Enerjileri Yönlendirme İnisiyasyonu 3 Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

origanum

Yönetici
Bu çalışmaya katılanlar deneyimlerini buraya yazabilir.

cherry_rock

Kayıtlı Üye
ben sadece sol elimde hafif yanma hissettim. acaba hepsini alamadım mı :(

origanum

Yönetici
ben sadece sol elimde hafif yanma hissettim. acaba hepsini alamadım mı :(

Bu yersiz bir endişe. Vücudunuzun uyum için gerektiği kadar bir deneyim yaşarsınız. Enerji mutlaka alındı bu kesin, uyum süreci kişinin enerjiye yatkınlığı ve ihtiyacı ile orantılıdır.

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Aslında deneyim açısından, diğer çalışmalardan pek farkı yoktu. Enerji girişini hissettim. Işık patlamaları oldu ara ara. Sık sık esnedim ve bir ara içimden bir şeyler taşarmışçasına kahkaha attım. -ki o kahkahaların etkileri hala sürüyor :)- Sonlara doğru nefes tekniklerini falan unutup kendimi enerjiye bıraktığımı farkettim.

sterne

Kayıtlı Üye
Ben bu tür çalışmalarda pek birşey hissetmem. Bu çalışmada ise karnımda , avuç içlerimde , bacaklarım da uyuşma oldu ,ayrıca ışık patlamaları oldu bende de . Çok teşekkürler :)

cherry_rock

Kayıtlı Üye
Bu yersiz bir endişe. Vücudunuzun uyum için gerektiği kadar bir deneyim yaşarsınız. Enerji mutlaka alındı bu kesin, uyum süreci kişinin enerjiye yatkınlığı ve ihtiyacı ile orantılıdır.

hımm anladım. ilk deneyimimdi ondan böyle endişelendim sanırım. teşekkürler. :willy_nilly:

nehir2000

Kayıtlı Üye
Benim çalışmada ilk olarak alnımda iki kaşın ortasının az üstünde sıcaklık hissettim. Daha sonra bir gözün (kendi gözümmüş gibi algıladım ) bana baktığını hissine kapıldım. Asıl ilginç olan daha sonra o gözü tekrar tekrar gördüm ama o göz başkasının gözüydü. Bana bir şeyler aktarmak istiyordu. Işık patlamaları ve en son olarak bir ışığın yayılmasıyla bitti. Bınlar hakkında cevap yazarsanız sevinirim.

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Selamlar,
Bende, ayak bilekleri ile diz arasinda bir tur sicaklik seklinde basladi ve o sicaklik bir sure devam etti ve bir ara sol elimde hafif bir karincalanma seklinde hissettim. Sonra bir ara gece calismamdan dolayi midir yoksa enerji alisimdan dolayimidir nedir icim gecmis bir ara dalmisim. Tekrar kendime geldigimde bu sicaklik ayak bileklerimde halen devam ediyordu.
Bu benim ilk calismamdi ve iyi bir izlenimdi bence. Tesekkurler emeklerinizden dolayi.
Bu dusuncem belki de komik gelebilir ama keske bir cesit deneme test etme metodu olsaydi da calismadan sonra enerji girisin/alisin basarili olup olmadigini anlayabilseydik veyahutta nekadar enerjinin vucuda girdiginide. Bazi arkadaslarin bu tur calismalarda hic bir tepki ve etki hissetmediklerinde kaygiya dusmelerinden dolayi demek istedim :))
Verilen emege tekrar saygilarimla/
Sevgi ile/

origanum

Yönetici
Selamlar,
Bende, ayak bilekleri ile diz arasinda bir tur sicaklik seklinde basladi ve o sicaklik bir sure devam etti ve bir ara sol elimde hafif bir karincalanma seklinde hissettim. Sonra bir ara gece calismamdan dolayi midir yoksa enerji alisimdan dolayimidir nedir icim gecmis bir ara dalmisim. Tekrar kendime geldigimde bu sicaklik ayak bileklerimde halen devam ediyordu.
Bu benim ilk calismamdi ve iyi bir izlenimdi bence. Tesekkurler emeklerinizden dolayi.
Bu dusuncem belki de komik gelebilir ama keske bir cesit deneme test etme metodu olsaydi da calismadan sonra enerji girisin/alisin basarili olup olmadigini anlayabilseydik veyahutta nekadar enerjinin vucuda girdiginide. Bazi arkadaslarin bu tur calismalarda hic bir tepki ve etki hissetmediklerinde kaygiya dusmelerinden dolayi demek istedim :))
Verilen emege tekrar saygilarimla/
Sevgi ile/

Komik değil elbet ama biraz bilmemekten kaynaklanan bir düşünce sadece. Öyle bir test olmaz enerji çalışmalarında. Eski köye yeni icat olurdu sanırım. Her kabul ediyorum diye niyet edene enerji gelir. Bunda bir ölçüt yoktur. Herkese kaldırabileceği kadar enerji gelir. Herkes de bir şey hissetmek ve aynı şeyleri hissetmek zorunda değil, vücudunuzun enerjiye gösterdiği uyum şeklidir bu yaşanılan deneyimler. Herkesin metabolizması farklıdır, herkesin aldığı enerji miktarı da vücudunun buna gösterdiği tepki de adapte şekli de farklıdır. Hiç bir deneyim hissedilmemesi vücudunuzun adapte olmak için bir tepki göstermesine pek gerek kalmadığı şeklinde açıklanabilir. Zaten enerjilere alışan kişiler zamanla daha az şey hissedecek ve bu durum giderek yok olacaktır. Sadece enerji alırlar ama adapte olmaya ihtiyaçları kalmadığı için o enerjiye, vücutları öyle tepki vermez.

