Enerji ve Epilepsi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
herkese hayirli bir cuma vesile olmasi dilegiyle,

benim en cok merak ettigim konulardan biri. Bu enerji calismalarinin bir yan etkisi varmidir, epilepsisi olan bir kisi uzerinde. Biz insanlarin bu enerjilere degisik tepkiler verdigimizi anladim yani bazilarimiz enerjiyi cok hissederken bazimiz hic hissetmeyebilir enerji aldigimiz halde ve Biliyorum ki hipnoz calismalari bu gibi kislerle cok dikkatli bir sekilde yapiliyor yada hic yapilmiyor epilepsinin derecesine bagli olarak. Merak etmemin sebebi de tanidik bir arkadasin sizin araciligiyla bu enerji calismalarina bana katilmak icin bir soru sormasi nedenidir. Ben tam bir net cevap veremedim.

Bu konuda siz uzman ustadlardan bir cevap dilegiyle...

Sevgi ve dua ile/

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
herkese hayirli bir cuma vesile olmasi dilegiyle,

benim en cok merak ettigim konulardan biri. Bu enerji calismalarinin bir yan etkisi varmidir, epilepsisi olan bir kisi uzerinde. Biz insanlarin bu enerjilere degisik tepkiler verdigimizi anladim yani bazilarimiz enerjiyi cok hissederken bazimiz hic hissetmeyebilir enerji aldigimiz halde ve Biliyorum ki hipnoz calismalari bu gibi kislerle cok dikkatli bir sekilde yapiliyor yada hic yapilmiyor epilepsinin derecesine bagli olarak. Merak etmemin sebebi de tanidik bir arkadasin sizin araciligiyla bu enerji calismalarina bana katilmak icin bir soru sormasi nedenidir. Ben tam bir net cevap veremedim.

Bu konuda siz uzman ustadlardan bir cevap dilegiyle...

Sevgi ve dua ile/
Özellikle şifa çalışmalarında bir sorun çıkmayacaktır. Lakin bazı konularda bazı faktörler biraz karmaşık olabilir. Bu konuyu değerlendireceğiz.

origanum

Yönetici
Tarihe baktığımızda pek çok epilepsi hastasının enerji konusunda üstad olduğu görülmektedir. Ama arkadaşınızın durumu için yan etki gösterir ya da göstermez diyebilmek hem modern hem de alternatif tıp konusunda eğitimli bir hekime, o da hastayı muayene ettikten sonra düşer.

joseffb06

Kayıtlı Üye
Bende depresyon ve çok fazla olmasada panik atak var acaba enerji çalışmalarında kalp atışım hızlanırsa bi sorun olabilir mi ? Bu enerjilere katılarak bu depresyon rahatsızlığımda bir iyleşme olabilir mi ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bende depresyon ve çok fazla olmasada panik atak var acaba enerji çalışmalarında kalp atışım hızlanırsa bi sorun olabilir mi ? Bu enerjilere katılarak bu depresyon rahatsızlığımda bir iyleşme olabilir mi ?
Bu size bağlı. Yani psikolojinize bağlı. Yoksa bu çalışmalar kimsede depresyon veya panik atak başlatmayacaktır.

joseffb06

Kayıtlı Üye
Bu size bağlı. Yani psikolojinize bağlı. Yoksa bu çalışmalar kimsede depresyon veya panik atak başlatmayacaktır.

Yanlış anladınız bende zaten depresyon var.Depresyon ve panik atak yapar mı demedim iyleşmemde yararlı olur mu ? ve o an bi sorun yaşar mıyım ?

Ayrıca font hatası yapmışım sanırım ama ben hiç bir ayarla oynamadan direk yazıyorum sorunu anlamadım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yanlış anladınız bende zaten depresyon var.Depresyon ve panik atak yapar mı demedim iyleşmemde yararlı olur mu ? ve o an bi sorun yaşar mıyım ?

Ayrıca font hatası yapmışım sanırım ama ben hiç bir ayarla oynamadan direk yazıyorum sorunu anlamadım.
Evet yardımcı olur. :)
Standart ayarlarımız ile yazıldığında sorun olmaz, sanırım sizin bilgisayarınızda yaptıpınız ön ayarları kontrol etmeniz gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...