kara nohutla tez döndürme

snoopy

Kayıtlı Üye
41 kara nohutun her birine 1 asr suresi okunur ve hepsi ateşe atılır bu nohutlar nasıl yanıyorsa filan dan doğma filan da benim için böyle yansın gibi niyet edilir (burdaki niyetin içeriği size kalmış) 1-3-7 günler tekrar edileblir yapanlar ve uygulayanlar tek seferinde sonuç aldığını söylüyor daha denemedim ama deneyince size haber veririm:) herkese kolay gelsin....

(kara nohut aktarlarda satılmaktadır ...yakarken tütsü vs de kullanabilirsiniz ayrıca yanınızda fotoğrafı filan da olsa sorun olmaz)

snoopy

Kayıtlı Üye
canım ben bu uygulamayı denemiş olan bir arkadaşımdan aldım nettede araştırdım fakat bi kaç yerde her nohuta 3 asr suresi die geçiyor denemek lazım ama dedğim gibi denemiş ve sonuç alınmış bi uygulama ama ben denemedim deneyince sizleride haberdar ederim...

blackangel85

Banlı Kullanıcı
sonuc olumlu olursa mutlaka yazalım buraya bırbırımıze snoopy

blackangel85

Banlı Kullanıcı
moderatörlerden bu konuyla ılgılı bılgısı olan varsa cevaplayabılır mı?

YasinLY

Kayıtlı Üye
Kaynağını bilemem ama bunu yakın akrabam yaptı Gizli İlimler Hazine'sin de de vardı bu. Etkisi var çoğu kişi de bilir, paylaşım için teşekkürler... Ayrıca bu uygulama herhangi bir şey çalındığında da yapılır sadece istek niyet farklıdır.

snoopy

Kayıtlı Üye
Kaynağını bilemem ama bunu yakın akrabam yaptı Gizli İlimler Hazine'sin de de vardı bu. Etkisi var çoğu kişi de bilir, paylaşım için teşekkürler... Ayrıca bu uygulama herhangi bir şey çalındığında da yapılır sadece istek niyet farklıdır.

evet birşey çalındığındda yapılır, gene 41 kara nohut kullanılır fakat 1000 tebbet okunur ve çalan kişiye havale edilir o kişinin 40 gün içinde dili şişip kapınıza gelmesi beklenir ve nohutlar yakılmaz kaynatılır...

begonya75

Banlı Kullanıcı
herşey güzelde ateşe atma kötü nerde yakacağım apartmandayım :(var bahçede ama uygun zamanı kollamak kolay ama yakma ortamını bulmak mesele

tubix

Kayıtlı Üye
ya gece herkes uyurken al tavada yak nolcak :D yada tüpte :D

begonya75

Banlı Kullanıcı
:)) bayağı iyi çözümler üretmişsiniz eski majiler olduğu için dağda ,bağda yapmak kolaydı :)evdekinlere rezil olmadan gizli anlamında kast ettim aşikarda yapamamya acil çözüm arkadaşlar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Seyyar ocaklar var, askeri malzeme satan yerlerde. on cm çapında yuvarlak içinde ispirto veya yanıcı jel olan ocaklar. Onu alın, gece odanıza çekilin, camı açın, ocağı camın önüne koyun işlemi yapın. Camı kapatmayın ki havalansın. Kalın giyinin üşütmeyin bir de. :)

termagant

Kayıtlı Üye
Sayın Chillout, tava içerisinde yaksak olurmu? Bu yakma işlemlerinde genelde kor ateşe atın denilir ya, kafam kafam karıştı o yüzden. Tavayı iyice ocakta ısıtıp içinde toz olana kadar yaksam :) olur mu ki :))

begonya75

Banlı Kullanıcı
Seyyar ocaklar var, askeri malzeme satan yerlerde. on cm çapında yuvarlak içinde ispirto veya yanıcı jel olan ocaklar. Onu alın, gece odanıza çekilin, camı açın, ocağı camın önüne koyun işlemi yapın. Camı kapatmayın ki havalansın. Kalın giyinin üşütmeyin bir de. :)

:)süper fikir iş şimdi o mağazayı bulmakta.:)majisyen olmak kolay iş değilmiş gerçi haddimde değil ama sevdiğim insan geri dönmesi için yapacağım barıştımı keyifle nohut yemeği kutlaması yaparım nohut pilavcıda soluğu alırım:)).

AkeLdan

Kayıtlı Üye
kara nohut şer işlerde kullanılır genelde.bağlama ve muhabbet için kullanmayın derim ben

begonya75

Banlı Kullanıcı
beyaz nohutla denemiştim itiraf edeyim kara ,siyah tezdir erkendir inanışlarda sanırım bundan kara nohut tercih ediliyor.

begonya75

Banlı Kullanıcı
peki güzel çözüm :)evde bulunan şeyler eğer bu konuda bilginiz varsa sizdende tüyolar almak isterim sevdiğim adam inat abidesi.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
imajinasyonunuz cok kuvvetli olmalı.ve asla negatif düşünceye yer vermemelisiniz..şu cümlenizde bile kendinize ket vurmuşsunuz ''sevdiğim adam inat abidesi.'';)

begonya75

Banlı Kullanıcı
imajinasyonunuz cok kuvvetli olmalı.ve asla negatif düşünceye yer vermemelisiniz..şu cümlenizde bile kendinize ket vurmuşsunuz ''sevdiğim adam inat abidesi.'';)

imajinasyon yapıp hayal kuruyorum ama gerçekten inatçı bende maji yapmaya karar verdim nohut majisi yapacağım hocalara maddi gücüm yetmiyor araştırıp yapıyorum şimdi onla küsüm hiçbir şekil aramıyorum
çok acı çektim çekiyorum kuvvetli öneri terkip biliyorsanız yada bilen varsa bana özelden tarif versin mutluluğum elimden gitti barışmak istiyorum.