Yönlendirilmeye İhtiyacım Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vica pota

Kayıtlı Üye
Selamlar,
Son bir kaç yıldır fantezi bilgiler barındırmayan araştırma ve aydınlanmanın yolunu, mantığını anlatan kitaplar okudum, en sonunda da sitenizi tesadüfen konu araştırması sırasında buldum.
Sitenizde bulunan meditasyon, nefes tekniği ve çakralar ile alakalı yazılarınızı yönlendirmelerinizi okudum. Enerji Okulu bölümünde ve mp3 olarak hazırlanmış olan Hipnomeditasyon ve subliminal çalışmalarını anlatıldığı şekilde uygulamaya başladım. Fakat sadece bu çalışmaları evimde uygulayarak yol kat edebileceğimi, çakralarımı açıp temizleyip dengeye kavuşabileceğimi sanmıyorum.
Şuan ki farkındalığım sağlıklı olarak kişisel gelişimimi ve farkındalığımı ilerletebilmem için evrensel enerji ile uyumlanabilmem için vücudum ve çakralarım ile ilgili işlemlerin yapılması , bilinçaltı olumsuz kalıplarımın temizlenmesi ,açılması gerekiyor ki bu siteden ve diğer tüm kaynaklardan sağlıklı bir şekilde yararlanıp yolumda ilerleyebileyim.
Hepinize çok saygı duyuyorum çünkü çoğu şahıs işinin ehli anlamak için çaba sarf etmeye gerek yok.
Sizden yönlendirme taleb ediyorum, çünkü şuan bulunduğum aşamada yardım almadan kendi içsel gelişimimi tamamlayamayacağımı hissediyorum. Kendi düşüncem ilk çakra açma ve temizliği, ardından bilinçaltı temizliği (hipnoz tekniği ) ile başlamam gerektiği yönünde bu konuda yönlendirilmeye ihtiyacım var.
Teşekkürler..

Elfangel

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Bilmiyorum sitede okudunuz mu site yöneticilerinden sayın Chillout bir farkındalık çalışması yapıyor. Şu ana kadar 2 kere Gizlimabet üyelerine özel olarak bu çalışmayı gerçekleştirdi. Hatta ikincisi devam ediyor ve katılanlardan biriyim. Bu çalışma için kendisiyle irtibata geçebilirsiniz. Gerekli koşulları ve ayrıntıları kendisi size en iyi biçimde açıklayacaktır :)

İçsel gelişim ulaşılan bir yer değil, uzun ve güzel bir yolculuk, siz zaten bu yolculuğa çıkmışsınız, umarım istediklerinize kavuşursunuz.
Yazdığım çalışmaya katılanların yorumlaırnı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?p=81549#post81549

Sevgi ve ışıkla kalın...

vica pota

Kayıtlı Üye
Selam Elfangel,
Bu çalışmaya rastlamamıştım yönlendirmeniz sayesinde ihtiyacım olan sayfaya ulaştım teşekkür ederim ilgine..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...