Evdeki büyüyü bozma

Aureole

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Öncelikle sitenizi saatlerdir inceliyorum, çok güzel paylaşımlarınız var. Fakat kendi sorunuma kesin bir çözüm bulamadım, sebebini de şöyle anlatayım: Evimizde birçok muska bulduk. Bunları da açıp akan sulara bıraktık. Ama etkileri yok olmadı. Ayrıca hala bulamadığımız muskalar olduğuna da eminim. Neden derseniz, ev sınırları dışında tartışmamız bile olmazken evin içine girdiğimiz dakikadan itibaren ev ahalisi olarak birbirimize giriyoruz. Hepimiz evde olan bu negatif enerjinin farkındayız. Annemle birlikte bu konuyu araştırdık ve kapılara sürülen domuz yağı benzeri şeyler olduğunu öğrendik. Bu sitede de çeşitli büyü bozma yöntemleri okudum ama küçük bir sorunumuz var. Annem de ben de Hristiyanız. Elbette ki Müslümanlık bizim için de kutsal bir din fakat bizim okuyacağımız ayetlerin ne derece geçerli olacağından şüphelerim var. Büyüyü yapanlar da -kaynana takımı- büyük bir ihtimalle buna güvenmişlerdir. Bu konularda fazla bilgili olduklarını da sanmıyorum, annemle babamı ayırmak için kulaktan dolma birşeyler yapmışlardır. Neyse, her ne yaptılarsa oldukça etkili oldu ve ben bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Domuzyağıyla yapılmış bir büyünün etkisini nasıl bozabilirim ki?

hayran_255

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun kardes benım evımdede huzur yok hele babamı görmek dahi istemıyorum görunce direk delırcek gibi sinirlenıyorum bende de aşırı vesvese var 6 yıldan beri sürekli sıkılıyorum bunun için ilk pskiyatıra gittim bir sürü hap içtim kilo aldım 55 ten 78 daha çok morelim bozuldu babamla 3 aydır konuşmuyorum 2 hoca büyü demedi yaptıkları iyi gelmedi ama 3 hoca sana büyü yapılmış tutulmuşun yıldızın düşmüş büyü ailene sıçramış dedi çok korktum yaptıgı bakım iyi gelmişti 2 3 hafta sonra her sey aynı oldu bilmiyorum anlamda veremıyorum kumanda yüzünden bile bir birimizi öldürcek nefrete geldik babamla annemlerle diğer üyelerle yaptıgımız kavgalarda cabası içim içimi iyor sitresten her yerım kaşınıyor birde atopik egzama çıktı sitres yaparken kaşıntı başlıyor sana sorum bu büyüyü nerelerde buldun beli,rli yerleri varsa bende bakayım başıma gelmeden önce hiç inanmazdım böle şeylere insanın başından geçince çok rahat anlıyor cevabını beklıyorum iyi gunler

Quema

Kayıtlı Üye
Domuz yağının sürüldüğü yeri silmeyi deneyebilirsiniz?

hayran_255

Kayıtlı Üye
Domuz yağının sürüldüğü yeri silmeyi deneyebilirsiniz?

Valla kardeşim ben hiç domuz yağı felen farketmedim hiç kapıya bakma huyum yoktur bahçeli evimiz bahçe kapısı var sonra girerken kapı var ardından içeri girmeye bir kapı daha var bütün kapılarımı silmek gerekıyor ??? birde neyle silmek lazım ? Üzerimdeki vesveseyi sıkıntıyı atmam için napmam lazım gerçekten yardıma ihtiyacım var çunku ben 1 aya kalmaz askerim

Quema

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim domuz yağı sadece sürüldüğü mekanı etkiliyor yani bir eve sürüldüyse o evin işleri yolunda gitmiyor vs.. Sendeki neden ne bilmiyorum daha farklı şeylerde olabilir illa herşeyi büyüde aramamak lazım...

hayran_255

Kayıtlı Üye
valla kardeşim ilk hocaya gittimizde ilk kez hurama dedi okumuştu o sırada iyi geldi ama biraz zaman geçince aynı oldum vesvese felen 2 hoca okudu sonra muska yazdı oda hurama dedi muska benı daha çok kötü etmişti çok fena sıkılıyordum 3 hoca yıldıznameden bakıyordu sanırım yanı yardımcıları vardı anlıcanız bana önce okudu sonra dua etti biraz bekledi bana söledikleri senin yıldızın çok düşmüş evinde sihir var sana yapılan sihir hanene sıçramış vericem şekeri hanenle ye sonra okunmuş ipi 3 gun taşı ona sölüyor o amca tekrar edıyordu sonra ipi akan suya bırak deniz olur dere olur ben gittim denize attım hakkaten babama bakış açım değişmişti eskiden onu görsem acayip durduk yere sinirlenıyordum ilk onu farkettım sonra hanemde kavgalar azaldı çok 2 hafta felen geçti sanırım sonra birden sıkıntı vesvese felen geldi acayişp ardından babamla acayip takışmaya başladık şimdidede konuşmuyoruz zaten 3 ay oldu ben herşeyi sihire yorucak insan değilim ama cidden 2 hocanın ki iyi gelmeyip bu amcayınki iyi geldimi insan düşünüyor be kardeşim birde gittim hoca gerçekten alalh için yapıyordu ama çok yaşlıydı 87 yaşında şimdi yaşıyormu bilmiyorum ama hiç para almıyor gerçekten allah için yapan hocalardan

Quema

Kayıtlı Üye
Ne olduğundan emin değilim ama sana önerim auranı güçlendirmen olacaktır.. Eğer sana yapılan bir büyü varsa güçlü bir aurayla üstesinden gelirsin diye düşünüyorum çalışmalara şimdiden başlamalısın :)

livanaz

Kayıtlı Üye
banada nazar atıolar içim sıkılıo napcam

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
aynı dertten bende muzdaripim arkadaşlar.kendimi tanıyamıyorum çok sakin bir kişiliğim varken sinirli agresif bi insana dönüştüm.ne kadar psikologa gitsem çare etmedi.etrafımda kimseyi istemiyorum kimseyle geçinemiyorum.neye elimi atsam kuruyor,olacak işlerimde olmuyor.ne yapcam bilemiyorumm??

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Aynı dert bendede baş gösteriyor Ailemle aram iyi değil daralıyorum. sıkıntı bunalım yalnızlık sevdiğim kızın gözlerine bile bakmakdan son zamanlarda kaçınıyorum neden bu şekilde oldu anlamıyorum odammın içinde esrarengiz sesler duyuyorum bazen uykuya daldığımda özellikle
her yerden sesler geliyor kapı gıcırdaması tvden sesler elektirikli sobadan çat çut
bu şeyler ne istiyor benden anlamıyorum üzerimde büyümü var onuda bilmiyorum büyü yoluylamı bana musallat oldular net bilmiyorum ama çıkış yolu bulmam lazım bilgili bir arkadaş varsa bizi bu yolda yönlendirirse sevinirim...

dozert

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese geçmiş olsun dilerim.Domuz yağı var ise benim bildiğim kadarı tuz büyülere karşı etkili olduğunu biliyorum birde domuz yağına en iyisi sirke diye biliyorum birde tuzlu su..Tabiki forum üstlerimiz bunu daha iyi biliyorlardır kesinlikle.Ben bildiklerimi beyan ettim.Tabikide bu konuya forum yetkililerimiz bir el atarsa yada bir temizlik söz konusuysa benden kat kat iyi biliyorlar..İnşallah şifanızı bulursunuz.

Bir yanlışım var ise söyleyebilirsiniz.