Gerektiğinden fazla şanssızlık yaşamaya başladım

nicolaprenso

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhabalar.
Son bir haftadır aşırı derecede şanssızlık yaşıyorum.
Şaka gibi denilcek derecede.
Mesela arkadaşıma gittim yine geçen günlerde.Fotoğraf felan çekilecektik.Fotoğraf makinası bozuldu ve çekemedik.Ardından telefonla çekelim dedik çektik şimdide kart okuyucu ortalıkta yoktu.Kız daha sabah masanın üzerinde olduğuna yemin etti.Her neyse bu olabilir dedik.Ardından dvd izleyecektik.Filmi bulduk.Dvd nin kablosu ortalıkta yoktu.Arkadaşım dün akşam film izlediğini ve kablonun burda olduğunu söyledi.Ama bulamadık.Komşudan aldık.Taktık.Şimdide cd dvdnin içinde kaldı.Söktük dvdyi cd yi çıkardık.Şimdide kumanda çalışmadı.Ya size yemin ediyorum şaka gibiydi.Ben yeter bu kadar şey dedim laptopu getir internetten gizlimabete anlatalım yardımcı olurlar dedim.Tamam dedi.Düşünsene internet yokmuş dedi.Bi açtık internete bağlanılamıyor.Şaka gibi günler geçiriyorum.Evde korkuyorum sanki önümden yanımdan gölgeler geçiyor gibi.Lütfen yardımcı olun.Ne olabilir bu belirtiler?

Flood için özür diliyorum ama yardım edecek kimse yok mu?
Çok acil bu benim için..

Voy

Kayıtlı Üye
Mesajı yarım saat önce atmışsınız ve arkasından acil diye bildirmişsiniz...Şansızlık olabilir hepimiz böyle günler geçiririz.

nicolaprenso

Kayıtlı Üye
O acili yazmicaktım aslında ama çıkmam gerekiyordu o yüzden yazdım.
Neyse sağolun.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Şanssızlığı mı yaşıyorsunuz; yoksa şanssızlığı mı yaratıyorsunuz?
Çekim yasasını, özellikle de cazibe yasasını okumanız yardımı olacaktır bir nebze.

songul_sim

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci
Arkadaşlar bu olayları ikimiz yaşadık hatta nicolaprenso bize gelmişti böyle anlatıldıgına bakmayın.Gerçekten çok kötüydü nicolaprenso'la benim huylarımız aynı herşeyimiz benziyor ve biz ne zaman bir araya gelsek korkutucu şeyler oluyor.Asıl merak ettigimiz bunu nedeni ?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu olayları ikimiz yaşadık hatta nicolaprenso bize gelmişti böyle anlatıldıgına bakmayın gerçekten çok kötü yüdü nicolaprenso'la benim huylarımız aynı herşeyimiz benziyo ve biz ne zaman bir araya gelsek korkutucu şeyler oluyor asıl merak ettigimiz bunu nedeni ?

Bence bu harika bir durum.;)
Biraraya gelince belli bir enerji alanı oluşturuyor olabilirsiniz.
Bu yeteneğinizi telepati, telekinezi gibi alanlarda birlikte kullanırsanız
yararlı işler yapabilirsiniz.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Öncelikle herkese merhabalar.
Son bir haftadır aşırı derecede şanssızlık yaşıyorum.
Şaka gibi denilcek derecede.
Mesela arkadaşıma gittim yine geçen günlerde.Fotoğraf felan çekilecektik.Fotoğraf makinası bozuldu ve çekemedik.Ardından telefonla çekelim dedik çektik şimdide kart okuyucu ortalıkta yoktu.Kız daha sabah masanın üzerinde olduğuna yemin etti.Her neyse bu olabilir dedik.Ardından dvd izleyecektik.Filmi bulduk.Dvd nin kablosu ortalıkta yoktu.Arkadaşım dün akşam film izlediğini ve kablonun burda olduğunu söyledi.Ama bulamadık.Komşudan aldık.Taktık.Şimdide cd dvdnin içinde kaldı.Söktük dvdyi cd yi çıkardık.Şimdide kumanda çalışmadı.Ya size yemin ediyorum şaka gibiydi.Ben yeter bu kadar şey dedim laptopu getir internetten gizlimabete anlatalım yardımcı olurlar dedim.Tamam dedi.Düşünsene internet yokmuş dedi.Bi açtık internete bağlanılamıyor.Şaka gibi günler geçiriyorum.Evde korkuyorum sanki önümden yanımdan gölgeler geçiyor gibi.Lütfen yardımcı olun.Ne olabilir bu belirtiler?

Flood için özür diliyorum ama yardım edecek kimse yok mu?
Çok acil bu benim için..

Bir başka açıdan bakacak olursanız;
İkinizin de insanlarla iletişimi nasıl,kopukluk var mı?Yani kendinizi çevreden çok mu soyutlamış durumdasınız?Ya da evren enerjisiyle bağlantı kopukluğu olabilir.Dikkat edin genelde bağlantıda problem yaşamışsınız.Dua ediyor musunuz? veya meditasyon yapıyor musunuz?Eğer yapmıyorsanız,işaretleri yorumlayın.Evrenin sesini dinlememiz gerekir,başımıza bir olay geldiğinde önce kendinizi irdeleyin.Bunu sizden iyi kimse yapamaz.Her şeyin bir sebebi var,tesadüf diye bir şey yok.
Elektronik aletlerde bozulma bir kerelik ise normaldir.Ancak sürekli oluyorsa yetenekleriniz olabilir.Benim de bilgisayarım ve telefonum sık sık bozulur.Hatta uzun zamandır yenilerini almıyorum.Bozuldukça tamiri mümkün değilse eşimin eskilerini kullanıyorum.
Ayrıca korkunuzu yenmedikçe,korkacak şeyler görürsünüz ya da gördüğünüzü sanarsınız.Korkunuzu beslemeyin.Her şeyi beynimizde yarattığımızı da
unutmayın.
Köpekler bile korkanı anlıyor,kovalıyor.

