Neden Anlatmamak lazım ?

gümüş

Kayıtlı Üye
Eğer rüya haberci ise ya da kişi farklı deneyimler yaşadığına inanıyorsa tavsiyeler neden "anlatma, söyleme" şeklinde oluyor acaba? Yani haberci rüyalar mesela, adı üzerinde haber vermek için gelmiyorlar mı? O zaman niye kendimize saklamamız gerekiyor ? Ben bunu anlamadım, izah ederseniz sevinirim.
Not: Sorum özellikle buradaki uyarılar içinmiş gibi karşılanmasın lütfen ben bu cümleyi hep duyarım ama diğer yandane anlatmazsan ne olduğunu nasıl bileceksin ? gibi bir durum da var .:eek:fftopic:

Teşekkürler

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Eğer rüya haberci ise ya da kişi farklı deneyimler yaşadığına inanıyorsa tavsiyeler neden "anlatma, söyleme" şeklinde oluyor acaba? Yani haberci rüyalar mesela, adı üzerinde haber vermek için gelmiyorlar mı? O zaman niye kendimize saklamamız gerekiyor ? Ben bunu anlamadım, izah ederseniz sevinirim.
Not: Sorum özellikle buradaki uyarılar içinmiş gibi karşılanmasın lütfen ben bu cümleyi hep duyarım ama diğer yandane anlatmazsan ne olduğunu nasıl bileceksin ? gibi bir durum da var .:eek:fftopic:

Teşekkürler
Haberci rüya ikiye ayrılır:
Toplumsal ve kişisel. Toplumsal olan kehanet gibidir, topluma yönelik uyarıdır bunu uygun zeminde zaten paylaşırsınız. Kişisel olanlar paylaşılmaz çünkü size özeldir. Sadece size haber edilmiştir. Açık kapısı da yoktur. Aslında içten içe bilirsiniz o rüyanın anlamını veya beklemeniz gerektiğini.
Normal olarak diğer türlü de neden anlatmayın denir onu açıklayayım. Kimin ne derece ve hangi yönde enerji yönlendirebildiğini bilemezsiniz. Önce bunu unutmayın.
Bazı rüyalar özel anahtarlara sahiptir. İnanılmaz yerlere enerji kapısı açan anahtarlardır. Peki yukarıda ne demiştik? Kimin ne olduğunu bilmezsiniz. Hatta o kimse de kendinin ne olduğunu bilmez büyük çoğunlukla. Pekala siz ne yapacağını bilemediğiniz birine evinizin veya kasanızın anahtarını neden vermiyorsanız, rüyalarınızı da aynı sebeple önünüze gelene anlatmayın. Anlatsanız bile yorumlatmayın. Çünkü yorumlandığı anda anahtara yön verilebilir o kişide o güç varsa. Düşünün sitede bile rüya yorumlanırken izin verdiğimiz kişiler dışında yorumlanması yasak. Hatta banladığımız bile oldu. Gördünüz ya bazen dillendirmek değil, yazmak bile aynı etkiyi verir. ;)

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Merhaba ben de bu tip birşey yaşadım. Rüya diyemeyeceğim çünkü değildi. Uyanıktım ve üstüme bir ağırlık çöktü ve bana birşeyler söyledi. Bende sürekli tamam diye karşılık verdim sonra çekilip gitti. Bana gerçekleşmesini istediğim şeyin gerçekleşmesi için bir şart koştu ancak ben şarta uymadım ve tabii ki olmadı.