sacimla oynayan varlik....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gulerezan

Kayıtlı Üye
merhabalar,
uzun zamandir uyku uyuyama sorunum var .kisa uykulara daldigimda da saclarimin oksanmasi ya da sacimin cekilmesiyle uyaniyorum.huzursuz oluyorum ve korkuyorum uykuda.bundan bir türlü kurtulamadim.nedir bu sürekli basima dikilip sacimla oynamalari?

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
üç harfliler yavaştan sana musallat oluor kuran oku ayetel kürsü vb.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Site'de cin mektubuyla ilgili konu var. Ona bakmanızı tavsiye ederim, bu tip durumlarda cin mektubu kullanılmıştır...

gulerezan

Kayıtlı Üye
cevaplariniz icin tesekkür ederim arkadaslar.bu olay 1 yildan beri oluyo.rsaclarima dokunmanin disinda hic bir zarar verilmedi simdiye kadar.nas fellak okudum bolca ama ne ayatel kürsi ne de digerleri fayda etmedi.umarim bunun faydasi olur.ben de artik huzurlu bir uyku uyurum;((

canavar

Kayıtlı Üye
Merak ediyorum.Acaba bu musallatlar gelişigüzel uygulamalar yapmaktan mı oluyor.

Osiris

Kayıtlı Üye
cevaplariniz icin tesekkür ederim arkadaslar.bu olay 1 yildan beri oluyo.rsaclarima dokunmanin disinda hic bir zarar verilmedi simdiye kadar.nas fellak okudum bolca ama ne ayatel kürsi ne de digerleri fayda etmedi.umarim bunun faydasi olur.ben de artik huzurlu bir uyku uyurum;((

Zararı yoksa,alışın,rahatlayın ve neden diye soru sorun.Eğer rahatlarsanız gider zaten.

gulerezan

Kayıtlı Üye
Merak ediyorum.Acaba bu musallatlar gelişigüzel uygulamalar yapmaktan mı oluyor.

bilmiyorum acikcasi ben hic varlik falan cagirmadim ya da o tür uygulamalar yapmadim.

sevgili osiris ,aklima hic gelmemisti neden diye .bir dahakine sormayi denerim,korkmazsam tabii ki;(
tesekkürler ilginiz icin.

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Peki Uyanmadınızda Saat Kaç Oluyor ?
Eğer Sabah Ezanına Yakın Oluyorsa Saçınızı Çekenler Karinlerdir ( Bir Çeşit Cin Her İnsanda Vardır) Sizi Güne Hazırlamak Ve Namaz Kılmanızı Hatırlatmak İçin Gelirler

gulerezan

Kayıtlı Üye
Peki Uyanmadınızda Saat Kaç Oluyor ?
Eğer Sabah Ezanına Yakın Oluyorsa Saçınızı Çekenler Karinlerdir ( Bir Çeşit Cin Her İnsanda Vardır) Sizi Güne Hazırlamak Ve Namaz Kılmanızı Hatırlatmak İçin Gelirler
degisik saatlerde oluyor ama genellikle 02-03 civari.bu gündüz uyumaya kalkistigimda da basima gelebiliyor ya da uykuya gecer gecmez hemen olabiliyor.belli bir düzen yok kisacasi...

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Aynı vakalar bazen bendede oluyor bazen..

XTX

Kayıtlı Üye
Bende devamlı oluyor, alıştım artık.. çok inatçı bir musallat..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bence olayı hemen cinlere,musallata bağlamayın.
Korkulacak bişey değil,bunu iyiye yorun derim ben.
Algılarınız açık,duyarlı birisinizdir.
Koruyucu melekleriniz,iyi taifeler vs.. sizi seviyor,kucaklıyor olabilir.

Bende kendimi bildim bileli böyle bir durum var.
Dokunma,okşama,yüzüme bir esinti,vs...
Rahatsız edici boyutta değil benimki. (nefesimi kesmelerini saymazsam.)
Uyurken uyanıken diye de zaman ayırt etmezler.
Alıştım; çok normal şeyler gelir oldu artık.
Kovalamayı düşünmeyecek kadar da severim varlıkları.
Siz de zamanla alışırsınız.
Eğer iş sizi rahatsız edecek boyuta gelirse ortama bir temizlik yapabilir.
Ortamda bir kötü varlık varsa kovabilirsiniz.

