(Lütfen Bakın) umarım yardımcı olursun

technobecet

Kayıtlı Üye
Umarım biran önce bakarsınız bu siteyi bu yazıyı yazmadan 1 saat önce buldum ve inceledim hepiniz yani burda gördügüm kadarıyla ve gördügüm kişilerin hepsi temiz kalpli ve bu konularda çok bilgili ve benim yardıma ihtiyacım var 8-9 yaşımdan beri bu cinler alemiyle alakalı korkular yaşıyorum korkularımın üzerine ne kadar gittiysem o kadar üstüme geldiler şimdi 15 yaşımdayım ve hala üstüme geliyorlar ve artık bazen söyledigim şeyleri kontrol edemez oldum ama bir olaydan sonra büyük babaanneme danıştım ve Artvin/Hopadaki koyumuzun hocasına anlattık kendi bir dua yazıp verdi onu muska yaptılar.Onu kullandıktan sonra olaylar azaldı ama şimdi daha beter bişi oluyor anlatamıyorum kendimden utanıyorum ve bazen ben nasıl müslümanım dememe sebeb oluyor.Umarım yardımcı olursunuz..

YorgunMeddah

Kayıtlı Üye
Öncelikle olayı anlat, ardından yardımcı olunacak konu neyse olunur. Vesselam Rab yardımcın olsun diyebilirim şimdilik.

technobecet

Kayıtlı Üye
Bunlar ilk Artvin/hopa'da yaz tatiline gittigimizde oldu yattıgım yerde dolap vardı tam başımın üstünde şu şekilde duruyodu --> | | (kafa) yüzüstü yatış şeklimdeki yeri yanda dönsem aynı farketmiyo saat 4 ile 4:30 arasında o dolaptan dolaba sürtme sesleri gelirdi bişey tırnaklarını sürtüyodu ve yanımdaki yatakta gizem ablamı uyandırınca kesilirdi bir türlü kanıtlayamazdım rüya görüyosun derlerdi osesi duyduktan sonra o karanlıkta içerde otururdum.Hatta bazen saat 3:45 te kalkar içeri gider orda yatardım o zamanda hiçbirşey olmazdı belkide olurdu ben farketmezdim korkudan aydınlanasıya kadar gözlerimi kapardım.Sabah 5 oldumu babaannem kalkardı bu konuyu konuştuk ve beni hocaya gönderip okutturdu okutuktan sonra verdigi duayı sarıp muska yaptı.Muska oldumu rahatladım bu sesleri duymadım.Ama şimdi daha çok korkuyor ve dua okumaya kalktımmı Yüze allaha istemedende olsa hakaret ediyorum ve çok aşırı korkuyorum ve hakaret ederken kendime sus ulan dedimmi bile susmuyorum aklımdan illa onu silip başka birşeye odaklanmaya çalışınca unutuyorum ve tekrar dua okurken aynısı oluyor.Burda anlatılanları gördükten sonra daha kötü oldum ya banada olursa gibisinden bunları yazarken bile etrafıma korkuyla bakarak yazıyorum.En başka şu sizin konuştugunuz enerji olayını çözmeye çalışıyorumki aklımı rahatlatım beynimi temizliyim istiyorum korkulardan arınmak bir nevi ama becremiyorum :(

Ve şu Bloody Marry olayı dogrumu tuvalete gidemiyorum :S:S Aynayı gördügüm gibi sessizce içimden Bloody Marry diyorum çok korkuyorum :S:S 10 oldumu 12-13 sölicem diye kendimi tuvaletten dışarı atıyorum

Ne aynaymış arkadaş bu aynalar artık şişeye ne yapcaksam yapcam aynaları babam kaldırasıya kadar enerji menerji diyolar bende enerjinin E'si yokki seviyesi olsun :S:S

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Her akşam yatmadan önce Ayet-el Kürsi ile yatağınızı çembere alın. Müslüman olduğunuzu belirttiğiniz için bu yöntemi veriyorum. Saat yönüne doğru duayı okuyup tam başladığınız noktada aynen bitirin, çembere almış olursunuz. Kesinlikle rahat edersiniz. Bloody Mary diye birşey de yoktur haberiniz olsun.

degre1

Kayıtlı Üye
Ya aynı şey banada oldu içimden Allah'a istemeden hakaret ediyorum,kötü sözler aklına geliyor ve susamıyorsun .Bana oldu bu kardeş,şimdi sıfır düşünceye geç böyle donmuş gibi beynini tamamen susturmaya çalış.Bir de tam o hakareti veya hakaretleri söyler misin ?Söylersen sana yardımım dokunabilir.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bloody Mary bir şehir efsanesidir.
Efsanenin üç farklı versiyonunu gördüm.
Biraz ayrıntı farkı olsa da özünde aynı şeyler vurgulanmış.
Efsanelerden birine göre; Bloody Mary 'i sadece katiller, caniler görürmüş.
Gene de Bloody Mary i gördüğünü iddia edenler var.

