ruhani varlıklarla evlilik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

candan

Kayıtlı Üye
bana gerçekden bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım istiyorum ben 13 yıldır değişik bir hayat yaşıyorum fakat artık normal olmak insan içine karışmak istiyorum ben bakım daire hepsini yapıyordum kurtulmak çok istedim fakat gittiğim çare aradıklarım hep gel benle çalış teklifi yada bu durum beni aşar sözleri ile karşılaşdım hatta hepsinin iddası evlenemezsin çarene bakılmazsa dediler ama kimse bakmadı neyse ben nişanlandım tam evlilik arifesinde nişanlımda garip olaylar başladı ve sebebsiz deli gibi nişanı bozdu canı saolsun neyse ben yeniden birine gittim ve benden ona bulaşdığını ve onu delirttiklerini söyledi bilgisi olan arkadaşlar bu gerçekden olurmubeni paylaşmak istemedikleri için olduğunu söyledi bakım yapmamı yasakladı ben zaten yıllardır kurtulmak istiyorum bu bakımdan kendiliğinden olan bir şey neyse bilgisi olan arkadaşlar anlamışdır cvp bekliyorum çok acillll

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Öncelikle durumunza çok üzüldüğümü belirtmeliyim.
Sorunu tam olarak anlayamadım.
13 yıldır ruhani bir varlıkla mı evlisiniz acaba?
Yoksa ruhani varlıkların musallatı sonucu evlenemiyor musunuz?

candan

Kayıtlı Üye
hımm anlamışsınız her ikiside ama dendiği gibi görmek filan yok bunlar çok daha ileri derecesi hatta kimisi hasta ama bendeki farklı bir durum bu durumlarla uğraşan çok kişinin kapısını aşındırdım hep evlisin yanıtını aldım fakat bu sene bir hoca ile telde görüşdüm ama tam detaylı bilgi verdi ve sonuç evet evli olduğum çıkdı ben hala kabul etmiyorum diğer sorun ise evlenemiyormuyum evet evlenemiyorum tam bişiyler yolunda giderken brlikde olduğum insan delirmiş gibi kaçıyor neden çözemiyorum nişanlandım nişanlım üç gün önce evlilik hayali kurarken üç gün sonra ise bana bişiyler oldu ben evlenemem senle diyip sırra kadem basdı düşünemiyorum gibi bir sürü saçma sapan sözler bunlar karşı tarafıda etkilermiş edindiğim bilgilere göre

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Cinlerin insanlarla evlendiği konusu dini alimlerden bazıları da kabul etmekteler.
Ama okuduğum kadarıyla evlilik için iki tarafın da rızası gerekiyormuş.
Cinler konusunda bilgim sadece okuduklarmla sınırlı.
Size yardımcı olacak daha bilgili üyelerimiz,yöneticilerimiz vardır.
Umarım derdinize çare bulursunuz.

La-edri

Kayıtlı Üye
Birileri "evlisiniz" dedigi icin, insallah kendinizi bu olaya kaptirmazsiniz...
Evli olmus olsaydiniz bunu bilir emin olurdunuz,mutlaka bilirdiniz, kendini belli ederdi..
Gecmis olsun, Insallah kisa zamanda sifa bulursunuz.

candan

Kayıtlı Üye
evet haklısın bende 13 yıldır böyle diyordum evli olsam bilirdim görürdüm gibi sözler daha doğrusu öyle inanıyordum fakar bu yaz bu işle uğraşan birinden yardım aldım evli göründüğümü söyledi bende kendisine değilim ben görmüyorum diye anlattım fakat kendisi konun içine girince evliliğin nasıl olduğunu anlattı değişik şekilleri varmış ilişki olayı mesela bu bende 13 yıldır olur ben ise normal sanırken değilmiş hatta bazen sabahları kalkdımmı vucudumda morluklar ve aşırı yorgunluk sağlık bakımından herhangibi bir sorunum yok ben tam detaylı bilgi almak için buradayım .. Birde bu işlere merakı olan arkadaşlar çok dikkatli olun bu işin şakası yok 13 yıldır yaşadıklarımın tarifi yok

