamız gerekiyor? Beni sevdiğini söylediği halde annesinin lafına bakıp benden ayrılıyor? Onu çok sevdiğim halde bana bu hatayı yapıyor ve beni sevdiğini de bana söylerken? Bu durumda yapmamam mı gerekiyor ? Lütfen cevaplar mısınız ?

Erkek için okunacaksa bin, bayan için okunacaksa ibni olacak ve bu dua kalp sıkıştırıyormuş.

Erkek için okunacaksa ibni , kadın için okunacaksa binti kullanılır. Yanlış bilgilendirmeyelim lütfen. :banghead::banghead::banghead::banghead:

aida monroe
16.08.2011, 04:41
Bunun etkisi hiç bitmiyor mu? Ya da diyelim ki sevdiğim bana döndü ama belli bir süre sonra ben istemiyorum. Geri dönüşü nasıl olacak bunun, madem bu kadar etkili?

blcknghtmr
16.08.2011, 16:20
Bu arada ben denemedim , arkadasımdan alıntı yaptığım için öyle geçmiş oraya.
Şu an baska bir dua ile ilgiliyim o yüzden o bitsin, sonra bu duaya başlarım. Çünkü 2'si birden ters tepebilir.

Peki bu bir bağlama aşk etkisi mi yaratıyor? Bir de ilk yazılanı 660 defa sonra alttaki uzun olanı tek bir kez değil mi? Akşam deneyeceğim kesinlikle!:smash:

şeniz123
01.09.2011, 12:53
Merhaba öncelikle,

Ben bu duayı okumak istiyorum fakat şuan başlayamam zaten. Bu dua madem sevdiğimiz kişiye sıkıntı veriyorsa bizimle ilgili, pişmanlık duyup depresif hallere giriyorsa şayet, bize geri dönmesi gerekmez mi? Çünkü ortada bir pişmanlık sözü geçmekte. Sıkıntı veriyor derken, sevdiğimiz insanı öldürücek derece değildir umarım. Çünkü sevdiğim insanın ölmesini asla ama asla istemem, bu kadar yoğun sıkıntı da birşeylerin yapıldığını gösterir zaten mantıklı olursak. Kişi anlar işlemi. Herneyse, söylemek istediğim sevgi ile ilgili bir dua olmasa bile bu duadan sonra barışan arkadaşlar oldu mu sevdiği insan ile. Pişmanlığı varsayarsak. Bu dua kişinin gerçekleri de görmesini sağlıyor sanırım. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

beyaz_melek
01.09.2011, 15:32
Arkadaşlar çok güzel bir paylaşım ama çok kuvvetli diyorsunuz. Karşıdaki kişiye zararı çok olur mu ve kesin tutar mı? Deneyen var mı?

ninfa
01.09.2011, 22:05
Bunu hristiyan olan birisi için okusam olur mu?

NECROCYBER
01.09.2011, 23:41
Ben denedim. Galiba psikolojik bunalıma girdi ve kötü oldu sonuc. Hatun face imi kurcalamış, eski fotolarımıza bakmış sonra bunalıma girince teyzesinin oğluyla beni arattı ve sadiyeden yani eski sevgilimden uzak durmamı istedi. Dedim sorun ne; ben her akşam gece 11-12 de yolunu kesiyormuşum falan. Ben hep o saatte evde olurum halbu ki. Çok şaşırdım acaba dedim hatun hayal mi görmeye başladı...

seda74
01.09.2011, 23:45
Bunu hristiyan olan birisi için okusam olur mu?

Bence olur. Yani bir arkadasim hristiyan birisine okumustu ve olmustu. :)

sezer18
05.09.2011, 01:53
Ben bugün okudum. Simdiye kadar cok ask majisi denedim hic biri olmadi. Bakalim bu olacak mi herkesin yazdigi gibi.

NECROCYBER
05.09.2011, 09:43
bBn daha önce acaba yanlış okudum da pek birşey olmadı. Mesela örnek veriyorum kızın adı sadiye, anne adı ise hasibe.

Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM FILAN BIN FILAN yazıyor ya onu şöylemi okumam lazım;

''Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM SADIYE BINTI HASIBE''

kristalangel
05.09.2011, 12:17
İnsan sevdiği kişinin saçının tek bir teline zarar gelsin istemez .
Ya aşık olduğunuza gerçekten emin misiniz siz ? Erkek arkadaşımla yaklaşık bir aydır ayrıyız fakat 6 gün önce bana ' Seni çok seviyorum ben , inş. inş. iyi olursun , senin varlığınla da mutluyum lan ben ' dedi ama gece yine tartıştık o ayrı bi durum tabi .
Bu konuyu açıp okumamın tek nedeni haksız yere terkedilmemdi , geri dönmesini çok istiyorum evet , konuyu açtığımda 1-2 yorumu okuduktan sonra duayı yazmak için elime kağıt kalem almıştım , okuyacaktım ta ki ;

Bu yorumu okuyuncaya kadar..
Ben her gün sevdiğim kişiye ' kendine çok çok dikkat et , yemene içmene dikkat et , yemek yememezlik yapma , terliyken soğuk su içme , terliyken klimalı ortama girme hasta olursun , sabah kalkınca aç karnına soğuk su içme , sabah birşeyler yemeden sakın işe gitme , soğuk suyla duş alma , bol bol meyve ye vitaminsiz kalma , gece yatarken üstüne muhakkak birşeyler al üşütürsün , işten çıkınca terli oluyorsun terin üstünde kurumadan hemen ılık suyla duş al , soğuk suyla duş alma hasta olursun yoksa ' diye söylemekten hiç bıkmadım , bıkmam da , üşütüp hasta olmasın diye neleri neleri düşünüyorum . Sırf size geri dönsün diye sevdiğiniz adama bu kadar azap çektirecekseniz hem onun bu kadar acıya layık olup olmadığını bi düşünün , hemde sizin ona layık olup olmadığınızı .
Benim burda bunları yazmaktan nerdeyse parmaklarım koptu ama bu yazdıklarımı okuduktan sonra bu duayı 7 gün boyunca okumaya çalışıp uykuya hasret kalmaya hevesliyseniz , yapabileceğim hiçbirşey yok .
Arkadaşımızın da dediği gibi ; Allah bile yarattıktan sonra karışmamış benim ne haddime.