Elfangel

Kayıtlı Üye
Ellerim ve ayaklarımda uyuşma ve ışık patlamaları oldu. Emek için teşekkür ederim.

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Komik değil elbet ama biraz bilmemekten kaynaklanan bir düşünce sadece. Öyle bir test olmaz enerji çalışmalarında. Eski köye yeni icat olurdu sanırım. Her kabul ediyorum diye niyet edene enerji gelir. Bunda bir ölçüt yoktur. Herkese kaldırabileceği kadar enerji gelir. Herkes de bir şey hissetmek ve aynı şeyleri hissetmek zorunda değil, vücudunuzun enerjiye gösterdiği uyum şeklidir bu yaşanılan deneyimler. Herkesin metabolizması farklıdır, herkesin aldığı enerji miktarı da vücudunun buna gösterdiği tepki de adapte şekli de farklıdır. Hiç bir deneyim hissedilmemesi vücudunuzun adapte olmak için bir tepki göstermesine pek gerek kalmadığı şeklinde açıklanabilir. Zaten enerjilere alışan kişiler zamanla daha az şey hissedecek ve bu durum giderek yok olacaktır. Sadece enerji alırlar ama adapte olmaya ihtiyaçları kalmadığı için o enerjiye, vücutları öyle tepki vermez.

Cevap icin tesekkurler ustadim.
Söylediklerinizi tamamen kabul ve tastik ediyorum. Birde benim ve bazi benim gibi dusunenlerin acisindan bakilacak olursa ve konu hakkinda bu yolda tabir yerinde ise emekleme döneminde olanlar icin enerji konusu ele alininca sanki bu ve buna benzer uyumlama seanslari demek, tahminimce bir mucize olacak ve insan bedeninde hem ruhsal hemde fiziksel olaganustu degisiklikler gibi anlasiliyor ve bu uyumlama seanlarinin akabinde de hicbir tepkinin olusmamasi supheden cok, (cunku varolan bu enerjiyi hicbir suphe duymadan kabul ediliyor) bir karamsarlik olusabilme olasiligi var ortada ve bir soru takiliyor dusuncelerde, örnegin, Acaba ben bu yetenegi gelistirmeye layik degilmiyim gibisinden? Tabi ki bu sadece benim bakis acim.

Biliyorum ki bizde zaten varolan bu yetenekler dogustan olmasa bile zamanla gelistirebilme özelligi tasiyor. Sabir ve disiplinli bir calisma ile. Bu hususta yukarida dusuncemi dile getirmek istemistim merakimdan.

Emegi gecen herkese tekrar tesekkurlerimi saygiyla sunuyorum....
Sevgi ile/

HeLga

Kayıtlı Üye
Benim sol elim karıncalandı ve ayak bileklerim ağrıdı sol kolumda aynı şekilde ilk deneyimimdi bu :) ama çok güzeldi teşekkürler

passion

Kayıtlı Üye
Çalışmam fazla uzun sürmedi maalesef bulunduğum ortamdan dolayı sadece 20 dk. konsantre olabildim.Çalışma saatinden itibaren sadece içimde bir huzur ve seevinç vardı kendimi tebessüm etmekten alıkoyamıyordum:)Çalışmamın sonlarına doğru başağrısı yaşadım bunun neden ileri geldiğini çözmüş değilim ama yinede güzel bir deneyimdi teşekkürlerimi bir borç bilirim.

origanum

Yönetici
Benim çalışmada ilk olarak alnımda iki kaşın ortasının az üstünde sıcaklık hissettim. Daha sonra bir gözün (kendi gözümmüş gibi algıladım ) bana baktığını hissine kapıldım. Asıl ilginç olan daha sonra o gözü tekrar tekrar gördüm ama o göz başkasının gözüydü. Bana bir şeyler aktarmak istiyordu. Işık patlamaları ve en son olarak bir ışığın yayılmasıyla bitti. Bınlar hakkında cevap yazarsanız sevinirim.

Cevap verilecek bir durum yok yaşadıklarınızda. Enerjinin vücudunuzdan geçtikten sonra vücudunuzun buna adapte olabilmek için gösterdiği tepkilerdir deneyimledikleriniz. Herkeste farklı uyum süreci olur, farklı şeyler yaşarlar, bazı tepkiler de ortak olabilir. Süre de zaten kişiye özgüdür. Her nabza göre bir şerbet ayarlanır diye basitçe açıklanabilir bu durum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...