La-edri

Kayıtlı Üye
Nasil degisik sekiller?
Bu konuyu acabilirmisiniz?
Sizin edindiginiz bilgilere göre, millyonlarca insanin evli olma ihtimali var,ama evliligi hakkinda bir bilgisi yada süphesi yok, bu cok enteresan,niye diye soracak olursaniz,
Cinlerde insanlar gibi aile hayati yasar cogalirlar yerler icerler vsa,peki insan ile evli olunca bu ihtiyaclar karsilanmazmi,karsilandi diyelim, es bunu anlamazmi???

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Sevgili Arkadaşım ayetel kürsiyi 18 defa oku gönlünü ferah tut. rabbine güven. hayırlı geceler.

candan

Kayıtlı Üye
la-edri evet haklısın ben 13 yıldır kabul etmeden yaşadım haklısında aile hayatları var peki musallatlı kişi kabul etmiyorsa ne oluyor beyne girip kendi cinsel ihtiyaçlarını senin üzerinden tatmin ediyorlarmış bana her gittiğim evlimisin değilim cevabı veriyordum fakat bakımlarda evlisin diyorlardı ama ben inanmıyordum sonuçda insanız ve bazı fiziki olaylar doğaldır ihtiyaçdır ben böyle düşünüyordum fakat bu sene biri ile görüşdüm bakım yaptı yıllardır benimle ilişki yaşandığını söyledi durumu izah etti haklıydı aynen olandı bazen üzerimde beden hissediyordum neyse bakım yapan kişi istemedi beni beni aşıyor durum dedi.. benim demek istediğim arkadaşlar öyle herkeze olmaz o şekilde düşünmeyin bunu kişi anlar bakmayın ben inadım mantığıma yatmıyordu daha doğrusu inanmıyordum durumu ne kadar açıklaya bildim bilemiyorum morel olarak yıkık durumdayım daha kapsamlı bilgi verecek arkadaşlar vardır aramızda sağlıcakla kalın

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Cinsiyetinizi Bilmiyorum Ama Galiba Sözde Bir Cin Sizden Hoşlanıyormuş
Burda Cinin Cinsiyetinden Tutunda Dinine Kadar Herşey Önemlidir.
Unutmayın Siz Bir Ademoğlusunuz Yaratılış İtibariyle Cinlerden Daha Zekisiniz,Muhakeme Yeteneğiniz Var Bunları Düşünürek Yapın Her İşi Ve Dualar Edin Elbet Bir Çözüm Vardır

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Bu Arada Peygamber Efendimizin Musallat İçin Bir Duası Var Onu Talimatlar Uygula Belki Faydası Olur

svasli_

Banlı Kullanıcı
Senin için üzüldüm..İnş kurtulursun en yakın zamanda.Bol bol dua et Allahtan baska yardım edicek kimse yok

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Cin mektubu var onu al yastığının altına hiç çıkarma tamm.Yatmadan önce kendini ayetel kürsi ile 7 defa kroumaya al ve en sonunda çember çiz ve peygamberimize salavat getir ve sonra güzelcene sağına yat ve besmele çekerek yat çünkü onlar için besmele çekilince yatamazlar yemklerdede öle besmele çek yiyemezler bu sayede kendinizi korursunuz.Yatarken sağınıza doğru yatınız.Hiç bir şey düşünmeden yatınız.Bu arada çok geçmiş olsun.