Bilgi vermek amacıyla şu kadarını söyleyim:
Onu görmek için sadece adını söylemeniz yetmez.
Kısa bir uygulama yapılması gerekir.
İçiniz rahat olsun; korkunuz geçsin diye yazdım bu kadarını.

Ama şunu da ekleyim;
Her efsane ne kadar doğruysa; bu da o kadar doğrudur.
Efsaneleri yaşatanlarsa: onlara inanıp; başkalarına anlatanlardır.

Berinha

Kayıtlı Üye
Koruma çemberi kesinlikle işe yarar fakat gece kendi kendinizide etkilersiniz böyle durumlarda. Gece yatmadan önce koruma çemberi oluşturmanızın ardından böyle birşeyin o gece olup olmayacağı üzerine düşünmeyin. Beyninizi meşgul edecek başka bir konu seçin kendinize. Korku düşüncesinden arınıp mutlu olduğunuz zamanları düşünerek uyursanız buda durumunuza etki eder. Negatif enerji onları daha çok çeker... Bu nedenle etrafınıza pozitif enerji yayarak ve korunarak uyuyun.

Tami

Kayıtlı Üye
Bunların bir çeşidini bende yaşadım canım ama benimkiler korkutmamalarına ragmen ben korkuyordum inşallah çabul sorununu halledebilirsin!

snoopy

Kayıtlı Üye
Koruma çember, koruma çemberi diyorsunuz ama bence azgın olanlara koruma çemberi bile dayanmaz.Onlar bir açık kapı bulup girerler...

5-Wakit-Rock

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
arkadaşım bence çember falan gereksiz işler ben bu konuda tecrübeliyim inan diğer arkadaşımada aynı öneride bulundum soğandan sarımsaktan ve yumurta içeren herşeyden uzak dur boş bi gün yarat kendine ve yat vücudunun dinlenmesi için hala çözüm alamazsan ben sana profesyonel yardımda bulunucak insanlarla irtibat sağlarım.

origanum

Yönetici
arkadaşım bence çember falan gereksiz işler ben bu konuda tecrübeliyim inan diğer arkadaşımada aynı öneride bulundum soğandan sarımsaktan ve yumurta içeren herşeyden uzak dur boş bi gün yarat kendine ve yat vücudunun dinlenmesi için hala çözüm alamazsan ben sana profesyonel yardımda bulunucak insanlarla irtibat sağlarım.

Site içi profesyonel yardım teklifi yasaktır ve atılma sebebidir. Kural ihlaline devam halinde sitemizden uzaklaştırılırsınız.

5-Wakit-Rock

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Site içi profesyonel yardım teklifi yasaktır ve atılma sebebidir. Kural ihlaline devam halinde sitemizden uzaklaştırılırsınız.

pardon adminim bilmiyodum bir arkadaşımız sormuştuda profesyonel yardımı nasil bulabilirim diye yardımcı olmak için yazmiştim kusura bakmayın iyi forumlar

cigembay

Kayıtlı Üye
kesinlikle bu konuda bilgisi olan birinden yardım almanız gerekir. yardım alana kadar da en büyük yardımcınız. felak nas ve ayetel kürsü.. son günlerde bende çok farklı şeyler yaşadım.

boyut kapılarındanmıdır bilmem ama. tek bildiğim bu aralar insanlarla çok fazla haşır neşirler. dünya üzerinde zaten bir çok konuda bunları istihbarat için kullananlarda var. bu konuda internetten gerekli araştırmaları yaparsanız bulursunuz. (islam inancına göre) tek koruma yöntemi abdestli olmak ve abdest bir kalkan gibi oluyor. ve bol bol dua etmek. evdeki gözleri olan objeleri ortadan kaldırmak. buralara yerleşiyorlar. (bebek,biblo hayvan yada insan figürleri,fotoğraflar)aynaya uzun uzun bakmayın. şimdilik bu kadar anlatabiliyorum. zamanım olduğunda daha geniş olarak bildiklerimi son günlerde yaşadıklarımı anlatacağım..