benim
11.09.2011, 15:20
Ayrılan Eşim için siteden bir çok şey denedim. Hemde çok inanarak.Hepsinde yeni bir umut ve sonrası hüsran. 3 gündürse bu tekzibi deniyorum. Henüz etkisi bile olmadı.Hatta belki ters bile tepti. 7 güne tamamlayacağım.İnşallah hayırlısı olur.Yanlız bu tekzibi uygularken Abdest alıyormuyuz? Böyle bir bilgi yokta.

seda74
11.09.2011, 16:45
Abdest alinmali. Bu uygulama cok etkilli yani siz inanarak yaparsaniz kesin olur.

serfiraz
11.09.2011, 18:20
Şedidel batşi bazı muhabbet dualarının içinde de geçiyor.

mehmet1975
11.09.2011, 19:44
Ben her gün sevdiğim kişiye ' kendine çok çok dikkat et , yemene içmene dikkat et , yemek yememezlik yapma , terliyken soğuk su içme , terliyken klimalı ortama girme hasta olursun , sabah kalkınca aç karnına soğuk su içme , sabah birşeyler yemeden sakın işe gitme , soğuk suyla duş alma , bol bol meyve ye vitaminsiz kalma , gece yatarken üstüne muhakkak birşeyler al üşütürsün , işten çıkınca terli oluyorsun terin üstünde kurumadan hemen ılık suyla duş al , soğuk suyla duş alma hasta olursun yoksa ' diye söylemekten hiç bıkmadım , bıkmam da , üşütüp hasta olmasın diye neleri neleri düşünüyorum .

Valla adama bunları yapıyorsan bu tavsiyelerde bulunuyorsan durum ilginç. Annelik le sevgilli olmayı karıştırmışsınız. Enerjinizi ileri ki yıllarda dogacak çocuklarınıza saklasaydınız. Okurken ürperdim açıkcası, herşeye karışan bir kız arkadaşım olacagına ömür boyu yalnız kalmaya razıyım.(işyerime gelip sırtıma havlu koyarmış falan)..
Siz bu işlemi yapmayın ama yapanlara da engel olmayın. Buraya gelen herkes bilinçli ve anlayarak geliyor. Biz sayfalarca yapmayın günahtır yanarsınız yorumlarını okuduk ve sıkıldık. Kolay Gelsin.

Mehmet Özer
20.09.2011, 15:40
Bende yaptim her iki tarafada tesir ediyor . Sonunda esinizle aranizda kavga cikiyor

dervin06
28.09.2011, 23:57
Bu dua kesinlikle işe yarıyor.

lamour
07.10.2011, 19:02
Ben bu duanın son günü çok kötü korkutuldum, kendime gelemedim. Çok keskin bir dua. Bunun sebebini bilen var mıdır yardımcı olursanız sevinirim. Yaparken bir kere düşünmek lazım.

alibilge
12.10.2011, 15:38
Ben bunu dün gece uygulamaya başladım abdestimi aldım karanlıkta odamda ağır tütsüler yakıp okumaya başladım.Daha sonra uyudum gece rüyamda niyetine okuduğum kişi beni aradı seni çok özledim dedi ve ben soluk soluğa uyandım lütfen anlayan birisi yorumlayabilirmi????

4eversk88
13.10.2011, 00:23
Bu bin ve ibni arasında ki fark nedir arkadaşlar biri bin yazılır demiş bir başka kişi ibni ben anlayamadım. Mesela bir erkek için söylediğimiz zaman hangisini söylüyorum; örneğin ayşe oğlu ahmet demek için ahmet bin ayşe mi yoksa ahmet ibni ayşe mi deniliyor ??

lexi
15.11.2011, 20:15
Hiç sevgili olmadığınız ama sevginizi o kişiye belirttiğinizde, size olumlu yanıt vermeyen kırmadan uzaklaştırmak isteyen birine de yapılabilir mi acaba çok seviyorum çünkü?

Gölgemsin123
05.12.2011, 01:07
Selamlar arkadaşlar bu duayı 7 gün boyunca yaptım. Şimdi bekleyecek miyim yoksa okumaya devam edeyim mi? Bir gelişme yok sorunumda ve ne kadar beklemem gerekiyor?

sila_birol
05.12.2011, 04:48
Az evvel okumak istedim fakat içimi fena halde bir korku kapladı. O degil evde yanlızım ,tuhaf tuhaf sesler gelmeye başladı çığlık gibi. Valla ben korktum, her ne kadar davamda haklı da olsam yüce Rabbimin adaleti büyük. Bence okumak isteyen arkadaşlarda bir kez daha düşünsün. Korkmasam, o sesleri duymasam belki devam edecektim ama bu da bence bir işaretti.