Myzrael

Kayıtlı Üye
Yaşadığımız düzlemde,yaşamımızda,yaşam deneyimimizde yani bu evrende olan , olmakta olan ve olacak aslında herşeyin bir amacı ve bir anlamı vardır ve hepsi görünmeyen bir zincirle özel bir biçimde birbirine bağlıdır.Göremediğiniz ve anlayamadığınız gerçekleşen her olay olumsuz bir güç,varlık veya mutlaka Cinler ile ilgili değildir.Öteki tarafta(bu eylemi gerçekleştiren güç,amaç veya bilinç)tam olarak tahmin edemeyeceğiniz olaylar dönüyordur.Belki bildiğinizde hüzünleneceğiniz veya mutlu olacağınız ya da şaşıracağınız.O saçınızı okşayan,nefesini hissettiğiniz,bazen saçınızı çekiştiren,yüzünüe hafif serin esinti hissi yaratan varlıkla konuşmaya çalıştığınızda Türkçe olarak değil fakat tam olarak ne demek istediğinizi algılayabilecektir.Fakat cevap sizin onu anlayamamnızdan dolayı size korkutucu gelebilir.Yani eğer konuşmayı dener ona soru sorar ve cevap isterseniz ki bunu yapmayı deneyecekmişsiniz, yankılı,pisişik ve çok yüksek bir ses seviyesinde garip sözcükler duyarsanız ki bunları büyük ihtimalle siz tekrar bile edemeyeceksiniz çünkü duyduklarınız algınızın ötesinde karışık gelebili, lütfen korkmayın.Yani korkmamayı kabullenerek yapın bazen bazı şeyler korkutucu hatta kaos ve panik yaratıcı gelse de perdenin ötesinde bu doğru değildir. Bir amaçla birşeyler analtmayaç alışan ya da yapmakta, korumakta veya gözetlemekte olan görevli veya doğrudan size sevgi duyan bir varlık veya manevi dünyanın gücü ise bunun nedenini bulmaya odaklanmalı. Çünkü bazen sizinle iletişime geçilmeye çalışılır bir maksat için. Şimdi bunun kötü,olumsuz bir amaçla mı değil mi bilinmesi gerekiyor.(melekler,yüksek varlıklar,cinler,üst-benlik,sizi seven,çok seven bu dünyada artık olmayan bir aile bireyinizin özel bir izin ve yol tarafından size şevkat ve sevgi vermek,sizinle ruhsal bağ kurması) Herşey izlenebiliyor ve büyük bir güç tarafından korunmakta, kontrol altında.Dualar hiç işe yaramıyorsa ardında farklı ve onaylanmış pozitif bir amacın olası ihtimalini göz ardı etmeyin.Düşüncelerime gösterdiğiniz saygıdan dolayı teşekkür ederim Saygılar dilerim. Sevgi kalbinizi kutsasın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
peki ya uykuya daldığınız zamanlarda bilinç altınız size keyifli bir oyun oynuyorsa. sevgiye ihtiyac duyduğumuz dönemlerde kedimize güvenimiz kaybolduğunda bazen bilinç altımız ihtiyaç duyduğu şeyleri geçmişten almak iswter bizi çocukluğumuza döndürür. belkide tam e esnada bilinça altınız bbekliğinize dönüyor ve anne babanızın size bebekken yaptığı hissi anımsıyorsunuz.

uyku ve uykuya dalam anları en yoğun trans zamanlarıdır. Trans hali bilinçaltının devrede olduğu zamandır. uyku sorununuza eğilin lütfen. karanlık ya da aydınlık varlıklar uyku poblemi yaratmazlar. Tam tersi uyuduğunuz zamanlar yaydığınız enerji daha cezbedicidir.

lost66

Banlı Kullanıcı
Neden diye sor demişşin ancak dua etmesi daha hayırlı. Bişey daha cinleri küçümsemek iyi değildir o varlık bilmiyor mu bu aklı sıra beni düşünmeyerek korkusunu azaltacak diye ! Valla çocuk cin olabilir eğleniyor kendi çapında sadece evden kovmak ve korunmak için dualar ayetler oku öldürmek için felan bişey yapma aksi taktirde sana biri zarar verse baban annen nasıl kızarsa onun da ailesi vardır. İlla çocuk olması değil. Ha bir de cinlerle sohbet etmeye fazla çalışmayın çünkü o zaman sizden dilek dilemenizi ister bu seferde esiri de olabilirsiniz bazı arkadaşlar sanki sanal alemde chat yap der gibi konuş diyor da ondan söyledim bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...