rüyada gelen ruhani ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BORAN

Kayıtlı Üye
slm. arkadaşımın 15 yaşındaki oğlu uyrken gece ,sakallı nurlar içinde (ışıklı ) biri gelip uyandırıyor,ve karşılıklı oturup konuşuyorlar,1-1,5 aydır durum böyle,yardım için geldiğini söylüyor, sen farklısın diyormuş,neden farklı olduğunuise sonra anlayacaksın diyormuş... böyle birşeyle karşılaşan oldumu bu faklılık la kaıt nedir. duasız zikirsiz hiçbir çalışma ve gayret sarfetmeden böyle bir olaya erişebilmek nasıl mümkün olur aklım ermiyor. ben bile 91 lerden beri bu olayları kurcalıyor ve çalışıyorum,ufak tefek yaşadıklarım oldu ama böylesi olmadı. böyle bir olay karşısında ,bilgi edinmek istedim sizlerden, konu yerimi değilmi bilemiyorum ama yanlış yere konu açmışsam affınıza sığınıyorum.

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
cinler Vs. Olabilir

Ayetel Kürsü Vb. yöntemler :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
slm. arkadaşımın 15 yaşındaki oğlu uyrken gece ,sakallı nurlar içinde (ışıklı ) biri gelip uyandırıyor,ve karşılıklı oturup konuşuyorlar,1-1,5 aydır durum böyle,yardım için geldiğini söylüyor, sen farklısın diyormuş,neden farklı olduğunuise sonra anlayacaksın diyormuş... böyle birşeyle karşılaşan oldumu bu faklılık la kaıt nedir. duasız zikirsiz hiçbir çalışma ve gayret sarfetmeden böyle bir olaya erişebilmek nasıl mümkün olur aklım ermiyor. ben bile 91 lerden beri bu olayları kurcalıyor ve çalışıyorum,ufak tefek yaşadıklarım oldu ama böylesi olmadı. böyle bir olay karşısında ,bilgi edinmek istedim sizlerden, konu yerimi değilmi bilemiyorum ama yanlış yere konu açmışsam affınıza sığınıyorum.
Çocuğa karışmayın bir rahatsızlık veya kötü durum yoksa. Zaten asıl mesele, zikirsiz, çalışmasız gelinmişse olur. Benim de ilk irtibatım zikirsiz, çalışmasız, alakasız olmuştu. Üstelik o dönem alkolmüş, kırmızı etmiş, standart aylaklıklarmış hepsi de bende vardı. Bu mantıkla yola çıkmayın. Birine bir görev verilecekse verilir, ne bu kişi bunun önüne geçebilir ne de bir başkası. Sadece süreci zorlamaktan başka bir işe yaramaz kurcalamak. Elbette eğer kontrol ettirip rahat olmak istiyorsanız, çocuğu kontrol edebiliriz.

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Şu Olasılığıda Unutmayın Rüyaya Giren Cinler Ve Şeytan Kişiyi Kendine Özel Hissetirme Gibi Huylarıda Vardır.Lütfen Bunuda Göz Önünde Bulundurun :)

verd

Banlı Kullanıcı
Benim de ilk irtibatım kendiliğinden gelişmişti ve irtibatın devam etmesi şeklinde sürdü. Asıl olanın kendiliğinden ortaya çıkması şeklinde olduğunu düşünüyorum.

umutmina

Kayıtlı Üye
Bu olay gercek olabilir. Fakat karsımızda henüz 15 yasında olan bir çocuk var.Psikolojik olup olmadığı arastırmalı fikrimce. Eğer gerçekse.. Ne mutlu o kardeşimize..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...