foxx

Banlı Kullanıcı
buradan olacak iş degil bu online olsaydın özel konusurdum sana

well

Kayıtlı Üye
allah yardım etsin çözümü vardır

67890

Banlı Kullanıcı
ben kendi adıma alt boyut varlıklarıyla evlilik olayına inanmıyorum.onlar bizim korkularımızla beslenirler.bu yüzden olmayan birşeyi size varmış gibi gösterdiklerini düşünüyorum.diyeceksinizki öyleyse neden hocalar evlilikten bahsediyor siz zaten bu olayı düşünerek kişilerle görüştüğünüz zaman zihninizdekini okuyorlar ve evlilik var diyorlar.
evrende özgür irade var sizinde özgür iradeniz var.size tavsiyem onlarla içinizden konuşup sevgiyle kendi boyutlarına göndermeniz.hepimiz sevgiden yaratıldık sizlerle görüşmek istemiyorum gibi sözlerle gönderebilirsiniz.ama bunu gerçekten isteyin.o zman sizi rahatsız etmezler.
din boyutundan yaklaşmayın bence.çünkü herkes size bir yerden dualar hocalar vs herneyse birşeyler önerecektir ozaman herşey birbirine karışır işin içinden çıkamazsınız.
tanrı yolunuzu açsın dilerim.sevgiyle...

darkangels

Banlı Kullanıcı
Cinler ile insanların evlilik yapabileceğini biliyorum.İşini bilen çok iyi bir hocaya gitmenizi tavsiye ederim.Bu tip durumlar da kişilerin yapabilecekleri çok fazla bişi yok, iyi bir hocaya gitmekten başka.ALLAH yardımcınız olsun...

67890

Banlı Kullanıcı
darkangels şimdi siz bu insanın kokusunun üstüne korku kattınız. oldu olacak bütün hocaları dolaşsın iyice belasını bulsun.hocalar iyi olsa zaten bu işlerle uğraşmazlar.
bence kardeşim önce tanrıya sonrada kendine güven.hiç korkma onlar sen izin vermezsen senle görüşemezler.bu evrensel bi yasadır.tanrı kimseye haksızlık yapmaz.

darkangels

Banlı Kullanıcı
Kusura bakmayın ama bu ciddi bir durumdur.Kişi kendi başına üstünden gelemez.Profesyonel birinden yardım almak zorunda.Musallat ciddi bir durumdur, ona göre üstünde iyi bir hocanın hazırladığı bir takım özel muskalar taşıyabilir.Çocuk oyuncağı değildir bu durum, sevgiler...

Ken

Kayıtlı Üye
Bu tür olaylarda uzmandan yardım şart. Ben "Candan" rumuzlu üyemizi anlıyorum. Uykuda sizi rahatsız etmese, gün içinde ediyor. Yani açıkcası dualar ne kadar uzaklaştırsa da tam olarak biz işin çaresine bakamıyoruz (Yani musallat olunan kişi). Çünkü bu hasta birinin ilaç hazırlaması gibi oluyor. Yani rahatsızken dermansızsanız bilirsiniz ki ilaç hazırlamak daha da zor hale gelir. İnsana ağırlık, yorgunluk, halsizlik, unutkanlık, hayattan bezginlik, olaylardan aşırı etkilenme, yerli yersiz üzüntü ve kızgınlık, (özellikle aileye karşı daha fazla) vs... gibi etkilerle sizi duanızı bile doğru dürüst edemeyecek hale getirebiliyorlar. Bu yönden düşünün. İnsan bir yerden sonra artık yoruluyor ve herşeyden elini eteğini çekmeye başlıyor bu yüzden. Dışarı az çıkan, insanlarla az görüşen, hiçbirşeye gerektiği vakit ayıramadığı için çoğu şeyde başarısız olan bir insan oluyor. Bende de bazı musallat olayları olduğundan biliyorum. Ama görüştüğüm medyum, evlilik falan demedi bana (Allah'a şükürler olsun ki dememiş).

Bana musallat durumu için medyumun aktardığını aynen size aktarıyorum. İnşallah sizi bir nebze olsun rahatlatır. Ayrıca ben muska da takıyorum (Bunu medyum vermedi. Bir arkadaşımdan aldığım bir muska). Her gece yedi kez Ayet-El Kürsi ve okumak istersem diğer sureler. Okumayı da Amener Resulu'yu (Bakara Suresi 285-286. ayetler) bir kez okuyarak sonlandırmamı söylemişti medyum. Bunlar tabii ki rahatlamam için söyledi sanırım. Çünkü beni başkasına yönlendirmişti. Allah yardımcınız olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...