Gölgemsin123
05.12.2011, 13:57
Acaba benim soruma cevap verecek kimse yok mu? bu duayi 7 gün boyunca düzenli yaptım. Bana bir ağırlık veya korkutma olmadı. Şimdi süreyi tamamladım beklemeli miyim yoksa devam edeyim mi okumalarıma? Karşı taraftan bir haber yok veya ne kadar beklemeliyim tekrar başlamak için?

seda74
05.12.2011, 22:20

Arkadaslar ben duada bir hatta oldugunu okumustum bir yerde. Murada yerine aslinda marada olacakmis. Maradanin anlami ise hastalanmakmis. Acaba bu dogru mudur?

tgc
07.12.2011, 18:56
Konuyu sonuna kadar okudum. İlk başta yapmak için duayı print edecektim ama ona cezasını Allah zaten verir. Benim bu duayı ona okumam benimde canımı sıkacaktır. En kötüsü eğer birşey olursa çekeceğim vicdan azabını bir an düşünmem yetti. Şimdi siliyorum duayı.

Bu arada konunun başlığına dikkatinizi çekmek istiyorum, forumda yazılanlarla konunun başlığı alakasız. Yetkililerin dikkatine...

kurtyıldızı
07.12.2011, 20:30
Bu kahır duası...Birinin pişman olup size dönmesi için değil,birine beddua için okunur..Ama kesinlikle çok haklı olmanız gerekir.Eğer haksız yere yaparsanız bedduanız size döner..Perişan olursunuz..Bence bilgi veren kişilerin eğitimlerinden yeterince emin olmadan sağdan soldan bulduğunuz ve ne anlama geldiğini bilmediğiniz şeyleri okumaya-denemeye kalkmayın

edna
07.12.2011, 22:29
Vallahi ben okudum. Çok da haklıyım zerre kadar ne iç sıkıntısı hissettim ne de başka bişey. Ki ben çok sevdiğim sevgilim 1 yıldır ayrıyız geri getrimek için bile herhangi birşey okumaya niyetlensem engellenir sıkılır okuyamazdım mesela şahmeranı okuyayım dedim sevdiğim gelsin diye sadece 1 gün okuyabildim 2. gün engellendim. Ama bu uygulamayı bana gerçekten çok büyük haksızlık etmiş biri için bugün okumaya başladım ve hatta iki kez okudum bugün en kısa zamanda 7 ye tamamlamak istiyorum. Allah verir de ben görmek, bilmek ve şahit olmak istiyorum.

lost_87
08.12.2011, 01:20
Bunu birkaç kere uyguladım ancak gözümle görmedim ama bir iki defa odada varlık hissettim sanki bişey yanımdan geçiyor gibi ve hemen ayetel kürsü okudum. Kişiyle iletişimim olmadığı için işe yaradı mı bilmiyorum ama okuyacaklara tavsiyem korunsunlar.

arzuhal
08.12.2011, 04:36
chillout doğrusuyla yazarsanız sevinirim.ben bu duayı yapmak istiyorum eğer büyü değilse dinimizce haram olan bir şeyide pek yapma taraftarı değilim.bir sorum daha olucak eğer ben şuan beraber olduğum kişiye yapıcam son günlerde ilgisi biraz azaldı her an ayrılık bayrağını çekecek gibi duruyor günde 1 kez zorla arıyor ben ısrarla ararsam oda yapabilirmiyim bir sakıncası olmaz dimi?ikinci sorumda annesinin adını bilmiyorum.şimdi insan görüştüğü kişinin anne adını bilmezmi derseniz ailesiyle 2 yıldır görüşmüyor ailevi sorunlar yüzünden anne ve babasıyla arası baya soğuk bu yüzden pek ailesinden konuşmuyoruz yarasına tuz basıp acısını deşmek istemediğimden bende hiç açmıyorum şimdi durduk yere soramamda zaten günde bir kez 2dk anca konuşuyoruz.havvadan olma diyerek söyleyebilirmiyim duanın içinde?

Bu dua ile büyüyü cok rica ediyorum kardesim karsilastirmayin.anladigim kadariyla.Büyü hakkinda hic bilginiz yok,Sadece icinizde bir korku var.bir söz vardir aglamayan bebege emzik verilmez derler.Iste buda öyle bir sey.dua etmeden,allahtan her derdimize care vermesini bekleyemeyiz.dua ederek <ALLAH KABUL ETSIN<DIYE SONUNU AMIN diyerek bitirir.bekleriz..ama büyü babbaska bir durum o zorbalikla elde etmeye girer.HAYIRLI GECELER:driving:

gizlimabetperisi
08.12.2011, 13:10
Buradaki hak ve hasızlık neye göre? Bir durum sizin için haklı olabilir ama karşı taraf için sizin bu düşünceniz haksızlık niteliğinde olabilir. Bence belki size dönmemesi daha hayırlı bir kişiyi bu şekilde zorlamak niye?
Ne ekersen onu biçersin. Burada bu şekilde bir etkinlik yaparak yaşaman gereken durumdan kaçtın diyelim oradan alacağın bilgiyi, dersi alamadıysan bir şekilde başka bir durumla yine o bilgiyi ve dersi alacaksındır. Bu nedenle yaşamda hiçbirşeyden kaçamayız. Gitmesi gerekiyorsa bırakın gitsin. Şimdi diyecek ki bazı arkadaşlar söylemesi kolay. Elbette ki kolay değil ama kendimizi daha başka güzel olaylara da bu şekilde kapatmış oluyoruz farkında olmadan. Zaman geçiyor ve güzellikleri bu şekilde belki ötelemiş oluyoruz. Bence adım atmadan önce kendimize ve karşımızdakilere zaman tanımamız gerekir. Sakinleşip, aydınlık bir zihinle konu üzerinde tekrar düşünüp birşeyler yapmak daha hayırlı.
Syg.

tgc
08.12.2011, 13:41
Bir arkadaşım büyük Haksızlığa uğradığı için ona bunu tavsiye ettim. Ya Şedidel Batşi demeden önce ''Bismillahirrahmanirrahim'' ve sonunda Amin diyecek Mi Acaba? Yani 660 kere de besmele çekecek mi?