songul_sim

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci
Belkide dediginizde dogrusunuzdur,kendimi korkutmak bir yana benzerliklerimiz bizi şaşırtıyor örnegin hiç bir akraba bagımız yok olmasına ragmen dogum günümz, kan grubumuz ikimznde 0H negatif huylarımız herşeyiyle tıpatıp aynı hatta çogu zaman aynı şeyleri düşünüyor,ve aynı anda söylüyoruz sizinde dediginz gibi tesadüf diye bir şey yokturr ona bende inanmıyorum peki huylarımız bu kadar benzer iken bir araya geldigimiz bu kadar aksiligin olmasından dolayı çok şaşırıyoruz...ayrıca dua etmiyor yada metitasyon yapmıyoruz .

damisela

Kayıtlı Üye
Bu elektronik aletlerle ilgili;

Benim de bu tür olaylara yaklaştıktan sonra dua ve meditasyon yaptığım yerde bir tür şebeke problemi oluşmaya başladı. Daha öncesinden böyle bir problem yaşamıyordum aynı bölgede. Elimdeyken başka bir odadayken pek sorun yaşanmıyor, ama özellikle dua ve meditasyon yaptığın bölümde bir tür şebeke olmaması olayı dikkatimi çekti. Yıllardır bir problem yoktu halbuki. Yazıyı okuyunca dikkatimi çekmiş oldu şuan.

nicolaprenso

Kayıtlı Üye
Gerçekten abartılacak derecede herşeyimiz aynı.Aynı yemekleri aynı renkleri seviyoruz.Hatta belki birimizden biri yalan söylüyordur diye anket yaptık birbirimize.Bir kağıda yazdık.Birbirimize bakmadın.Kelimesi kelimesine hepsi aynı çıktı.Yanyana geldiğimizde çok şey oluyor.Bu olayların olduğu günde korktuk o anda kapı açıldı kapandı tam 3 kere.Rüzgardan desek evde ne cam açık ne bişey.Havada sıcaktı.Gerçekten çok korktuk.Meditasyon yapmıyoruz.Yeteneğimiz varsa bunu nasıl keşfedebiliriz?

Voy

Kayıtlı Üye
Gerçekten abartılacak derecede herşeyimiz aynı.Aynı yemekleri aynı renkleri seviyoruz.Hatta belki birimizden biri yalan söylüyordur diye anket yaptık birbirimize.Bir kağıda yazdık.Birbirimize bakmadın.Kelimesi kelimesine hepsi aynı çıktı.Yanyana geldiğimizde çok şey oluyor.Bu olayların olduğu günde korktuk o anda kapı açıldı kapandı tam 3 kere.Rüzgardan desek evde ne cam açık ne bişey.Havada sıcaktı.Gerçekten çok korktuk.Meditasyon yapmıyoruz.Yeteneğimiz varsa bunu nasıl keşfedebiliriz?

Bu bahsettiğiniz ilk danıştığınızdan farklı bir konu.İkiniz bir araya geldiğinizde uyumdan da dolayı daha yoğun bir enerji alanı oluşturuyor olabilirsiniz.Yeteneklerinizide farkındalık üzerine giderek ve kendinizi geliştirerek keşfedebilirsiniz.Daha öncelerde bu konu hakkında çok açıklama yapıldı sitede,biraz araştırırsanız bulacaksınız.

Bu elektronik aletlerle ilgili;

Benim de bu tür olaylara yaklaştıktan sonra dua ve meditasyon yaptığım yerde bir tür şebeke problemi oluşmaya başladı. Daha öncesinden böyle bir problem yaşamıyordum aynı bölgede. Elimdeyken başka bir odadayken pek sorun yaşanmıyor, ama özellikle dua ve meditasyon yaptığın bölümde bir tür şebeke olmaması olayı dikkatimi çekti. Yıllardır bir problem yoktu halbuki. Yazıyı okuyunca dikkatimi çekmiş oldu şuan.

Meditasyon yapıp enerjinizi yükselttikçe bu tür olaylar yaşamaya başlarsınız.Çoğumuzda olan birşey bu.Elektronik aletlerle biraz başımız derde giriyor.

damisela

Kayıtlı Üye
Teşekkürler.

En yakın arkadaşlarla olan iletişimle de ilgili benim anladığım kadarıyla; aynı frekanstan (doğru kelime mi bilmiyorum) olduğumuz için bir tür akım oluşuyor sanırım. Benim de yakın arkadaşım odanın özellikle o kısmında bir değişiklik sezdiğini söyler. Ve yıllardır benim yanımda da benzer bir his seziyormuş. Tam olarak üzerine biraz ağırlık çökmesi olarak açıklamıştı durumu.

Yakın anlaşılıyorsa aynı frekans üzerindeyiz ve benle ilintili enerji bir şekilde onu da çekiyor o zaman? Ya da açığa çok fazla enerji yükleniyor?

İnsanların birbirlerini bulması da kesinlikle tesadüf değil zaten.

Voy

Kayıtlı Üye
Evet doğru tarif etmişsiniz.Örneğin;aile üyelerinde,çok yakın arkadaşlarda,çiftlerde telepati çok sık görülür.