Arkadaşlar Site Görselleri Gözümü Çok Yoruyor...

pirate_12

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar forumda gezerken gözlerim baya yoruluyo yazıların üstüne gelince aydınlanması fln sizde de böyle bişey oluyormu:oops: ?

Atesböceği1

Kayıtlı Üye
Yeri gelmişken söyleyeyim.. site tasarımını (lütfen kimse kusura bakmasın) biraz karanlık buluyorum. Ben mavi ya da yeşil rengi seven ; kahverengiden nefret eden biriyim. Acaba alternatif template konamaz mı?

şimdiden teşekkürler

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yeri gelmişken söyleyeyim.. site tasarımını (lütfen kimse kusura bakmasın) biraz karanlık buluyorum. Ben mavi ya da yeşil rengi seven ; kahverengiden nefret eden biriyim. Acaba alternatif template konamaz mı?

şimdiden teşekkürler
Kusura bakmayın sırf siz kahverenginden nefret ediyorsunuz diye bu kadar uğraşı çöpe atılamaz. Farklı tema fikriniz için de zaten farklı tema uygun olunca konulacak ama mavi mi olur, yeşilmi olur, fildişi mi olur orasını bilmiyorum şimdilik.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar forumda gezerken gözlerim baya yoruluyo yazıların üstüne gelince aydınlanması fln sizde de böyle bişey oluyormu:oops: ?
Evet zaten aydınlanması için kod konuldu. :) Yalnız ilk defa biri gözümü yoruyor diye şikayet etti. Eğer bu konuda herkes rahatsız ise kapatılır bu aydınlanma. Bir bakalım anketin sonucuna göre değerlendirelim.

ikbal1505

Guest
Sitenin teması çok güzel çok hoşuma gidiyor.Sanki eski bir şeyleri çağrıştırıyormuş gibi

Atesböceği1

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın sırf siz kahverenginden nefret ediyorsunuz diye bu kadar uğraşı çöpe atılamaz. Farklı tema fikriniz için de zaten farklı tema uygun olunca konulacak ama mavi mi olur, yeşilmi olur, fildişi mi olur orasını bilmiyorum şimdilik.

Çöpe atın demedim ki... Anket koymuşlar, fikrimi söyledim.
Alternatif tema benim önerim değil ; zaten düşünülüyordu, artık birşeyler yapılır sanırım.

pirate_12

Kayıtlı Üye
Evet zaten aydınlanması için kod konuldu. :) Yalnız ilk defa biri gözümü yoruyor diye şikayet etti. Eğer bu konuda herkes rahatsız ise kapatılır bu aydınlanma. Bir bakalım anketin sonucuna göre değerlendirelim.

Şikayet değil aslında sadece bende olan bişey mi diye açtım bu konuyu pc başında uzun zaman durduğumuzdan falan mı diye..yoksa sitenin temasında normal site yöneticileri daha iyisini bulana kadar en iyisi bu.

karakaya

Kayıtlı Üye
Bence sitenin tasarımı ve renkleri gayet hoş konsepte uygun. Benim tek rahatsızlığım yazıların tipi çok okunaklı değil ve üzerine gelince aydınlanması gerçekten göz yorgunluğu oluşturuyor. O etkiyi kaldırsanız daha hoş olacağını düşünüyorum belki de yazı fontu standarttır şuanda bana öyle geliyordur.
İyi çalışmalar.

pirate_12

Kayıtlı Üye
Bence sitenin tasarımı ve renkleri gayet hoş konsepte uygun. Benim tek rahatsızlığım yazıların tipi çok okunaklı değil ve üzerine gelince aydınlanması gerçekten göz yorgunluğu oluşturuyor. O etkiyi kaldırsanız daha hoş olacağını düşünüyorum belki de yazı fontu standarttır şuanda bana öyle geliyordur.
İyi çalışmalar.

Site tasaraımda problem yok bizde ondan bahsediyoruz yazıların aydınlanması font gözü gerçekten yoruyor...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
alternatif bir şeyler hazırlarız isteyen istediğini seçer eskiden 5 tane vardı siteyi yoruyor diye kaldırmıştık. sıkıntı oluyorsa yeni bir tane hazırlarız

YasinLY

Kayıtlı Üye
Site'nin teması gayet güzel fakat imleçle gezinirken aydınlanma ve kararma sitede ki gezinmeyi zorlaştırıyor. Emeği geçenlere teşekkürker...

egsodia

Kayıtlı Üye
Temayı gayet güzel buluyorum ama diğer üyelerinde dile getirdiği gibi yazılar hep aydınlık olsa daha iyi olur görüşündeyim bende,saygılarımla...

joseffb06

Kayıtlı Üye
Sitenin temasına diyecek laf yok.Özgün bir tasarım ben ilk siteye girdiğimde en çok dikkatimi çeken şey temaydı.Ama diğer arkadaşlarında dediği gibi imleçi oynatınca karanlıktan aydınlığa geçiş benimde gözlerimi yoruyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Madem çok kişi bu durumdan şikayetçi kaldıracağız o halde yanıp sönmeyi. Görüşler için teşekkürler.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Yanıp sönmeler benim özellikle hoşuma gidiyordu. Buraya da istekler yazılıyor sadece. Yanıp sönmeleri beğendiğini ifade eden tek kişi olarak alınan karara saygı duymak zorundayım...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yanıp sönmeler benim özellikle hoşuma gidiyordu. Buraya da istekler yazılıyor sadece. Yanıp sönmeleri beğendiğini ifade eden tek kişi olarak alınan karara saygı duymak zorundayım...
Aslında biz de beğenerek koymuştuk. Şimdi beğenenler de yazarsa ve çoğunlukta olursa kaldırmayız. Yani çoğunluğa göre karar vermemiz gerekiyor.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
güzel ya yansın sönsün işte getirmesin imleçi yazının üstüne rahatsız olanlar

maz

Kayıtlı Üye
yazıların parlaması gayet güzel daha net okunuyor

joseffb06

Kayıtlı Üye
Belkide ben işim gereği uzun süre internet başında olmamdan dolayı rahatsızlık yaşıyor olabilirim.Kararsız kaldım şimdi daha önce bi sitede bu yanıp sönmeleri görmemiştim buda özgün birşey.

logii

Kayıtlı Üye
Yazıların kararıp aydınlanması gayet hoş bence, sürekli açık kalıp göz yormuyor en azından..