Gölgemsin123
08.12.2011, 16:31
Şimdi bütün okumalarımı yaptım, ne yapmalıyım diye sormuştum. Bekleyeyim mi devam mı edeyim okumalarıma cevap gelmedi. Ama bende bir gelişme oldu. Sevgilim aradı ve çok şiddetli bir kavga ettik. Artık herşey bitti sanırım. Hem suçlu hem güçlüydü bu nasıl oldu anlamadım.

tgc
13.12.2011, 12:03
Arkadaşlar, duayı arkadaşım okumuş. Erkek arkadaşını dün hastaneye kaldırmışlar, kalp krizi geçirdiğini sanmış. Hayatta hastaneye gitmeyen adam hastaneye gitmiş ve bütün taramalar yapıldıktan sonra doktor hiçbir şeyin yok demiş. Çok mu sıkıldın sen kafaya birşeyleri mi taktın demiş. Yani okuyan arkadaşımda 1 hafta sonra etkisini görmüş.

gülşahhhhhhgönenbaba
14.12.2011, 16:51
Cok haksızdı ben yaptım ama beni bunalıma soktu, içimi kararttı. 3 gün yapabildim, bıraktım.

derrin
15.12.2011, 16:18
Arkadaşlar sakın olakı denemeyin çünkü yapılan işin karşı tarafı etkilediğini düşünüyosunuz ama malesef yapılan bi şekilde sizede sıkıntı yaşatıyor.Olmadık bi olayla karşılasabiliyosunuz kısacası karşı tarafı sıktığı kadar sizide etkiliyo yaşadım ve gördüm sakın arkadaşlar belkıde benımkı vesvese olabılır hanı bunu okudum ıste bak bole oldu gıbı dusunmuste olabılırım ama ben bunu yasadıgımı kesınlıkle bu duaya baglıyorum cunku o aksam okudum o gece sıkıntı yasadım bukadarıda tesaduf olamazdı.

tgc
15.12.2011, 16:25
Benim arkadaşım çok haklı yere bu duayı okudu ama gerçekten haklıydı. Duayı okurken son derece rahat okuduğunu hatta gece hiç olmadığı kadar rahat uyuduğunu söyledi. Herhangi bir sıkıntı, stres yaşamadı. Hatta karşı tarafa etkisini bile gösterdi. Ama bütün sayfalarda yazılan şu ki "Haksız yere okumayınız". Ters teper.

erbainnn
16.12.2011, 17:25
Korkmayı gerektirecek bir şey yok, sayı az biraz yüksek. Okudukça frekansınız değişecektir belki ama rahatsız edecek birşeyler çağırmazsınız kendinize. Tabi kendi kendinizi korkutmazsanız. Haksızlık konusuna gelince tabi ki masum birine yaparsanız sonuçlarını göze alırsınız.

FerdeLance
16.12.2011, 20:56
Arkadaşlar belki haddime değil ama bütün yorumları okudum gerçekten üzülüyorum. "oo güzelmiş bir deneyeyim" gibi yorumları görüyorum. Çoğunun çok bilgisiz olduğunu düşünüyorum bu konuda ben de çok bilgili değilim. Asıl bu yüzden hiç yanaşmıyorum böyle şeylere. Ama kendinize zarar vermeyin biraz düşünün vicdanınızı dinleyin. Onun yaptıklarını yanına mı bırakayım diye düşünüyorsunuzdur ama ben de çok kötü şeyler yaşadım hala sevmeye devam ediyorum ve sevdiğim birine böyle bir şeyi nasıl yaparım. Düşmanım da olsa yapamam ki. Şu ana kadar hep onun da benim de mutlu olmamız için yaptığımız hataları bir daha yapmaması için dua ettim. Sana ne diyebilirsiniz benim kesin kararını vermiş hakkında zaten bir şey demem doğru olmaz ama hiç bir bilgisi olmayanlara içimden gelenleri yazdım. İyi forumlar :)

erbainnn
16.12.2011, 23:16
Zaten bir deneyeyim yazan kişinin sonuç alabileceğine kesinlikle inanmıyorum. Önemli olan bir nokta gizliliktir.

Gölgemsin123
17.12.2011, 16:35
Bu duanın bana hiç bir etkisi olmadı. Aksine dahada işler karıştı, çok şiddetli kavgalar yaptık. İnanın arkadaşlar o kadar haksızlığa uğradım ki. Ama bu dua iyi gelmedi bana aksine sevgilim daha da sinirli ve kaba olmuştu. Acaba duanın etkisinden mi bana o kadar kaba ve hırçındı? Bana söylemediği şeyleri söyledi, hakaretler etti. Ne yapmam lazım acaba bundan sonra?

Fidan41
17.12.2011, 17:14
Sana katılıyorum gölgemsin123 sanırım yanlış birşey yaptın ters tepti büyük ihtimal inşallah düzelir tekrardan.

HUYSUZ LADY
17.12.2011, 17:28
Bende yaptim ama bir değişiklik olmadi. Ne kadar zamanda tesiri oluyor acaba?

foxx
17.12.2011, 20:21
Yapmadan önce 2 kez düşünün. Ben kendimi sizlere örnek sunacak olursam; bir sınavda olduğunuzu unutmayınız fakat şu gerçek ki kalpten içtenlikle dileğinizi yapınız. Yürekten inanarak gözünüzden dökülen yaşlar sizin için bir sınavdır; asla pes etmeyin, sabırla gönülden sürdürün. Çareyi bilmediğiniz çözümlerle değil yürekten ihlasla yapın ve inancınız daima sizi bir adım dileğinize ulaştıracaktır ve asla unutmayınız ki hayırlısını isteyiniz. Olmuyorsa pes etmeyin. Sevginizin arasına giren şeytanla savaşın, zafere ulaşıcaksınız. Işık sizsiniz. Saygıyla.

