Astral seyehat enerji çalışması 12 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

origanum

Yönetici
Katılan arkadaşlar deneyimlerinizi buraya yazın.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Buraya güzel deneyimlerimi yazmak isterdim; ama hayal kırıklığı.
Sabırla bekledim ama en ufak bişey bile hissetmedim, görmedim.
Astrale çıkmayı beklemiyordum ama; bir görüntü dahi geçmedi zihnimden.
Çalışmadan önce ve sonra yaşadığım fena şeyler oldu; ama çalışma saatinde
tamam bir boşluk, sessizlik vardı.

Başka kimse de deneyimini yazmamış; çalışmanın yapılmamıştır belki.
Ya da ben unutuldum; bilemicem.

sarmaşık

Kayıtlı Üye
Katılan arkadaşlar deneyimlerinizi buraya yazın.

ben tesadüfen bir kaç defa kendi bedenimden yükselip kendimi seyrettim ve gayet de akllı başında olarak....ama istediğim zaman yapamıyorum bunu...kendiliğinden oluyor ama isteyince olmuyor...ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz...bu yaşadığım nedir ???

origanum

Yönetici
ben tesadüfen bir kaç defa kendi bedenimden yükselip kendimi seyrettim ve gayet de akllı başında olarak....ama istediğim zaman yapamıyorum bunu...kendiliğinden oluyor ama isteyince olmuyor...ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz...bu yaşadığım nedir ???

Henüz başlardasınız, daha çok pratik gerekir. Sitemizdeki astral seyahat bölümünde teknikler paylaşılmıştır, uygulayabilirsiniz.
Şimdiki çalışma zaten kendileri yapamayanlara destek olmak amacındadır.

sarmaşık

Kayıtlı Üye
uzun zamandır tüm alıcılarımı kapalı hissediyorum...tam bir konsantrasyon güçlüğü yaşıyorum....birçok şey deniyorum ama olmuyor nedense çok zorlayınca da anormal bir baş ağrısı yaşıyorum....oysa çok sıradışı şeyler yaşamış biri olarak bu durum beni üzüyor...kanalları açmak için özel uygulanan bir yöntem var mı...ya da neler yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim...çünkü gerçekten buna ihtiyacım var...bir konuda haber almam gerekiyor ama alamıyorum...şimdiden teşekkür ederim...

origanum

Yönetici
uzun zamandır tüm alıcılarımı kapalı hissediyorum...tam bir konsantrasyon güçlüğü yaşıyorum....birçok şey deniyorum ama olmuyor nedense çok zorlayınca da anormal bir baş ağrısı yaşıyorum....oysa çok sıradışı şeyler yaşamış biri olarak bu durum beni üzüyor...kanalları açmak için özel uygulanan bir yöntem var mı...ya da neler yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim...çünkü gerçekten buna ihtiyacım var...bir konuda haber almam gerekiyor ama alamıyorum...şimdiden teşekkür ederim...

Konu amacından sapmış bir mesaj. Ama cevaplayayım bir defaya mahsus. 3. gözünüz kapanmış, açıldığında sorunlarınız gidecektir. Meditasyon yapın ve açmaya çalışın. Konsantrasyon zorlanınca baş ağrısı yapar ama devam edin geçer bir süre sonra. Yeni başlayan biri gibi bol pratik yapın. Eğer bir süre sonra hiçbir gelişme göremezseniz ciddi bir durum var demektir, özelden yazın, bilgilerinizi de verin temizlerim kanallarınızı.

sarmaşık

Kayıtlı Üye
öncelikle özür dilerim...yeni üyeyim ve siteyi kullanmakta bazen zorlamıyorum...bir de teşekkür ederim beni yanıtsız bırakmadığınız için....özelden nasıl yazacağımı da bilmiyorum....bunu uzun zamandır başaramadığıma göre yardım isteyebilirim...tekrar teşekkür ederim....

origanum

Yönetici
öncelikle özür dilerim...yeni üyeyim ve siteyi kullanmakta bazen zorlamıyorum...bir de teşekkür ederim beni yanıtsız bırakmadığınız için....özelden nasıl yazacağımı da bilmiyorum....bunu uzun zamandır başaramadığıma göre yardım isteyebilirim...tekrar teşekkür ederim....

İstediğiniz kişinin adına tıklayınca özel mesaj gönder diye bir yer çıkııyor ona basacaksınız çıkan kutuya mesajınızı yazıp gönderebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...