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Felak nas ve ayetel kürsi birebir. Okurken duanın gücü olduğuna ve bunların Allah'ın ayeti olduğunu unutma!
Size şu kadarını söyleyim gözümle gördüğümü uzaklaştıracak kadar kuvvetli ayetlerdir.Birde anlamını düşünerek Ayetel kürsinin sonunu sürekli tekrarla "Vela yehuduhu hifzuhume ve hüvel aliyhül azim" de.

lunatic

Kayıtlı Üye
İmanınızı almaya çalışırlar imanınız giderse de direnecek hiçbir şeyiniz kalmaz.O yüzden inat edin.İçinizden hakaret etseniz bile samimiyetle çıkmadığı sürece hoşgörüyle karşılanır diye inanın devam edin duanıza.Duaya devam ederseniz vesveseye kapılmadan azalmaya başlayacaktır.Muska yapıldıysa muskayı hiç çıkartmayın.Ayetel Kürsi çemberi çok işe yarar korunma anlamında son kısmı tekrarlamanızı tavsiye ederim.Felak nas sureleri de öyle.Bu sureleri okurken yürekten inanıp okuyun.Onların da yaratıcısına dua ediyorsunuz elbette onlardan kat kat üstün olandan istiyorsunuz.Bunun güvenini yaşayın.Ve bir kaç ayrıntı,banyoya sol adımınızı atıp girerken Euzü Besmele çekin öyle girin.Geceleri banyo yapmamaya özen gösterin.Karanlıkta tuvalete gitmeyin.Abdestsiz dolaşmayın.Dinen yasaklanan şeyleri yapmamaya özen gösterin.Namaza başlayabilirsiniz en azından bir süreliğine sonuçta devamlılığı sizin tercihinizdir.Ayrıca cin mektubu diye aratabilirsiniz sitede o konu başlığında yazanlarda işinize yarayabilir.Salih bir hocayla bunu çözebilirsiniz.Ayrıca yatarken üzerlik tohumu yakabilirsiniz.Rahatsız eder onları diye biliyorum.Müslüman olduğunuzu belirtince uyarıları ve önerileri bu yönde yaptım.Sitede hayli yetkin kişiler bulunmakta eminim içtenlikle anlatırsanız yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar.Geçmiş olsun.

oguzhan

Kayıtlı Üye
Umarım biran önce bakarsınız bu siteyi bu yazıyı yazmadan 1 saat önce buldum ve inceledim hepiniz yani burda gördügüm kadarıyla ve gördügüm kişilerin hepsi temiz kalpli ve bu konularda çok bilgili ve benim yardıma ihtiyacım var 8-9 yaşımdan beri bu cinler alemiyle alakalı korkular yaşıyorum korkularımın üzerine ne kadar gittiysem o kadar üstüme geldiler şimdi 15 yaşımdayım ve hala üstüme geliyorlar ve artık bazen söyledigim şeyleri kontrol edemez oldum ama bir olaydan sonra büyük babaanneme danıştım ve Artvin/Hopadaki koyumuzun hocasına anlattık kendi bir dua yazıp verdi onu muska yaptılar.Onu kullandıktan sonra olaylar azaldı ama şimdi daha beter bişi oluyor anlatamıyorum kendimden utanıyorum ve bazen ben nasıl müslümanım dememe sebeb oluyor.Umarım yardımcı olursunuz..
az çok anladım derdini galiba.yani doğrusunu söylemek gerekirse ben bu hoca hacılara pek inanmıyorum.banada hastalığımdan dolayı çok muska yazıldı ama sonraları daha beter oldum ben çıkardım muskayı hep yanlış yazılmıştı dualar.kendinden utanma kardeşim.dertler paylaştıkça azalır.üç harfliler en çok dinine bağlı insanlara gelir diye biliyorum.ama sana tavsiyem şudur.kendi kendini oku.başkalarınada okut tabiki.ama muskayı bişey diyemem.bazen cinler aklına çok beter şeyler getirir.dediğin gibi nasıl müslümanım ben dersin.yani baze haşa ALLAH ın varlığından bile şüphe edersin.ama bunlar vesvesedir.aldırma senbunlara.insan ALLAH a yaklaştıkça cinler ondan uzaklaşaır.sen bol bol dua et.özellikle gece yatmadan üç ihlas bir fatiha nas ve felak surelerini okursan rahat uyursun işallah.he tabi bide ayetel kürsi.bunları gece yatmadan oku ALLAH ın izniyle hem rahat uyursun hem vesveselerden korunursun.ama samimiyetle okumalı ve ALLAH a samimiyetle bağlılıkla yalvarmalısın.namaz kılmıyosan namazınada başla.daha ne cinler seni rahatsız eder nede şeytan.ALLAH ın izniyle herşeyden korunrsun.
hadi ALLAH kolaylık versin.sakın unutma ALLAH a bol bol dua et....