yardıma ihtiyacım var !

lebinizen

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben 1.5 sene kadar önce canbar büyüsü yaptım sevgilim dönmesi için yapmıştım ve ertesi gün döndü günü gününe yaptım şimdi ayrıldık artık olmayacak bşy o hala seviyomuş ve unutamıyormuş kendimi çok suçlu hissediyorum ve büyüyü bozmak istiyorum nasıl bozabilirim bilen varmı lütfen bilenler yazsın çok önemli :'(

blackangel85

Banlı Kullanıcı
cıddı mısın bı çok ınsanın ısteyıpte beceremedıgı bırsey bu..
nasıl yaptın anlatabılır mısın malzemeler ne kullandın kac günde etkili oldu ws...

mernuş

Kayıtlı Üye
kardeşlerim hayatınızdaki helal olan işleri tabii yollara bırakın yoksa helallikten çıkar mazallah haram olur

lebinizen

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bozmak istiyorum lütfen herhangi bi yardıma ihtiyacım var?

Ori

Kayıtlı Üye
Çok kötü bir durum ya her türlü büyü günahtır bunu biliyorsunuzdur umarım büyüyü bozmayıda Urum'a danış yada Chillout arkadaşımıza danış.

begonya75

Banlı Kullanıcı
neden bozmak istiyorsunki bende dönsün diye çabalıyorum.

iremwm

Kayıtlı Üye
çünkü aşk büyüsü yapmak benim için zavallılık ve acizlik belirtisidir
sevdiğiniz kişiyi zorla kendinize aşık edemezsin bunun bir de öteki dünyası var iyi düşünün ..!

GuvenceR

Banlı Kullanıcı
Sihiri büyüyü bırakalım, harut ve maruta benzemeyelim arkadaşlar. Kalpler yalnız Allah ın elindedir. Kur'an ve dua ile işimizi ona havale edelim... Uzun süredir talibim birine. Olmadı , olmuyor bir türlü... Enfal suresi 63. ayeti okudukça okur dua ederim, Allah nasip etsin, olsun diye. Ve fark ettim ki bu vesile ile ben gerçek sevgilinin kapısını yokluyorum. O zat Allah ı anıp, sığınmam için vesile. Varsın olmasın, vesile olduğu içinde Allah ondan razı olsun...

Sonuçları sebeplere bağlayan güzel Allah'ım... Bizi görünenin ardındakileri görenlerden eyle... :)

origanum

Yönetici
Parapsikolojik ve majikal uygulamaların paylaşıldığı bir platformda bu işleri yapmayalım tarzı yazılar yazmak abes kaçıyor. Zaten böyle şeylerin yazılmasını da hoşgörü ile karşılamıyoruz. Bulunduğunuz bölüm cadılık büyülerinin olduğu bölümdür, eğer konu başlığı ile alakası olan bir şey yazmayacaksanız yorum yazmayın. Kişiye farklı bir dine ait uygulama tarifi verecekseniz de bunu ilgili başlığa açın buraya da linkini kopyalayın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu site parapsikoloji sitesi farkkettinizmi?
Konu cadılık efendim gördünüz mü?
Alakalı alakasız yerlere yorum yapmayınız. Büyü ilmini bilip bilmeden de ahkam kesmeyelim. harut ve marutuda bilmediğiniz zaten anlaşılıyor. Din bölümümüz mevcut bir zahmet oraya ne yazmak istiyorsanız yazınız. (Büyü günahtır diye yazacaksanız bin kere yazıldı bin kere cevap verildi zaten)

Lütfen çok rica ediyorum. Bu sitenin işleyişini bir anlayalım ,sonra yorum yapalım. Size uygun bir alan değilse burası gelmeyin , okumayın yazmayın.