Bakım Yaparken Yıldıznameden bakarken ne görülür ???

hayran_255

Kayıtlı Üye
Selam benım kafama bir sey takıldı acaba yıldıznameden bakan 3 harfliler büyüden zarar görmüş insanları tedavi eden insanların o sırada ne gördugu yani cinlemi konuşuyolar ? veya başka bir seymi görunuyor benim öle yetenegım yok ama merak ettim görülen nesne nedir ???? cevaplarınızı beklıyorum merakımdan ötürü kusura bakmayın iyi geceler :hurray::hurray:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Selam benım kafama bir sey takıldı acaba yıldıznameden bakan 3 harfliler büyüden zarar görmüş insanları tedavi eden insanların o sırada ne gördugu yani cinlemi konuşuyolar ? veya başka bir seymi görunuyor benim öle yetenegım yok ama merak ettim görülen nesne nedir ???? cevaplarınızı beklıyorum merakımdan ötürü kusura bakmayın iyi geceler :hurray::hurray:
Hem astroloji, hem ebced hem de modern pin kodu meselesinin birleşimidir yıldızname. Çok ciddi ağır bir şeydir. Herkes bakamaz, baksa da sağlıklı sonuç çıkaramaz. Çok çok çok derin ve zordur. Zira doğumdan ölüme, tek tek, negatif ve pozitif durumlar bulunabilir ve bu durumlara yönelik çözümlere bakılabilir. İşin içinde ciddi bir bilgi ve tecrübe gerekliliği vardır.