Sıkıntı Vesvese yıldız düşüklüğü sihir yardım

hayran_255

Kayıtlı Üye
Selam Benım sorunum 6 sene önce başladı sürekli vesvese halındeyım ibadet yaparken aşırı vesvese oluyor sürekli sıkılıyorum halsizim ailemle aram çok kötü oldu özellıkle babamla sürekli sinir halındeyım ilk zamanlarda pskiyatıra gittim bir sürü hap verdi 1 yıl kullandım acayip kilo aldım daha da sıkıntı bastı o zaman bi komşumuzun demesıyle bir yaşlı hocaya gittik okudu muska vermedi hurama olmusun dedi ama iyi gelmedi 2 hocaya gittik oda peri çarpmış güllerin oraya su dökmüşün 8 işemişin dedi ) muska yazdı oda iyi gelmedi aksıne daha kötü olmuştum o zaman en sonunda 3 hoca oda yaşlı bir amcaydı bana senın yıldızın çok düşmüş tutulmuşun sana sihir yapılmış ailenede sıçramış dedi o zaman okudu okurken çok esnedi sonra okunmuş şeker verdi anneme çaya karıştırıp bütün aile içsin dedi ardından okunmuş yeşil bir ip verdi bu ipi 3 gun yanında taşı sonra denıze akan suya at dedi gittim özellıkle denize attım 1 hafta felen çok iyidim babamla ram düzelmeye başladı gibi eskisi gibi sinirlenmıyordum vesvesede olmuyordu ardından yine başladı lanet bir siteden abi bakım yaptı oda biraz iyi geldi bu sefer vesvese olmuyor ama çok sıkıntı oluyor daralcak gibi oluyorum dua okuyunca rahatlıyorum ben ne yapıcamı bilemedim 6 yıldır hayatım zehir oldu şuan 20 yaşındayım yakında askerim aserlıkte bu sıkıntıları çekmek istemıyorum param olmadıgı için istanbulda güzel bi medyum gibi bilen kişiye gidemıyorum ne olur bana yardım edin yapabılcegım ne var benım bilen kişinin yardımına çok muhtacım var inanın kafam çok karıştı acayip sıkıntı içindeyim yardımlarınızı beklıyorum

hayran_255

Kayıtlı Üye
arkadaşlar cidden sornum ne kadar çabuk çözülürse o kadar iyi sülüzü alıcam 1 haftaaya kadar da giderim yanı 7 8 gunum var o zamana kadar yaptım yaptım o yüzden yardımlarınızı beklıyorum benım ne yapmam lazım ???? askerde sıkıntı böle şeyler çekmek istemıyorum

Wolf

Banlı Kullanıcı
Öle hacıya hocaya gitmekle olmaz.Dua ederek olur kardeş.Gün içinde sürekli euzü-besmele çek,çeşitli sureler oku,Örneğin;Nas,Felak ya da Ayet-el Kursi.Bütün kötülüklerden de Allah'a sığın.Sana bir şey olmaz.

hayran_255

Kayıtlı Üye
Öle hacıya hocaya gitmekle olmaz.Dua ederek olur kardeş.Gün içinde sürekli euzü-besmele çek,çeşitli sureler oku,Örneğin;Nas,Felak ya da Ayet-el Kursi.Bütün kötülüklerden de Allah'a sığın.Sana bir şey olmaz.

ah be arkadasım o anki psikolojiyle mümkün değil diyorum anlamıyonuz insanın yaşaması lazım bilmesi için istersen 1000 defa dedın şeylerı yap o anki ruh halışka oluyor sürekli vesvese gelıyor sana dinden allahtan soğuyorsun kaçıyorsun ben uzun zaman abdest almadan gezdımı bilirim kafayı yicek gibi oluyordum o kadar bunalıyordum saçma gelebılır söledıgım şeyler olaylardan önce bana dense makaraya vururdum ama cidden olanlar bu

Ken

Kayıtlı Üye
Sevgili hayran_255,

Bende senin gibi aileme karşı soğukluk hissediyorum. Sevgi hissetmiyorum sadece onlara karşı bana yaptıklarına karşı kalmış minnet duygum var. İstesem de olmuyor, sevemiyorum. Bazen geldiklerinde içim sıkılıyor ve öfkeleniyorum durduk yere onlara karşı çok iyi olmalarına rağmen. Sen içim daralıyor demişsin ben de aşırı üzüntü oluyor ve ağlıyorum. Yani sanki çok sevdiğim birisini kaybetmişim de ona ağlar gibi. Ama işin tuhafı hayatımda üzülmeme sebebiyet verecek birşey yok. Çok ani ruh hali değişimleri oluyor. Mesela normalken birden moralim gitti mi hemen uyumak istiyorum. Çok büyük bir halsizlik oluyor ve uyku çöküyor üzerime.

Sabahları kalktığımda halsizlik oluyor. İnsanların yanında durmak istemiyorum. Yaptığım çoğu şeyi gönülsüz yapıyorum ve başarısız oluyorum. Moralim gün içinde eğer bozulursa gün boyu düzelmem zorlaşıyor. Uykum geliyor hemen ve yatıp bir daha uyanmamak istiyorum. Gündüzleri yemek yiyemiyorum. Sadece güneş battıktan sonra yemek yiyebiliyorum. İştahsızlık var bende ayrıca. Gecenin bir vakti (02:00 - 03:00 gibi) karnım acıkıyor. İçimde aynı dediğin gibi vesvese veren varlık bana hayvan öldürmemi, intihar etmemi söylüyor. Bazen kutsal değerlere bile küfrediyor yani.