Gölgemsin123
19.12.2011, 17:53
Yapmadan önce 2 kez düşünün. Ben kendimi sizlere örnek sunacak olursam; bir sınavda olduğunuzu unutmayınız fakat şu gerçek ki kalpten içtenlikle dileğinizi yapınız. Yürekten inanarak gözünüzden dökülen yaşlar sizin için bir sınavdır; asla pes etmeyin, sabırla gönülden sürdürün. Çareyi bilmediğiniz çözümlerle değil yürekten ihlasla yapın ve inancınız daima sizi bir adım dileğinize ulaştıracaktır ve asla unutmayınız ki hayırlısını isteyiniz. Olmuyorsa pes etmeyin. Sevginizin arasına giren şeytanla savaşın, zafere ulaşıcaksınız. Işık sizsiniz. Saygıyla.

İşte o şeytanı nasıl yok edeceğiz acaba?

foxx
19.12.2011, 20:29
yazını şimdi gördüm sahip olduğumuz herşey düşüncelerimizde olgunlaşır ilk önce,beyine yanstılmış hayali görünümler.size en iyi örnek verecek olursam yine ben olayım.hayali akımla anlatmak istemiyorum.birini çok seviyorsun ve bir zamanlar çok iyidiniz,birbirinize sözler veriyorsunuz hiç ayrılmamak üzere sanki hiç bitmeyecek bir hayata kadeh kaldırıyorsunuz.birini severken yürekten bağlandın çünki sen hep olumlu tarafını düşündün.olumsuz düşünemedin biran aşkına odaklanıp acılarını unuttun.fakat bir gün nedenini bilmediğin birşey sizi kopardı.neden mi istiyorsun? o beni aldattı senden nefret ediyorum,gururumla oynadı dersin.ya o ne der? sen sıradan birisin seni farklı sanmıştım sıkıldım senden yeni tarz konuşmalarıyla triplerinden bıktım be..der ve geçer.nedenleri bunun gibi şeyler olsa gerek.ama! değildir hiçbiri çünki siz bu hayatta herzaman yönlendirilmiş fikirlerle yaşadınız.kendi özgürlüklerinizle değil.ama siz buna KADER dediniz ve boyun büktünüz günlerce yas tuttunuz.ama her defasında birşey unuttunuz?peki ney o şey nedir..? belkide biliyorsun kendine anlatamıyorsun ifade edemediğin duyguların seni bir odaya sürükleyip mahkum etmiş.sevdiğinin sana dönmesi için duamı ediyorsun?
yada ağlıyıp bilmediğin şeylerle gideni geri getirmeye mi çalışıyorsun niçin bu kadar kendini yoruyorsun?işte bilmiyorsun hep karşınızdaki kişiyi kendiniz sandınız.değerli olan insanları umursamadınız.dünyanın zevkine,şehvetine,ve güzelliğine aldanıp gözlerinizi
değersiz bir insanla kör ettiniz.kendi yarattığınız hayali bir dünyanızı normal olan bir dünyada gerçekleştirmek istediniz fakat başarılı olamadınız çün ki:siz izin verdiniz bunu siz istediniz fakat pişman olduğunuzu sonradan anladınız..etkisinde kaldınız beyninizi hasta edicek film kareleri yarattınız.O nu siz yarattınız düşüncelerinizde ve adına şeytan dediniz.sizi bitiren asıl düşüncelerinizdi.şimdi ise gittiginiz yol oldu.
Tekrar başa sarabilir misin bir filmi ? Evet
Herşeyi başa geri sar düşüncelerinde ilk tanışma anına o güne..
Ve o karanlık odanda düşün bir kere ama derin..herkes de olan özellik onda varmıydı?
Yoksa farklımıydı? hayat sana istediklerini vermesini mi bekliyorsun? Bekleme seni hasta edicektir.zehri yok et panzehir sensin kurduğun düşler.
Ve kendine ''şunu de:gerçek şefkati,sevgiyi,doğru olanı mı yaptım? buna cevap verebiliyorsan ne demek istediğimi anladın sanırım.veremiyorsan,karsındaki insanın seni hasta ettğine razısın ve bunu çekmek istiyorsun demektir.
''ve kendimce bir cevap:dünya bir hastane ve bizler kendini kaybettiğimizde o hastaneye gireriz ki.çıkış için bir kapı vardır yalnız bizler ordan sağlam çıksak bile ruhumuz daima hasta kalacaktır.

'onu kaybettim ve ruhum hasta yalnız geçirdigim gün sayısı 3 yıl 16 gün'

saygımla foxx

Gölgemsin123
20.12.2011, 00:29
Sayın Foxx yazdıklarınız çok mantıklı..mantıklı düşünürsek öyle fakat bilirsinizki bu tür konularda mantık bi işe yaramıyo sadece kalbinin sesini dinliyo insan...inşallah bende mantığımı dinlicem artık ..bu yazdıklarınız benim gözlerimi açmamı sağladı teşekkür ederim size..değmeyecek biri için boşuna uğramanın ne anlamı varki..Saygılar

freedom
20.12.2011, 10:18
Bir Arkadaşım Büyük Haksızlığa Ugradıgı İçin Ona Bunu Tavsiye Ettim. Ya Şedidel Batşi Demeden Önce Bismillahirrahmanirrahim Ve sonun Amin Diyecek Mi Acaba? yani 660 kere de besemele çekecekmi?

