Astrale Bir Türlü Çıkamıyorum..!

alpy35

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Foruma yeni üye oldum. Astrale bir türlü çıkamıyorum. Tüm tekniklerini, tüm yazıları okudum.Aşağıda paylaştığım soruya lütfen uzmanlar ve çıkanlar cevap verirse sevinirim. Yanlış anlamayın. Çünkü sadece son kısımda bir takılma yaşıyorum. Çıkanların deneyimini duymak istiyorum.

Arkadaşlar yaklaşık olarak astral seyahat 2,5-3 aydır 40-50 defa deniyorum. Uyuşmalar tamam. Hemde tüm vücudum fena bir şekilde uyuşuyor. Çıkışa yaklaşırken. Korkuyu da atlattım. Tamamiyle çünkü artık kalp atışlarım yok. Başta çok vardı. Şimdi çok hafif ya da hiç yok. Çınlamalar tamam. (Ama etrafımdaki sesleri duyuyorum.) Seyrelmeler tamam. Bacakta ve gözde seyrelmeler oluyor. Beyaz ekran kısmında galiba bir sorun var. Beyaz ekran geliyor. Yeri geliyor 2-3 saniyeliğine komple siyah ekran oluyor. Sonra tekrar beyaz ekrana dönüyor. İlginç birşey. Neyse konuyu uzatmayalım beyaz ekranda tamam. Peki neyde sorun yaşıyorum? İmajinasyonda mı? İmajinasyon da ilginç bir sorunum var. Duru görü yeteneğim var. Fakat astrale çıkmak isterken farklı imajine içerisindeyim. Kendimi hep 3.kişilik gibi görüyorum. Hem fiziki bedenimi görüyorum. Hemde astral bedenimi görüyorum. Yani oda da ayrıca 3.kişilikmiş gibiyim. Sanki kameraya alıyormuşum film çekiyormuşum gibi. Astral bedeni tavanda görüyorum. Bedenimi yatakta görüyorum. Kendimi ipe tırmanır gibi imajine edince tekrar astral bedeni kameraya çekiyormuşum gibi. Kendimi uçurumdan atlarmışım gibi düşününce Sanki uçurumun karşısındaki bir alandan kamerayla karşıyı çekiyormuşum gibi ordan da aşağıya düşüşümü kameraya çekiyormuşum gibi. Yani anlayabildinizmi kamera gözüyüm ben. Niye diğer göz olamıyorum. Bazen astral göz olmayı başarıyorum ama onda da başarılı olamadım. Sabaha karşımı denemeliyim? Sorun nerde bunu nasıl çözebilirim?

İmajinede mi problem var. Başka birşeyde mi? Çünkü son kısıma kadar geliyorum. Son kısım yok. Bazen 45 dakika yatakta kalıyorum. Daha fazlasına dayanamıyorum. Biraz daha sabır mı? Hep 45 dakika yatakta kalıyorum. Sonra gözlerimi açıyorum. Sanki 45 dakikaya odaklanmışım.

Uzmanlar ve çıkmayı başaranlar yardım edebilirseniz sevinirim. Diğerleri yanlış anlamazsa sevinirim. Çünkü son kısımdayım ve ne yapacağımı bilemiyorum. Tüm teknikleri denedim. Rahatlama su yüzeyine çıkma. Kuyudan çıkma gibi. Denizin üstünde kalma gibi. Tırmanma gibi vs. vs. ...

alpy35

Kayıtlı Üye
Hocam yapmayın Allah aşkına. Benim sorularım çok mu zor neden kimse cevap yazmaz :S

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Astral seyahate çıkan ve ya deneyimleyen kişiler ile bir anlaşma yapılır ve bu anlaşma gereği gerekli şeyleri başkalarına anlatmaları yasaktır. Birçok kişi astral seyahate çıkma yolu ve yöntemleri anlatır ama bunların çoğu kişilerin sadece kendi gözlemlemeleridir. Astrali başaran kişilerde bu gibi şeyler pek fazla olmaz desem şaşıracaksınız ama olmaz. Kişisel bir sonucu ve anlaşması olduğu için çok fazla cevap verileceğini de düşünmüyorum. Bu ister bilinçli yapın isterseniz bilinçsiz olarak yapın ayrı ve farklı bir deneyim olacaktır.Bu deneyimler kişiye özgündür denemeye devam edin. Ve başardıktan sonra da kimseye anlatmayın. Bu anlaşma kişiye sözel ve ya görüntü ile yapılmayabilir. Evrensel bir anlaşamadır. Astral yapmak çok zor birşey. Öyle çok basit birşey değil ve her deneyen astral yapacak diye birşey de yok. Bunları göz önüne almanızı öneririm.

alpy35

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim yule yararlı oldu en azından cevap yazdın ;)

suticenadam

Kayıtlı Üye
İş
TASAVVUF
astrale bende çıkamıyorum . kafam kuzeye ayaklarım güneye bakiyor gözlerim kapalı kapatmadan önce iki kaşımın arasına zorlamadan bakarak yumuyorum gözlerimi.sonrasında uyuşma odamın içi malum kış geldiği biraz soğuk oldugu için sadece ayaklarım ve bacaklarım uyuşuyor sonra sında kasılma oldugu için sırtım alev olarak ısınmaya başlıyor.kulak tarafım çok gerginleşiyor o anda ve uyuşma olmuyor geceleri yaptıgımda ilk 30 dk dan sonrasında yüzüme dogru bir kara bulut yaklaşıyor kör edicek şekil de sonra normale dönüyor . sonrasında ne çınlama nede garip sesler yok .sadece sağ elimden biri cekiyor sanki her 5dk da bir oluyor sonra kafamın arkasında zonklama oluyor sanki kafam bir top gibi büyüyor sonrasında vucumda biraz sallanma oluyor ve yine tık yok usandım denemekten duada ettim kalptende istedim olmadı.