Bu olaylardan önce ilk başıma gelen delirme derecesinde kendimi odada daire çizerek dolaşırken bulmuştum. Kendimi kaybediyordum ki Kuran okudular bana ve biraz iyi oldum. Ama sonra etkiler devam etti. Şimdi kendimi kaybetmiyorum Allah'a şükür ama inanılmaz ağır moral bozukluğu, öfke yaşıyorum. Ayrıca heyecan, mutluluk, sevinç, korku gibi hislerim neredeyse yok gibi ve hissetmiyorum bunları yani. Sadece öfke, hüzün ve üzüntü var hayatımda hissedebildiğim.

hayran_255, bana beş vakit namaz kılan birine her cuma (cuma namazından önce) 151 Ayet-el Kürsi okutmamı söylediler. Ayrıca okuyan kişi de kendisine yedi kez okumalıymış Ayet-el Kürsi'yi. Denileni bugün yaptım ve sanki 100 ton taşıyan bedenim şimdi daha hafif diyebilirim. Tamamen kurtuldum mu? Bilemiyorum çünkü dediğin gibi zamanla etkiler eskiye dönüyor. Ben medyuma gitmiştim ve bana musallat olduğundan bahsetmişti. Senin de buna benziyor sanırım. Kendi sorunumla benzer yönler gördüm sende. O yüzden bilgi aldıkça sana aktarmaya çalışacağım, Allah yardımcımız olsun.

Ayrıca ben kendi durumumla ilgili olanları yazdığım konu var. Bana yazılan cevaplardan yararlanmak ve olayımla ilgili karşılaştırma yapmak isteyebileceğini düşündüğümden alta link bırakıyorum benim konunun.

Musallat ile ilgili sorunlar ve sorular - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

tevhid61

Banlı Kullanıcı
Sevgili hayran_255,

Bende senin gibi aileme karşı soğukluk hissediyorum. Sevgi hissetmiyorum sadece onlara karşı bana yaptıklarına karşı kalmış minnet duygum var. İstesem de olmuyor, sevemiyorum. Bazen geldiklerinde içim sıkılıyor ve öfkeleniyorum durduk yere onlara karşı çok iyi olmalarına rağmen. Sen içim daralıyor demişsin ben de aşırı üzüntü oluyor ve ağlıyorum. Yani sanki çok sevdiğim birisini kaybetmişim de ona ağlar gibi. Ama işin tuhafı hayatımda üzülmeme sebebiyet verecek birşey yok. Çok ani ruh hali değişimleri oluyor. Mesela normalken birden moralim gitti mi hemen uyumak istiyorum. Çok büyük bir halsizlik oluyor ve uyku çöküyor üzerime.

Sabahları kalktığımda halsizlik oluyor. İnsanların yanında durmak istemiyorum. Yaptığım çoğu şeyi gönülsüz yapıyorum ve başarısız oluyorum. Moralim gün içinde eğer bozulursa gün boyu düzelmem zorlaşıyor. Uykum geliyor hemen ve yatıp bir daha uyanmamak istiyorum. Gündüzleri yemek yiyemiyorum. Sadece güneş battıktan sonra yemek yiyebiliyorum. İştahsızlık var bende ayrıca. Gecenin bir vakti (02:00 - 03:00 gibi) karnım acıkıyor. İçimde aynı dediğin gibi vesvese veren varlık bana hayvan öldürmemi, intihar etmemi söylüyor. Bazen kutsal değerlere bile küfrediyor yani.

Bu olaylardan önce ilk başıma gelen delirme derecesinde kendimi odada daire çizerek dolaşırken bulmuştum. Kendimi kaybediyordum ki Kuran okudular bana ve biraz iyi oldum. Ama sonra etkiler devam etti. Şimdi kendimi kaybetmiyorum Allah'a şükür ama inanılmaz ağır moral bozukluğu, öfke yaşıyorum. Ayrıca heyecan, mutluluk, sevinç, korku gibi hislerim neredeyse yok gibi ve hissetmiyorum bunları yani. Sadece öfke, hüzün ve üzüntü var hayatımda hissedebildiğim.

hayran_255, bana beş vakit namaz kılan birine her cuma (cuma namazından önce) 151 Ayet-el Kürsi okutmamı söylediler. Ayrıca okuyan kişi de kendisine yedi kez okumalıymış Ayet-el Kürsi'yi. Denileni bugün yaptım ve sanki 100 ton taşıyan bedenim şimdi daha hafif diyebilirim. Tamamen kurtuldum mu? Bilemiyorum çünkü dediğin gibi zamanla etkiler eskiye dönüyor. Ben medyuma gitmiştim ve bana musallat olduğundan bahsetmişti. Senin de buna benziyor sanırım. Kendi sorunumla benzer yönler gördüm sende. O yüzden bilgi aldıkça sana aktarmaya çalışacağım, Allah yardımcımız olsun.

Ayrıca ben kendi durumumla ilgili olanları yazdığım konu var. Bana yazılan cevaplardan yararlanmak ve olayımla ilgili karşılaştırma yapmak isteyebileceğini düşündüğümden alta link bırakıyorum benim konunun.

Musallat ile ilgili sorunlar ve sorular - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
aynen bende ailemi sevemiyorum olmuyo işte.kızkardeşimi falan asla sevemem öpemem annem babm içinde geçerli bunlar.yani öyle bişey olsa içim bi iğrenç oluyor terkedip gitmek istiyorum onları.