üzerimde büyü mü var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berde

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Sizden bilgi ya da yapabiliyorsanız yardım diliyorum. Son iki yıldır büyük bir uyku problemi yaşıyorum. Uyurken sesler duyuyorum ve uyanıyorum. Hiç bir şeye odaklanamıyorum... Durup dururken sürekli tüylerim diken diken oluyor etrafımda bişeler olduğunu hissedebiliyorum... Çok iyi olan insan ilişkilerim birden ters gitmeye başladı ve toparlayamıyorum. Ayaküstü rüya mı halisülasyon mu ne olduğunu bilmediğim şeyler görüyorum. Herşeyimi kendimi yitiriyorum... Antidepresanlar işe yaramıyor... Lütfen bana yardım edin üzerimde büyü olduğunu düşünüyorum...

bendeniz

Kayıtlı Üye
Bence herseyi büyüyü baglamamak lazim, belkide rusal sorunlariniz vardir siz en iyisi baska bir doktra görünün, yada sorunlariniz vardir o sorunlari halledin, oda olmadi evden tasinin belki eskiden kalma herhangi bir negative enerji vardir.

darvin

Kayıtlı Üye
Merhaba Berde,bu yazdıklarının büyük kısmını bende yaşıyorum anti-deprasan kullanmama rağmen ruhum sanki Arafta kalmış gibi...Akşamları saat 21:00 gibi uyku hapları kullanmama rağmen beynim uyku moduna geçemiyor ama inan bu tamamen maneviyat ile ilgili bence.Tam uykuya dalmak üzereyken gözümün önünden bişeyler geçiyor korku daha ağır bastığı için tekrar gözlerimi yumuyorum ne olup bittiğini farkedemiyorum bile...Benim bulunduğum odada teras açılan cam var her gün sabah ezanına yakın o camı çalışıyorlar tık-tık-tık...Düşünebiliyor musun bendeki psikolojiyi?
Sonra güya Tebrizli Şems Hazretleriymiş üzerimi örtüyor ancak o vakit uykuya dalıyorum..
Seni çok iyi anlıyorum...
Allah yardımcımız olsun...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kontrol edilmek için başvuru yapın özel mesajla, bir bakalım bizlik bir şey var mı yok mu diye.

berde

Kayıtlı Üye
Bence herseyi büyüyü baglamamak lazim, belkide rusal sorunlariniz vardir siz en iyisi baska bir doktra görünün, yada sorunlariniz vardir o sorunlari halledin, oda olmadi evden tasinin belki eskiden kalma herhangi bir negative enerji vardir.

4 ev değiştirdim... Kendim sağlıkçıyım diye eklemek isterim. Ve doktorluk bişe olmadığına eminim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...