Bu konuyu ben de sormak istiyorum. Zikir oncesi ve dua oncesi Bismillahirrahmanirrahim ve sonunda Amin denecek mi?
Tesekkurler

tahita
20.12.2011, 12:51
diyalimki bunu bir bayan bir erkeğe yapacak ilk isim belirtilecek olan kısıma

Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM ahmet BIN zehra (zehradan doğma ahmet dedik.)

ikinci isim istenen yere ise ;

ALLAHU MURADA VE LEHUM ayşe BIN semiha ( önce işlemi yapacak yani ahmeti kendisine baglamak isteyen kızın ismi sonrada işlemi yapacak olan kızın annesinin adı okunacak değil mi?

konuda bilgili arkadaşlarıma danışmaktayım.
Katılıyorum.Örneğin "Amanda" adında ki kadın "Arthur" adındaki sevgilisinin dönmesi için yapmak istiyor.Bir bilen yardımcı olabilirmi?

kürşatökmen
20.12.2011, 20:19
uygulamadan netice alan varmı

dertli çoçuk
07.01.2012, 05:01
benim bildiğim kadarıyla bu muhabbet duası degildir yinede iyice araştırın bence

forumcuali
07.01.2012, 14:21
fox kardeşim kesinlikle doğru söylüyorsun. Bende çok sevdim kendi dünyamda sadece ona odaklı yaşadım ama sonuç hüsran Rabbime dua ediyorum bu kepazelikten kurtarsın diye. Çok zor günler geçiriyorum sevip senelerimi verdiğim kılına kıyamdığım birini birgün gelip dingilin biri kandırıverdi hiç düşünmeden yusuf misali, sevdiğim beni kör bir kuyuya bırakıverdi. Bu duayıda aslında sevdiğim için değil onu kandırıp bana zulmettiğini düşündüğüm insan için yapacaktım ama büyü diye emin olamadım.
Birde bu Buruç süresinin 12. ayetinden alıntı: ben o ayeti komple okumayı daha uygun gördüm. Rabbim yanlış işlerden uzak tutsun amin..

emrebesli
11.01.2012, 23:02
bunu yapmak ıcın aralıgın 7sı sart mı

thales
13.01.2012, 20:57
bunu yapmak ıcın aralıgın 7sı sart mı
İyi okursanız aralığın 7 sine kadar yapılabilir , sonra yeni bir arabi ay başlıyor diyor. Kaldı ki bunun aralık ayı ile sınırlı oldugunu hiç sanmıyorum, Arabi ayların küçülme evresinde okunabilecegi manasını cıkarttım ben açıkçası..

Benim merak ettiğim , konu başlıgında sevdiğinin büyü pişmanlıkla dönmesi için diyor ama sonra yazılan yorumlara bakınca sanki sevdiğine sıkıntı ve acı vermek anlamını çıkardım. yanılıyormuyum ?
Ve son olarak venüs saatlerindemi okunmalı yoksa güneş doğarken mi ? Ve korunma ve abdest alma gereklimi :/

ragmenim
15.01.2012, 18:29
bu duayı okudum...ama değişen bişey omadı bugün son gün yani 7.gün.hala bi msj yada arama olmadı.ama bende bazen kalbim duracak gb çarpıyor.eskiden yani onunlayken böyle olduğum zaman beni düşündüğünü söylerdi.ama şimdi duamın son günü ve hala bişey yok.napıcam.bitirdikten sonra biraz ara verip tekrarmı devam etmeliyim?yada ben dayanamayıp bi msj mı atsam.kafam çok karışık..:(

göçmenoğlu
30.04.2012, 11:01
pişman olup geri dönmesi.....!!!

yok kardeş almayım kalsın...bu kadar uğraşmaya değmez....onun pimanlıkla geri döndüm desede ne eski sevgisi kaldı nede eski ben orhan...sadece aklımda açık artırmayala satışa çıkardığı satılık sevdası birde ona yazdığımşiirler kaldı ondan geriye kendisinin pişman olup geri dönmesine gerek kalmadı bence....

bursalı
23.07.2012, 11:45
bana bu duanın yapım şeklini iyice açıklarmısınız rica etsem

hazarfen
23.07.2012, 12:48
Ben bu duanın, konulara bakarken düşmanı pişman etmek içinde kullanıldığını gördüm. Yani okuduğunuz kişinin pişmanlık duymasını ve sıkıntı çekmesini sağlıyo ama bu etkinin sonucu tam olarak ne olur orası kesin olmaz sanırım. Pişmanlık duyubilir bu pişmanlık sonucu başka hisselere düşebilir ama bu hissettikleri yüzünden size dönmeyebilir. Sonuçta pişmanlık yaratıyo aşk yaratması için okunan bi şey degil. Ve sizi tanıyan birine uygulamanız mantıklı olur hatta aşk içinse eski sevgilinize yapabiliceğiniz bir uygulama ama ne kadar etkili olur bilmem. Belki sonradan ona söyliyceğiniz yada yapıcağınız şeylere yardımcı olur yarattığınız pişmanlık hissi.

Lovememore
21.09.2012, 03:44
Anne ismini bilmiyorsak ne yapacağız ?? :/

dokuz
21.09.2012, 04:10
Anne ismini bilmiyorsak ne yapacağız ?? :/

yanıtları okuyarak sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

hasan06
21.09.2012, 21:19
arkadaslar ben denedim olumlu sonuc aldım . okuduğum gecenin sabahı bana mesaj attı. 4:30 AM gibi başladım 5:40 AM gibi bitti ve uyudum sabah 9:20 de bana mesaj attı

