Şifalanmak için enerji çalışması 10 Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

origanum

Yönetici
Çalışmaya katılan arkadaşlar deneyimlerini buraya yazabilirler.

ikizler17

Kayıtlı Üye
Yoğun olmasa da enerjiyi yine avuçlarımda hissettim, bu çalışma için de ayrıca çok teşekkürler..

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Ben sitenin cok enerji calismasina katildim ama malesef bugun hicbirsey hissetmedim listeyemi alinmadim yoksa ne anlamadim! eskiden hep ciddi sekilde enerji girisini hissederdim.
zaten calismanin gündüz olmasi sorun bence, sanirim bircok kiside ayin fikirdedir!

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
Evdeki sesler yüzünden başlarda dikkatimi toplamakta zorlandım. İlk birkaç dakika dalga dalga birşeyler hissettim gibi ama emin değilim.
Sonlara doğru hiçbirşey düşünmeden ve hissetmeden öylece yatıp nefes aldığımı hatırlıyorum(Bu aralar kafam dolu aslında bir cenaze, bir sınav ve bir gerilimli durum atlattım. Düşüncelerimi durdurabilmem şu durumda baya ilginç geldi bana. Belki de ihtiyacım olduğu içindir.).
Meditasyon yaparken uğraşıp bir türlü tam olarak başaramadığım düşünceleri durdurma işini kendiliğinden yaşamış oldum :)
Emekleri için çok çok çoooook teşekkür ediyorum Urum`a :hurray:

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
herkese hayirli aksamlar,

Calismalar icin tesekkurler ama ben bugun birsey hissedemedim. Hissetmeminde sart olmadigininda bilincindeyim ama birseylerimi yanlis yaptim acaba? Talimatlarida aynen uyguladima da eminim halbuki :)

Sevgi ile/

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ben sitenin cok enerji calismasina katildim ama malesef bugun hicbirsey hissetmedim listeyemi alinmadim yoksa ne anlamadim! eskiden hep ciddi sekilde enerji girisini hissederdim.
zaten calismanin gündüz olmasi sorun bence, sanirim bircok kiside ayin fikirdedir!

dediğinize katılıyorum gündüz olmuyor çünki herkez evde tek kalmıyor ses oluyor iş oluyor katılamıyoruz tamam gündüz enerjisi berki çok daha iyi ama enerjiyi alamadıktan sonra ne kadar iyi olursa olsun fayda etmiyor.Tabi siz en iyisini bilirsiniz ama malesef bu insiyeyede katılamadım.

ghetto1987

Kayıtlı Üye
Ben sırf 3. göz kısmında hissettim enerjimi.. ama yogundu gfüzel gecti :)) emeği bulunan herkeze teşekkür ederim.

Cem

Kayıtlı Üye
ben isi bilen bir insandan bu konu ile ilgili yardım aldım bana el verdi 1 aydır çalışıyorum varlık yönlendirir hale geldim tüm çakralarımı açtı ve ilk deneyimim bir arkadaşımın kalbine elimi koyum ve sonu ayni olan kelimeleri okudum 15 kere arkadaşımın kalbi yarım saat kasılmaya başladı titremeye başladı

origanum

Yönetici
ben isi bilen bir insandan bu konu ile ilgili yardım aldım bana el verdi 1 aydır çalışıyorum varlık yönlendirir hale geldim tüm çakralarımı açtı ve ilk deneyimim bir arkadaşımın kalbine elimi koyum ve sonu ayni olan kelimeleri okudum 15 kere arkadaşımın kalbi yarım saat kasılmaya başladı titremeye başladı

Konu başlığı ile ilgisiz bir paylaşım yapmışsınız. Burada 16 Kasım 2010 tarihinde Urumhamatayil in yaptığı çalışmaya katılanlar yaşadığı deneyimi yazıyorlar.
Bu mesajınızı başka bir yere yazın, buradan silinecektir ait olmadığı için.

Ori

Kayıtlı Üye
Ne zaman oldu ki of ya hep kaçırıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...