vefk yaptırmak ve taşımak

hypnotica

Kayıtlı Üye
arkadaşlar vefk yaptırdığımızda bunu taşımak için illa ki boynumuza asmamız şart mı? yoksa ceketimizin, montumuzun iç cebine falan iliştirebilir miyiz? ya da çantamızda taşıyabilir miyiz? ben yaptırmayı düşünüyorum da, boynuma asarsam ailemin dikkatini çeker. o yüzden soruyorum. teşekkürler şimdiden.

cankatnart

Kayıtlı Üye
İş
RESSAM
uzerinde tasiman en mantiklisi.cuzdaninda tasisanda olur.yastigimin icinde fark etmezler dersen o da olur.ama en iyisi su gecirmeyecek sekilde.onu koruman ve uzerinde tasiman

hypnotica

Kayıtlı Üye
uzerinde tasiman en mantiklisi.cuzdaninda tasisanda olur.yastigimin icinde fark etmezler dersen o da olur.ama en iyisi su gecirmeyecek sekilde.onu koruman ve uzerinde tasiman

teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

bir de vefk yaptıracak güzel bir yer bulsam :) bilen varsa bana özel mesajla ulaşabilir mi? güvendiği biri olan? mabet yöneticileri de yardımcı olurlarsa çok sevinirim. biliyorum vefk işi kolay değil. işinin ehli olan biri lazım.

cankatnart

Kayıtlı Üye
İş
RESSAM
kardesim.inanarak yap.kimin yaptigi okadar onemli degil.yalnizca inan

neden vefk istiyorsun

hypnotica

Kayıtlı Üye
içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. dışarı bile çıkamıyorum. bazı işlerim ters gitti. gerçi genel olarak şanssız bir insanım. :/

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. dışarı bile çıkamıyorum. bazı işlerim ters gitti. gerçi genel olarak şanssız bir insanım. :/
Dediniz ve yapılacak vefkleri de kötü etkilediniz. En büyük güç önce inanmak. Çok zor olsa da pozitif olmaya çalışın. Bunu söylememin sebebi insan negatif olduğunda o vefki bile bozar. Bazıları çıkıp yahu olur mu o tılsımdır falandır filandır der ama herkes şunu unutur:
Orada yazanlar kendi başlarına dağa taşı yazılsa ne olur? Onu şarj eden olmadıkça neye yarar en büyük yazı veya en kaliteli mürekkep?

hypnotica

Kayıtlı Üye
Dediniz ve yapılacak vefkleri de kötü etkilediniz. En büyük güç önce inanmak. Çok zor olsa da pozitif olmaya çalışın. Bunu söylememin sebebi insan negatif olduğunda o vefki bile bozar. Bazıları çıkıp yahu olur mu o tılsımdır falandır filandır der ama herkes şunu unutur:
Orada yazanlar kendi başlarına dağa taşı yazılsa ne olur? Onu şarj eden olmadıkça neye yarar en büyük yazı veya en kaliteli mürekkep?

hmmm... :( ama nedenini açıklamam gerekiyordu bir şekilde. :/

Cem

Kayıtlı Üye
Vefk yazarken her bir satırın yazılan harf veya rakamın duaları ve zikirleri olduğunu duydum bende Ya-Basir ism-i vefkini yaptırmak istedim 1 kişi ile görüştüm 3000 tl istediler uçmuş bunlar

bence vefk yaptırmaya gerek yok ne derler elif ol araya madde koyma

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
İnşallah hayırlısı ama keşke söylemeseydin..

sevimkoşkatilgeldi

Kayıtlı Üye
İş
Kamu Hukuku
Ben bu vefki yapamayacağımı anladım.. Kaç saattir inceliyorum kafam basmadı hesaplamasına, yazısına, çizisine.. Bu kadar bölüme çalışsam doktora tezi yazardım.. pfffff....... :(

mandalin

Banlı Kullanıcı
:D öyle bir iki okuma ile vefk yazılabilse herkes yazar hesaplanması , yazılması , tutsuleri , yönlendirilmesi :D uzar gider

serfiraz

Kayıtlı Üye
tam emin olamamakla birlikte vefk açılıp akan suya bırakılır yada açılıp sirkeli tuzlu suda bekletilir diye biliyorum.Bu arada 3-4 yıl önce yazılmış yıllarca taşımadığımız tılsımı yeniden taşımaya başlasak faydasını görürmüyüz?

fgulerce

Banlı Kullanıcı
3000 TL İsteyenin ------- versin. Versin çünkü Din üzerinden İnsanları sömürenleri sevmiyorum. Artı Oyumuda kesinlikle vermiyorum

mandalin

Banlı Kullanıcı
vefkin elementine gore imhası yapılır o toprak vefki ise gömülerek çalışır yada ruzgar elemnti vefk ise ruzgara alacağı yere asılır...

imhası için bir cok yontem olsa da ayetel kursi, nas , felak okunarak acılır ve denize atılır yada 3 5 7 gun sirkeli suda bekletirilir ve uzerine yine ayetler okunur

sure konusudan bir bilgim yok ne yazık ki

Yakaza

Kayıtlı Üye
Ya bende korkuyorum.Çünkü bazı yerlerde vefk bir büyüdür yazıyor bazı yerlerde rahmani bir çalışmadır yazıyor.Büyü ile ayet ve hadislerde çok ağır korkuyorum ama kendimi alamıyorum ne yapıcam ben ya :(

origanum

Yönetici
Ya bende korkuyorum.Çünkü bazı yerlerde vefk bir büyüdür yazıyor bazı yerlerde rahmani bir çalışmadır yazıyor.Büyü ile ayet ve hadislerde çok ağır korkuyorum ama kendimi alamıyorum ne yapıcam ben ya :(

Konunun ait olduğu bölüme bakın ne yazıyor? Doğu Majisi. Sanırım neye ait olduğunu anlamanıza yetecektir.

hlyrt

Kayıtlı Üye
seyma688 merhaba vefk yaptırdım demıssın baya olmus ama bende yaptırdım beklıyorum da sormak ıstedım oldu mu bekledıgın ?