mercanada
22.09.2012, 01:45
Bu kesinlikle dua değil ,uygulama gereği büyüdür.
Sevdiği insana yada eski sevgilisine uygulamayı düşünen arkadaşların yorumlarını okudum.
şaşkınım şu an. Bence ,kendinizle çelişirsiniz bunu yaparsanız.Çünkü acı ,ızdırap verebilecek bir uygulama.
Bir zamanlar çok sevmiş olmanız hürmetine dayanarak bile yapmamanızı tavsiye ederim.
insanlar yollarını ayırabilir, insanların duygusu değişebilir,bir çok neden olabilir.Hakkaniyet böyle aranmaz ki ?...
konuşur ,anlaşmak istersin,kendini ifade edersin yada edemezsin ama karşındakine acı vermek ,kısasa kısas yapmak bana hiç doğru gelmedi.
Bu işler iki uçludur.kişiyede zarar verir.
Herkes kendi iradesiyle ve isteğiyle hareket eder,kimse karışamaz ama yorum yapamadan geçemedim.
Hakkaniyetin bu şekilde ceza verilerek aranacağına inanmıyorum.
Bu savaş !
O size haksızlık etti siz ona acı verin pişman olsun canı yansın
Sonra ?
Sonra dost sohbetlerinde iyilik, güzellik üzerine kuru konuşmalar yapmaya devam sanırım...
tavsiyem kimsenin bile isteye kimsenin canını yakmaması ...Allah doğruyu görür ve bilir.
Sayın Chillout ; çok yalın ve iyiniyetli yorum ve tavsiyelerinize teşekkür ederim.
iyi akşamlar,

Lilium
29.09.2012, 18:04
Acı vermek falan değil istediğim yıllarca bana yaptıklarını biraz olsun anlasın istiyorum telefon başında geçen saatlerimi dinmeyen gözyaşlarımı anlasın defalarca sebepsiz terk edip gidişlerinin bana nasıl acı verdiğini anlasın istiyorum...

golgelerkralligi
30.09.2012, 14:25
yalnızca 1 gece okudum gözümü kapattığımda ayak sesi geldi kulağıma biri bana yaklaşıyor gibi, gözümü açınca yok oldu, tekrar kapattığımda kapı tokmakla çalınmış gibi çaldı bunu da gözüm açılınca duymadım izleyen göz var gibi oluyor tüm gece, ama ertesi gün arayan soran olmadı tekrar etmedim

hasan06
10.10.2012, 23:13
yalnızca 1 gece okudum gözümü kapattığımda ayak sesi geldi kulağıma biri bana yaklaşıyor gibi, gözümü açınca yok oldu, tekrar kapattığımda kapı tokmakla çalınmış gibi çaldı bunu da gözüm açılınca duymadım izleyen göz var gibi oluyor tüm gece, ama ertesi gün arayan soran olmadı tekrar etmedim

slm kardeşim bende bu dua yı okuyorum. ilk okuduğum zaman 1980 kere okumuşum yani yanlış anlamıştım ama öyle bir nefretle okumuşum ki gece okudum eski sevgilim hemen sabahı bana mesaj attı sonra ben devam ettim okumaya beni aradı ben cvb vermedim sonra gece bir gece bana mesaj attı ruhum daralıyor beni ararmısın diye şu sıralar okumuyorum diye ses seda kesildi demem o ki kardeşim okudum zaman içimde çok büyük kötü bir enerji hissediyorum ve senin dediğin gibi sanki biri beni gözetliyor gibi hissediyrum bir keç defa mutfaktan yere düşen çatal bıçaklarda var yani uyurken sanki gözümü açsam burun burana gelicekmişim gibi bir hisde var içimde

AJA
11.10.2012, 00:15
Bir büyüyü yapmaya kalkmadan evvel detayına kadar belki de günlerce bunun üzerinde araştırma yapmalısınız. Hah bak bu benim tam aradığım tam benlik deyip hurraaa haydi başlıyim buna olmaz .. Önce ne yaptığınızı bilmek zorundasınız.Sonra başıma o geldi bu geldi kapım çalındı ses duydum rüya gördüm dudağım uçukladı ruhum daralıyor psikolıjim bozuldu doktoramı gitsem ne etsem der durursunuz.. Bunlar bir yemek tarifi değil ki hadi olmadı at çöpe.. Büyüyü herkes yapabiliyor olsaydı eğer aman Allahım hayal edemiyorum :)

İyi forumlar..

uqur
20.11.2012, 03:48
Verceğim esmalar cok kuvetlı olup haksız bırıne yapıldıgında sahıbını kesıcek kadar tehlıkelıdır yaparken ıkı kere dusunmek haksız yere kullanılmaması ıcap eder matluba son derece sıkıntı verıp sızı dusunmesı ve vıcdan azabı cekmesını saglar...

YA ŞEDİDEL BATŞİ 660 DEFA ARKASINDAN

OKURKAN KESINLIKLE HAKSIZ BIRI ICIN YAPMAYIN BASINIZA FELAKET ACARSINIZ

uqur
20.11.2012, 03:50
"Ya şedidel batşi", Büruç suresinin 12. ayetidir. Şedidel, şiddetli, sert Batşi ise kıskıvrak yakalayan anlamına gelmektedir. Ayetin Türkçe açıklaması ise "Doğrusu, Rabbinin yakalayışı şiddetlidir" şeklindedir.

"Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun" ise (tamamı bu şekildedir.) Bakara suresinin 10. ayetidir. Anlamı ise " Kalplerinde hastalık vardır. Allah da onların hastalığını arttırmıştır. Yalan söylemelerine karşılık onlara elem verici bir azab vardır."

bence bu büyü degil, yani sonucta Bakara suresinin ayetleri ve bir aileyi yuvayi kurtarmak adina, misal aldatan yada esine kötü davranan biri icin bu ayeti okuyup, Allah'tan yardim istemekte "bence" sakinca yok. Yine en dogrusunu Allah bilir.
Farkli düsüncelerde olan ve bu konularda bilgisi olan arkadaslarinda yorumlarini merak ediyorum.

eveningsun
28.11.2012, 13:33
Bunu müslüman olmayan biri de yapabilir mi?

göçmenoğlu
28.11.2012, 13:51
Pişman olurda bir gün dönerse bana geri, gönül kapım her zaman açık olmayabilir kendisi düşünsün gerisini, Duaya gerek yok...

ahya
28.11.2012, 20:42

bence bu büyü degil, yani sonucta Bakara suresinin ayetleri ve bir aileyi yuvayi kurtarmak adina, misal aldatan yada esine kötü davranan biri icin bu ayeti okuyup, Allah'tan yardim istemekte "bence" sakinca yok. Yine en dogrusunu Allah bilir.
Farkli düsüncelerde olan ve bu konularda bilgisi olan arkadaslarinda yorumlarini merak ediyorum.

