Durugörü Enerji Çalışması 3 Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

origanum

Yönetici
Çalışmaya katılan arkadaşlar deneyimlerini buraya yazabilir.

cibabu

Kayıtlı Üye
Çalışmam 40 dakika sürdü.Çalışma süresince genel olarak alın bölgemde hafif bir ağırlık hissettim.Çalışmanın sonlarına doğru kollarım o kadar çok uyuştu ki çalışma bittikten epey sonra bile uyuşukluk zor geçti.Resmen uyuşmadan dolayı kollarım ağrıdı.
Birde vücudumu çok hafiflemiş hissettim.Sanki biraz zorlasam ruhum bedenimden ayrılıp astrale geçecekmiş gibi bir his yaşadım.
Bu güzel çalışma için teşekkür ederim. :)

origanum

Yönetici
NASIL yapılıyor bu çalışma :(

Aylık çalışma takvimimiz ilan edildi, size uyan bir çalışma varsa ilgili konuyu açıp ilk mesajı okuyor ve denildiği şekilde başvuru yaptıktan sonra çalışma talimatlarına uyuyorsunuz.

nükü

Kayıtlı Üye
merhabalar, öncelikle teşekkür etmek isterim sayın kerim beye ,çok başarılı bir çalışmaydı bence, enerjiyi öncelikle bacaklarımda çok yoğun hissettim sanki birisi üstüme üzerime ağırlık yüklemiş gibiydi,sonrasında kollarımda hissettim karın bölgemde kelebekler uçuyor hissi vardı ,en sonunda da taç çakramda hissettim çok teşekkür ederim halen daha midemdeki kelebekleri hissediyorum .

ikizler17

Kayıtlı Üye
merhaba, ilk kez katıldım böyle bir çalışmaya.enerjiyi yoğun olarak avuçlarımda hissettim, bir ara kalp atışı gibiydi. çok teşekkür ederim...

888ABUNDİA88

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Benim için çok güzel bir çalışma oldu. Kerim Bey'e çok teşekkür ederim. Enerjiyi 6. ve 4.çakramda, ellerimde çok yoğun bir şekilde hissettim. Yaklaşık 2 saat sürdü. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

Sonsuz ışıkla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...