Sayin Uqur,
hür iradeyi etkileyen hersey büyüdür.

Beni oku (http://www.gizlimabet.com/threads/92-Dikkat-Havas-B%C3%BCy%C3%BC-Dua-Okumadan-Ge%C3%A7meyin)

Sevgiyle

albus
28.11.2012, 22:20
Evet, hür iradeyi kısıtlayan bir durum.
Minareye kılıf uydurmaya ne gerek var?

cevriye
28.11.2012, 22:31
Herkesin düşüncesine saygım olduğunu belirtmek isterim. Ancak unutulmamalıdır ki yapılan her uygulamanın sonuçları vardır ve bu sonuçların ağırlıklarını taşımak bazen oldukça zor olmaktadır. Ben sevgi ve başkasının iradesini etkilemeye yönelik uygulamaların doğru olmadığını düşünüyorum. Yapmadan önce iyi düşünmenizi tavsiye ederim.

moskov
04.12.2012, 01:11
bu filan bin filan kısmına ne yazıyoruz ben sadece onun adını biliyorum annesini adını sormak hiç aklıma gelmedi :)

tort
21.12.2012, 19:42
Ya şedidel batşi'' 600 defa demiş sadece duayı okusak olurmu şimdi 600 defa okumayam (filan bin filan) demiş ilk önce onun adını söyleyip sonra kendi adımızı mı söylücez biraz aldınlatalım şahane bir dua

melek22
26.12.2012, 19:44
Ya şedidel batşi'' 600 defa demiş sadece duayı okusak olurmu şimdi 600 defa okumayam (filan bin filan) demiş ilk önce onun adını söyleyip sonra kendi adımızı mı söylücez biraz aldınlatalım şahane bir dua
Önce onun adı sonra kendi adınız.

Pardon siz başka birşey sormuşsunuz sanırım, anne ismi ile onun ismi olucak arasında da bin veya binti

thales
26.12.2012, 20:39
Döndürülmek istenen kişi bayan ise ; Onun adı binti Onun Anne adı
Döndürülmek istenen kişi erkek ise ; Onun adı bin Onun Anne adı

azade
26.12.2012, 21:09
bunu deneyen varmı acaba deneyimini paylaşsa bizimle

mavii
30.12.2012, 22:22
Yukarıdakı duayı denedım ama 3 yıl nce bosandıgım esım gerı dondu halbukı ben sevgılımın gerı donmesını ıstıyordum acaba neden boyle bır etkı yapmıs olabılır bana bılgı verebılecek bırısı varmı arkadaslar????

cansu3423
31.12.2012, 01:28
Dun bu saatlerde inanarak yaptım ve sonuç tahminimde ötesinde gelişti.Pireyi deve yapan adamın sanki kafasına taş düsmüstü.Cok degişik davrandı bana 6 ay boyunca hiç bukadar iyi davranmamıstı ve hic bukadar beni sevdigini bensiz yapamadıgını söylememişti.Bugun hep benimle gezdi işe bile gitmedi.Bu gecede okuycam ben sevdim bu büyüyü.bakalım yarın neler yapcak benim icin:D:D

Pın@r
01.01.2013, 15:28
Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) ALLAHU MURADA VE LEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) AZABUN ELİMUN Bİ MA KANÜ YEKZİBÜNE Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ SERİÜL MÜCİBU.

İsim konusunda hep karışıklık yaşanmış ben bişey sormak istiyorum normalde kahır içinm yapılan çalışmada anne ismimiz ve kendi ismimiz olması tuhaf olmazmı? Düşünüldüğü zaman her iki yerede karşı tarafın ismi ve anne ismi gelmesi daha mantıklı ?

Lütfen biri cevap yazabilirmi ayrıca murada değilde maradamı olucak :|

Mefetseger
02.01.2013, 20:58
1. Bu uygulama kişinin SADECE pişman olması, bundan dolayı azap çekmesi için okunur. Sevgilinin geri dönmesi, özür dilemesi vs. için okunmaz. Okuyan kişinin haksızlığa uğradığından emin olması gereklidir.

2. Ayın büyümeye başlandığı zaman okunmalıdır. (Hilalden dolunaya geçtiği dönem.)

3. ''YA ŞEDİDEL BATŞİ'' 660 defa okunduktan sonra ardından gelen kısım bir kere okunmalı; dua içindeki boşluklardan 1. ve 2.kısıma okuduğunuz kişinin ismi ve anne ismiyle beraber aşağıda yazacağım şekilde eklenmelidir:

-Kişi erkekse; X ibni Y(anne ismi)
-Kişi bayansa; X binti Y(anne ismi)

4. Okumaya başlamadan önce gerekli şartlar yerine getirilmelidir; abdest alınmalı, okunacak yerin ve kıyafetlerinizin temizliği sağlanmalı.

5. Sorulan sorulardan birisi de ''murada'' yerine ''marada'' olup olmadığı. Duada herhangi bir yanlışlık yoktur. İlk mesajda yazıldığı gibi eksiksiz okunmalıdır.